Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: kolejny model z linii Corby

Samsung: kolejny model z linii Corby

Q! 9 Grudnia 2009 10:27

0 0

samsung m5650Samsung wprowadził do swojej linii telefonów Corby nowy model - M5650 Lindy. Jest to urządzenie z niższej półki cenowej, które oferować będzie szereg funkcji dostępnych dotychczas jedynie w droższych telefonach.

Ważąca zaledwie 98 gramów Lindy może się pochwalić dotykowym ekranem pojemnościowym o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Wbudowany aparat fotograficzny z autofokusem pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 3,15 Mpix.

Za łączność ze światem odpowiadać będzie transmisja danych realizowana w technologii HSDPA (7,2 Mb/s). Na pokładzie nie zabraknie również modułów WiFi oraz AGPS, a pełni multimedialności dopełniać będzie obsługa interfejsu Bluetooth 2.1 z profilem A2DP, microUSB, port microSD, obsługujący karty o pojemności do 8 GB oraz radio FM z funkcją RDS.




Całość, o wymiarach 106 x 57 x 12 mm, będzie zasilana ogniwem litowo-jonowym o pojemności 960 mAh. Premiera M5650 ma mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu, a jego cena wyniesie około 150 euro.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2009-12-09 10:58:13  host: v01-06.opera-mini.net

    Telefon bardzo dobrze wyposazony jak na swoja cene. Przydalby sie jego test na telepolis w blizej nieokreslonej przyszlosci. rcicho

  • 0

    4.  2009-12-09 11:09:39

    Albo ten fon albo Corby pro bedzie moim nastepnym sprzetem.Piekne maszynki,dobrze spasowane na pewno, bo do tego Samsung przyzwyczail,dobrze wyposazone i w niskiej cenie.Samsung wymiata ,krotko rzecz ujmujac.

  • 0

    5. ~Jaca  2009-12-09 11:15:32  host: sub233-82.elpos.net

    Telefony z serii Corby maja tragiczny wyswietlacz...Mialem go dwa tygodnie...Od biedy mozna tego uzywac do rozmow telefonicznych ale kompletnie nie nadaje sie do przegladania internetu. Kto mial ten wie o czym pisze..

  • 0

    6. ~kokoszka  2009-12-09 12:05:23  host: dynamic-81-168-168-204.ssp.dialog.net.pl

    Czyli w Polsce będzie kosztował ok. 800-900zł.

  • 0

    7.  2009-12-09 12:11:49

    Samsung naciera bezlitośnie, Nokia może się obawiać o swoje miejsce na "pudle", jest to chyba tylko kwestią czasu.

  • 0

    8. ~malik  2009-12-09 12:24:33  host: 188.147.204.137.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    nawet bez nawigacji, ale z wifi i hspa to już za taką cenę bedzie fajny nabytek. pojemnosciowy ekran wrozy mozliwosc multitouch'u, to juz by bylo swietnie, kupilbym jako telefonik stricte internetowy (na miejsce obecnie uzywanej 6120c)

  • 0

    9. ~kot  2009-12-09 12:28:42  host: dph106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja jestem umiarkowanym zwolennikiem dotykowych telefonow. Mimo ze Avila i Corby wlasnie narobily sporo szumu (sa za 1 zl w abonamentach, chociazby tym 55 orange) i zyskaly wielka popularnosc, to chyba jeszcze nie sa na tym samym poziomie wygody co zwykle telefony.

  • 0

    10. ~  2009-12-09 13:06:22  host: public26065.xdsl.centertel.pl

    To chyba będzie najtańszy dotyk z WiFi. Samsung dzielnie walczy z LG na polu dotykowców.

  • 0

    11.  2009-12-09 13:36:59

    Po co wifi do tego czegoś z małym ekranem i brakiem systemu operacyjnego z prawdziwego zdarzenia??

  • 0

    12.  2009-12-09 13:50:00

    Telefon naprawdę fajny ale kto ma głowę na karku ten wie że na Allegro juz za ok 700zł można kupić HTC Magic czy G1 (obydwa na Androidzie) które na głowę biją nie tylko tego Corby ale nawet Nokie 5800 czy Omnie.

  • 0

    13.  2009-12-09 14:26:00

    #11 a po co piszesz komentarze?Nie podoba Ci sie fon to nie kupuj.

  • 0

    14.  2009-12-09 15:41:38

    rcicho - nie sądzisz że każdy powinien wybrać sobie taki telefon jak mu odpowiada? Gadanie że coś jest lepsze lub gorsze rozbija zawsze się o to samo pytanie "dla kogo" lepsze lub gorsze. Osobiście dla mnie omnia jest lepsza niż jakiś tam G1.

  • 0

    15. ~kamil  2009-12-09 15:56:03  host: c174-100.icpnet.pl

    popieram 14. tak taniego telefonu jak G1 i z równie beznadziejna baterią jeszcze nie miałem, aparat foto bezużyteczny. omnia bije go na głowę

  • 0

    16. ~ktos wie  2009-12-10 08:58:04  host: 088156149125.stargardszczecinski.vectranet.pl

    witam czy ktos wie czy lindy będzie miało wideokonferencje???

  • 0

    17.  2009-12-10 10:16:06

    Do ktos wie Lindy ma obok glosnika druga kamerke ,wiec zapewne tak.

  • 0

    18.  2009-12-10 10:27:43

    Nie kupie Magica bo :fony kupuje tylko fabrycznie nowe ,bez simlocka i po uprzednim wnikliwym sprawdzeniu egzemplarza,ktory kupuje.Kupuje tylko w tradycyjnych sklepach, nigdy w internetowych , a co dopiero mowic o Allegro,przeciez to rosyjska ruletka.

  • 0

    19.  2009-12-10 10:42:51

    A zreszta Lindy i Corby pro maja to co mi potrzebne czyli czytaja pdfy,maja push e-mail,duzy ekran z dobra rozdzialka,radio z rds,dobry mp3 player i zapewne swietne sluchawki w zestawie takie jakie do S3650 daja,HSDPA,WiFi,Jave czyli OPERE mini.Mi styka .

  • 0

    20.  2009-12-10 10:57:34

    No i kupujac w sklepie mam 2 lata gwarancji,a na Allegro nie i jeszcze musialbym modzic ze zdejmowaniem smoka.Same minusy ,szkoda nerwow dla ladniejszej obudowy i o 0,4 cala wiekszego ekranu.No i Samsung to Samsung solidne fony wiem bo mam.

  • 0

    21. ~LeopardX  2009-12-18 12:10:14  host: dkv91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szukam dobrego telefonu dotykowego z quwety lub bez. Potrzebuje telefonu solidnego, który nie zepsuje sie po pierwszym upadku oraz takiego z dużą pamięcią do plików muzycznych. jakieś sugestie? ;)

  • 0

    22. ~Iwonka  2010-01-25 16:10:50  host: abgt242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a moze chciałbyś samsunga 3310 wiesz nie za wszystkie mogę reczyc ale mój mnie jeszcze nie zawiódl nawet jak spadl na beton z drugiego pietra nic mu nie jest albo tylko moj jest taki niezniszczalny:) hehe:)

Dodaj swoją opinię