Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung mocny w Chinach

Samsung mocny w Chinach

WitekT 7 Czerwca 2006 11:18

0 0

Największy komórkowy rynek świata, Chiny, najczęściej wybiera telefony Samsunga - tak wynika tak z raportu organizacji Korea Institute of Science and Technology Information.

Nowy raport pokazał, że ponad 90% z oferowanych obecnie w Chinach telefonów to konstrukcje najwyżej dwuletnie. Telefony Samsunga znalazły się na szczycie listy około 100 modeli najczęściej sprzedawanych w tym kraju. Udział Samsunga wyniósł około 11%. W pierwszej dziesiątce nie zabrakło modeli Nokii i Motoroli oraz piątki od dostawców z Chin oraz jednego przedstawiciela z Japonii. W sumie telefony produkowane przez trzech największych producentów stanowią około dwie trzecie z najpopularniejszej setki.
Najbardziej popularnym przedziałem cenowym, z którego telefony wybierają Chińczycy to od 120 do 220 dolarów. Co ciekawe, o ile w Korei popularne są modele typu clamshell i slider, w Chinach niemal połowę stanowią telefony bez części ruchomych.

Źródło tekstu: pclab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Dina  2006-06-07 23:26:12  host: p09-03.opera-mini.net

    Hmm,ja też nie lubię "ruchomych" telefonów. ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet