Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Max zamiast Opery Max

Samsung Max zamiast Opery Max

orson_dzi 23 Lutego 2018 19:32

2 1

samsung max

Samsung zamierza instalować w swoich smartfonach własną wersję przeglądarki dla osób lubiących oszczędzać transfer danych.

Przeglądarka Samsung Max ma zastąpić instalowaną przeglądarkę Opera Max. Jedną z jej dwóch głównych funkcji będzie oszczędzanie transferu danych. Oprócz kompresji stron, w celu zmniejszenia ich "wagi", aplikacja monitoruje wszystkie procesy, które wykorzystują połączenie z Internetem i informuje o tym użytkownika.
Drugą kluczową funkcją przeglądarki jest ochrona prywatności. Można ją wykorzystać np. do łączenia się z obcymi sieciami Wi-Fi. W tym trybie aplikacja szyfruje ruch, blokuje śledzenie adresów i maskuje adresy DNS.

W ramach testów przeglądarka Samsung Max pojawi się w smartfonach z serii Galaxy J, które trafią na rynek w Argentynie, Brazylii, Indiach, Meksyku, Nigerii, RPA, Tajlandii i Wietnamie.

Źródło tekstu: Samsung; wł     

Dodaj do:

Tagi: opera | samsung max | samsung | opera max

w sumie: 1
  • 0

    1. ~///  2018-02-24 06:02:49  host: public-gprs373826.centertel.pl

    Roaming międzynarodowy będzie bardziej ludzki z takim rozwiązaniem.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-195-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet