Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung M8920 - 12 Mpix, trzykrotny zoom optyczny i filmy HD

Samsung M8920 - 12 Mpix, trzykrotny zoom optyczny i filmy HD

LuiN 26 Września 2009 09:10

0 0

Do sieci trafiło drugie zdjęcie Samsunga M8920, telefonu będącego rozwinięciem możliwości oferowanych przez już dostępny na rynku telefon Samsung Pixon12. Tym razem obok aparatu fotograficznego z matrycą 12 Mpix do naszej dyspozycji jest też trzykrotny zoom optyczny.



samsung m8920 samsung m8920




Informacje na temat nowego Samsunga są wciąż szczątkowe. Wiemy, że będzie on miał diodową i ksenonową lampę błyskową, WiFi, HSPA i GPS. Obok zdjęć o rozdzielczości 12 Mpix, urządzenie pozwoli też na nagrywanie filmów o jakości HD.

Pierwsze informacje na temat nowego Samsunga przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Samsung Hub, wł     

Dodaj do:
w sumie: 67
  • 0

    48.  2009-09-27 12:13:43

    47: no tak nie do końca - nie zawsze mają prawo jeździć tam, gdzie jeżdżą taksówki (np. pasami dla autobusów czy pewnymi ulicami w miastach, w Wawie nie mogą przejeżdżać np. Krakowskim Przedmieściem czy Nowym Światem).

  • 0

    49. ~  2009-09-27 12:54:06  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    Po co komuś stacjonarny odtwarzacz HD jak może mieć przenośny w telefonie

  • 0

    50. ~  2009-09-27 13:41:15  host: nat169.zamek.net.pl

    jak chcieli 12 mpix to niech se robią aparaty fot a nie komórki bo to ma byc wkoncu telefon a nie aparat !

  • 0

    51. ~  2009-09-27 14:16:47  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    @50 jak by iść takim tokiem myślenia jak twój to po co w ogóle aparat w telefonie ? po co mp3 , radio nawet wyświetlacz jest nie potrzebny wystarczy żeby dzwonił .

  • 0

    52. ~Ozzy  2009-09-27 14:31:45  host: dtf233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja tam myślę, że Samsung wygrywa z Sony Ericssonem pod względem video, ale zdjęcia słabo robi Samsung, ładniejsze zdjęcia zrobię swoim SE k800i niż tym 12mpx Samsungiem bez autufokusa i stabilizacji obrazu...

  • 0

    53. ~  2009-09-27 16:10:15  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    @52 pewnie masz wadę wzroku skoro tak twierdzisz ... Człowieku zdjęcia lepsze niż k800i to robi D600 ze swoim 2mpix , a przy nowszych Samsungach to ten twój k800i wygląda jak zabawka made in china z bazaru , nawet systemu porządnego nie ma , nawet nie nagrywa filmów w VGA i ma dzojstik , który pada jak mucha ...

  • 0

    54. ~Astro  2009-09-27 16:23:40  host: v02-13.opera-mini.net

    Ozzy nie jestes na biezaco ,delikatnie rzecz ujmujac albo faktycznie masz powazna wade wzroku.

  • 0

    55. ~dojebywator  2009-09-27 17:56:04  host: 77-253-42-149.adsl.inetia.pl

    gdybym mial d 600 to bym sie poprostu pochlastal

  • 0

    56. ~  2009-09-27 19:58:03  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    To się pochlastaj , bo żadna nokia czy se nie ma do dziś takiego dostonałego slidera jak D600 , nawet kilku letni .

  • 0

    57.  2009-09-27 20:49:13

    56 - no i tu sie z Tobą zgodzę. Teraz mam LG GC900 - fajny ale tel którego najlepiej wspominam to właśnie D600

  • 0

    58. ~get  2009-09-27 21:03:23  host: host-81-190-107-45.rzeszow.mm.pl

    @50 - ma być ?!? bo co ? bo ty tak chcesz ?!? @52 - człowieku z Sony Ericssonem to wszyscy wygrywają pod każdym względem... a zdjęcia z k800i to porażka, bardzo odstają od robionych przez dzisiejsze telefony... już nie mówiąc o samym k800i, przy tym telefonie wypada tak jak telewizory z przed 20 lat przy dzisiejszych dzisiejszych LCD

  • 0

    59. ~Rozdzielczość  2009-09-27 21:06:39  host: 82.177.163.12

    Kiedy się dzieci nauczycie, że ilość pixeli potocznie zwane "Megapixelami" to nie jest JAKOŚĆ tylko rozdzielczość? Ilość pixeli nie świadczy o jakości. Ba! wolę 2mpix ale na sporej matrycy gdzie szum przy iso 6400 jest niewyczuwalny! Fakt faktem, że dzisiejsze aparaty w telefonach są dość niezłe. Niestety "niezłe" w porównaniu do tanich starych jak świat kompaktów.. przykładowo Sony DSC-P93A (5mpix koszt ok 100zł) zostają daleko, daleko.. daleko w tyle.

  • 0

    60.  2009-09-27 22:24:10

    @59.Ten Sony,w chwili swojej premiery w Polsce kosztował ponad 1000 zł,był to jeden z lepszych aparatów kompaktowych.

  • 0

    61. ~  2009-09-28 09:41:05  host: v07-02.opera-mini.net

    52- najpierw sprawdź parametry tego 12mpx Samsunga i 3mpx Sony Ericssona, np. na mobile rewiew.rus i wtedy wyraz swoje zdanie. Natomiast Samsung D600 to porażka.pl, bateria trzyma max. 2 dni, obudowa krucha jak drożdżowka, aparat ? Lepiej żeby go w ogóle w nim nie było, bo zdjęcia są blade, widać na nich luminy z pixeli, a i slidery w wykonaniu Samsunga przeznaczone są dla kobiet... Aktualnie używam Nokie 6250 w terenie, bo to najlepszy telefon na różne warunki i w biurze Sony Ericssona c902. Nikoś

  • 0

    62. ~Adaś  2009-09-29 00:45:00  host: apn-77-114-53-71.dynamic.gprs.plus.pl

    Śmiać mi się się chce, jak widzę porównania komórki do aparatu kompaktowego,albo o zgrozo do lustrzanki.Sam fakt,że byle kompakt ma kilka razy większą matrycę(chodzi o wielkość fizyczną) i dużo lepszą optykę.Sporo posiadaczy tego typu tel. stwierdza,że jego komóra pstryka foty lepsze od canona,bo udało im się rozpoznać swoją facjatę na zdjęciu:D Szkoda,że na obudowach nie piszą pojemności baterii zamiast tych megapikseli - wtedy może producenci zaczęli by się prześcigać w tej kwestii i w końcu by się pojawił jakiś konkurent dla nokii 6310 pod względem długości działania na jednym ładowaniu...

  • 0

    63. ~get  2009-09-30 01:47:14  host: host-81-190-107-45.rzeszow.mm.pl

    DEBILE (szczególnie @61) - ten aparat ma właśnie WIĘKSZĄ MATRYCE niż wszystkie SE razem wzięte, na tym polega jego rewolucyjność - 3x zoom i o wiele większa matryca niż w jakimkolwiek konkurencyjnym telefonie

  • 0

    64. ~get  2009-09-30 01:47:27  host: host-81-190-107-45.rzeszow.mm.pl

    paniał ?!?

  • 0

    65. ~get  2009-09-30 01:48:35  host: host-81-190-107-45.rzeszow.mm.pl

    @adaś - a w czym niby kompakty są lepsze od tego ??? toż to zwykły kompakt - tylko włożony w telefon - takie ciężkie do pojęcia ?!?

  • 0

    66. ~Adaś  2009-10-01 00:38:10  host: apn-95-41-6-25.dynamic.gprs.plus.pl

    @get - Może jeszcze nie rożni się on też od lustrzanek? Bo ma 12mpix, jak niektóre z nich? Sama matryca z byle kompaktu jest dużo większa niż cały moduł aparatu.Nie trudno znaleźć opinie na forach fotograficznych,że nawet na największe matryce z kompaktu 6-8mpixeli, to dużo!I właśnie przez te mikroskopijne matryce w telefonach oraz nagrzewające się elementy i słabą optykę(czyli praktycznie wszystko;P)komórki nadają się tylko do robienia fotek w dobrym oświetleniu. Jak już się nieco ściemni,to szumy są nie do zniesienia i nawet ksenonik za dużo nie pomoże.Ale niektórym głupio się przyznać, że wydali 2k.dla cyfrówki w telefonie,która robi gorsze zdjęcia niż kompakt za kilkaset złotych:)