Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung na 3GSM w Barcelonie

Samsung na 3GSM w Barcelonie

WitekT 13 Lutego 2006 16:00

0 0

Na największych targach sprzętu telekomunikacyjnego i mobilnego – 3GSM w Barcelonie - Samsung prezentuje bogatą kolekcję telefonów komórkowych.

Podczas targów Samsung przedstawi szereg rozwiązań, począwszy od Mobile WiMAX (nazwa na rynku koreańskim: WiBro; Wireless Broadband) poprzez technologię High Speed Downlink Packet Access (HSDPA), umożliwiającą transmisję danych z szybkością nawet 3,6 Mb/s, po przenośne urządzenia do odbioru programu telewizyjnego. W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów Samsung zaprezentuje także kolekcję ultracienkich aparatów telefonicznych oraz aparatów działających w standardzie 3G.

Samsung pokaże, przeznaczony na rynek europejski, nowy model aparatu Z560, obsługujący standard HSDPA 1,8 Mb/s. Samsung zaprezentuje także transmisję danych w standardzie HSDPA z 3,6 Mb/s. Przeglądanie zasobów Internetu, odbieranie przekazów strumieniowych oraz pobieranie danych z szybkością 3,6 Mb/s będzie demonstrowane dla porównania równolegle z transmisją przez łącze o przepustowości 1,8 Mb/s i 384kb/s (WCDMA).

Samsung przedstawi także wiele innych przełomowych globalnych technologii oraz produktów o innowacyjnym wzornictwie, w tym kolekcję telefonów komórkowych obsługujących różne standardy mobilnej telewizji: Terrestrial Digital Media Broadcasting (T-DMB), Satellite Digital Mulitmedia Broadcasting (S-DMB) oraz DVB-H (Digital Video Broadcasting-Handhelds). Samsung pokaże wreszcie aparat SGH-P900, pierwszy telefon T-DMB przeznaczony na rynek europejski, który pojawi się w sprzedaży jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek Pucharu Świata 2006.
Na stoisku Samsunga można będzie zobaczyć pierwszy na świecie aparat telefoniczny działający w technologii Mobile WiMAX (WiBro) – model M8000 – wraz z prezentacją tej technologii.

Samsung odpowiada na obecny trend "szczupłe jest piękne" w branży telefonów komórkowych zróżnicowaną ofertą nowych ultracienkich aparatów, których średnia grubość nie przekracza 13 mm. Samsung przygotował solidną kolekcję telefonów komórkowych, nie rezygnując z żadnej z najnowszych funkcji multimedialnych.

Samsung zaprezentuje ultracienki smartfon z klawiaturą QWERTY, model i320, obsługujący platformę Windows Mobile 5. Najnowsze cienkie aparaty 3G – Z510 i Z540 – zostały opracowane z myślą o konsumentach europejskich, którzy dzięki takim funkcjom, jak możliwość pobierania danych z szybkością porównywalną z dostępem szerokopasmowym, bezprzewodowa technologia Bluetooth, aparaty fotograficzne i kamery dużej rozdzielczości oraz innowacyjne wzornictwo, będą mogli wreszcie w pełni korzystać z multimedialnych możliwości. Na stoisku pojawią się także cienkie aparaty GSM D800 i D820, model P300 o wymiarach karty kredytowej, Z710 z aparatem fotograficznym o rozdzielczości 3 megapiskeli oraz nowa kolekcja telefonów 3G: Z520, Z330, Z350, Z310 i Z150.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~irzi  2006-02-13 23:24:17  host: 195.136.186.14

    I tak trzymać Samsung !!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet