Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung I9000 Galaxy S w ofercie sieci Play

Samsung I9000 Galaxy S w ofercie sieci Play

LuiN 1 Lipca 2010 16:01

0 0

Sieć Play rozpocznie w najbliższych dniach przedsprzedaż smartfonu Samsung I9000 Galaxy S - poinformował na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play.



samsung galaxy s samsung galaxy s samsung galaxy s samsung galaxy s


O Samsungu Galaxy S pisaliśmy ostatnio w tej wiadomości - porównując jego możliwości fotograficzne z Samsungiem Wave i Nokią X6. Rzecznik sieci Play nie ujawnił jeszcze planowanych cen telefonu. W Polsce przedsprzedaż telefonu rozpoczęła w czerwcu sieć sklepów RTV-Euro-AGD, gdzie za telefon zapłacić trzeba 1999 zł.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~adamo  2010-07-01 16:13:29  host: 91-189-58-66.riz.pl

    no to się wykokosił - a jakieś szczegóły??

  • 0

    3.  2010-07-01 16:24:01

    Mam pewien apel do rzecznika, dotyczący tego telefonu oraz innych z Android. PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE SPRAWDZONYCH USTAWIEŃ MMS I INTERNETU DLA ANDROID NA STRONIE INTERNETOWEJ I KONSULTANTOM BOK PLAY.

  • 0

    4. ~  2010-07-01 16:32:30  host: p07-15.opera-mini.net

    Luin a czy cos wiadomo czy play ma go na wylacznosc lub czy i kiedy u W3

  • 0

    5.  2010-07-01 16:39:43

    "Ekstra, to najlepszy fon na rynku ;)" - telefon poznasz po użytkowaniu, a nie po specyfikacji. Ja zamieniłem HTC Hero na SonyEricsson X10, ale jestem z tej zamiany bardzo niezadowolony, gdyż HTC był wielokrotnie bardziej funkcjonalny. Brakuje mi sprzętowych przycisków: zielonej i czerwonej słuchawki.

  • 0

    6.  2010-07-01 16:43:06

    hainasz - przyciski te bezpowrotnie znikają z większości androidowych konstrukcji. Patrz Galaxy S, Milestone... co ciekawe w Samsungu Wave z Bada OS jeszcze się uchowały.

  • 0

    7.  2010-07-01 16:43:20

    Bardzo dobrze, zapewne potanieje ten model na allegro i będzie go więcej.

  • 0

    9. ~  2010-07-01 17:23:31  host: 093105178208.bialystok.vectranet.pl

    Telefon wyśmienity, ale jak do tej pory nie można go kupić! Euro AGD w czerwcu rozpoczęło tzw. przedsprzedaż..., zapisałem się miesiąc temu i nic. Wczoraj powiedziano mi, że być może w połowie lipca, lub w sierpniu. Wrzesień też nie jest wykluczony. Po prostu jeszcze nie dotarł do Polski. Także i w PLAY na pewno premiera będzie z dużą prolongatą. Od miesiąca słyszę, że już, że za kilka dni będzie sprzedaż i ...nic. A tak na marginesie, to dobrze, że w PLAY on będzie dostępny, bo początkowo słyszałem, że w Erze. W Erze nigdy nie było topowych modeli ( Omni HD do tej pory nie ma)ponieważ ceny byłyby astronomiczne, a tak może będą mniej szokujące.

  • 0

    10. ~xyz  2010-07-01 18:09:23  host: staticline16821.toya.net.pl

    @4 ma być na początku lipca w erze.

  • 0

    11. ~  2010-07-01 18:18:26  host: f96-063.opera-mini.net

    @10 lipiec to juz mamy dzis wszedl desire ma tez wejsc x10 mini wiec chyba do polowy lipca nie uda im sie?

  • 0

    12. ~bruges  2010-07-01 18:22:28  host: rev80.tmark100.revers.nsm.pl

    http://www.amazon.de/gp/product/B003NCX6ZS/ref=s9_simh_gw_p23_i1 ?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1KRSMY3 KK9K8SZVB8189&pf_rd_t=101&pf_rd_p=463375173&pf_rd_i= 301128 taniej niż w Polsce ale z kosztami przesyłki wyjdzie na to samo. A o co najważniejsze mają go na stanie.

  • 0

    13. ~xyz  2010-07-01 18:30:10  host: staticline16821.toya.net.pl

    @11 nie znam dokładnej daty, wiem tylko że na początku lipca.. do 10 może będzie ..

  • 0

    14. ~Andrzej  2010-07-01 18:50:36  host: 093105178208.bialystok.vectranet.pl

    Najnowsza informacja, którą uzyskałem w €O AGD, to Galaxy S będzie dostępny po... 17 lipca z możliwością opóźnienia ( a może przyspieszenia?) OD 15 lipca jestem na urlopie. W TEJ SYTUACJI POWAŻNIE ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZAMIANĄ - HTC HD2, jest już dostępny i w tej samej cenie. Wiem, że jest gorszy, ale muszę przed wyjazdem mieć telefon. Więc może HTC?

  • 0

    15.  2010-07-01 18:59:01

    A ja mam prosbe do Rzecznika by zrobili tez smsowy Stan Darmowy w ramach Play , jesli da rade zrobic to na polaczenia glosowe , czemu by nie zrobic aktywacji za 1zl z nielimitowanymi smsami? Hainasz , ja mam nastepujace ustawienia do mms w G1: nazwa - mms , APN - mms , az do MMSC wszystko - nie ustawiono , w MMSC - http:/10.10.28.164/mms/wapenc , proxy dla wiadomosci MMS - 10.10.25.5 , port MMS - 8080 , typ APN - mms. W profilu internet w typie APN mam - default ,supl Bez tego nie chcialo hulac. Android jest super , zdaje sobie sprawe , ze to system internetowy z chmurka w tle , ale mnie irytuje koniecznosc ciaglego dostepu do sieci. APNdroid na G1 1.6 przestal dzialac , Toogle Data tez sie nie do konca sprawdza , pozornie dziala , ale mimo zablokowanego Tooglem APN sa aplikacje ktore maja najwyzszy priorytet i ciagna dane , jak np. Handcent w ustawieniach , teraz mialem problemy z wyslaniem mmsa , mimo "leave mms enabled"... Nie jestem zwolennikiem uszczesliwiania na sile , czy to watpliwej jakosci aplikacjami pocztowymi Nokii , nieustannym online Androida itp. Miotam sie pomiedzy starym niedotykowym Symbianem i Androidem.

  • 0

    16.  2010-07-02 22:08:06

    @hainasz: po włożeniu karty z playa same sie wszystkie ustawienia instalują - tak było u mnie na Magic'u

  • 0

    17. ~obs.  2010-07-05 12:58:49  host: chello084010102197.chello.pl

    Ten telefon w Play to raczej będzie atrapa... Funkcjonalność bez dostępu do netu mocno ograniczona a z tego co powszechnie wiadomo internet w Play nadal mocno kuleje. Chyba że ktoś będzie biegał i szukał free wifi

Dodaj swoją opinię