Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung I9000 Galaxy S w ofercie podstawowej sieci Play

Samsung I9000 Galaxy S w ofercie podstawowej sieci Play

LuiN 19 Lipca 2010 13:04

0 0

20. lipca w ofercie podstawowej sieci Play znajdzie się Samsung Galaxy S. Telefon jest bezsprzecznie najlepszym smartfonem z systemem Google, jakiego mogliśmy zobaczyć do tej pory - czytamy na blogu rzecznika sieci Play.

samsung galaxy s samsung galaxy s samsung galaxy s samsung galaxy s

Do tej pory Play oferował Samsunga I9000 Galaxy S jedynie w swoim sklepie internetowym eShop. Poznaliśmy też ceny urządzenia w sieciach Era i Plus - znaleźć można je w tej wiadomości. Cenik w ofercie podstawowej sieci Play przedstawia poniższa tabela:

galaxy play




Samsung I9000 Galaxy S to dość bezkompromisowa konstrukcja. Dostajemy 4-calowy ekran Super AMOLED, procesor ARM Cortex A8 1 Ghz z wyjątkowo wydajnym akceleratorem graficznym, GPS, HSPA, WiFi (b, g, n), Bluetooth 3.0, aparat 5 Mpix, kamerę do wideorozmowy, radio FM, 8/16 GB pamięci, czytnik kart microSDHC, do tego telefon nagrywa filmy w jakości HD (1280 x 720 pikseli @30 kl./s), całością zarządza Android w wersji 2.1, a wszystkie to mieści się w urządzeniu o grubości 9,9 mm.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~paczos  2010-07-19 13:43:39  host: dox16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1 w promocji longplay telefon ceny o wiele, wiele gorsze:(

  • 0

    5. ~  2010-07-19 13:46:37  host: 178.56.31.89

    @4 tak, ale komu się opłaca gołe 176 min za 59pln? Lepiej wziąć si

  • 0

    6. ~  2010-07-19 13:49:37  host: t22-14.opera-mini.net

    w erze jest wersja 16gb.

  • 0

    7. ~a  2010-07-19 16:41:51  host: ti0054a380-dhcp1362.bb.online.no

    czy ja dobrze licze? : swobodny Internet 69 to 59 zł za 69 zł pakietu złotówek i 30 zł za pakiet 2 GB i telefon w nim jest za 399 zł? Czyli za 89 zł * 24 m-c = 2136 zł, 2136 zł + 399 zł = 2535 zł za fajny abo z pakietem danych na 2 lata i ten telefonik? w sumie to abo wychodzi za 500 zł a jest wypaśne, więc moim skromnym zdaniem chyba *** sie oplaca. Jesli dobrze licze :)

  • 0

    8. ~a  2010-07-19 16:42:26  host: ti0054a380-dhcp1362.bb.online.no

    Pisalem na podstawie tego: http://www.playmobile.pl/pl/play-abonament/promocje/swobodny-int ernet/index.html

  • 0

    9. ~gre  2010-07-19 16:51:42  host: t18-03.opera-mini.net

    dobrze liczysz, mysle podobnie dlatego fresha przeniose do swobodnego internetu 69, ile kosztuje aktywacja w tym abonamencie?

  • 0

    10. ~  2010-07-19 17:04:23  host: 77-254-154-229.adsl.inetia.pl

    jak przenosisz to nic, a moze i jeszcze jakis bonus daja..?

  • 0

    11. ~Poll  2010-07-19 17:05:05  host: 195.245.213.9

    @9 ja nie pamietam bym płacił za aktywacje w 69 SI

  • 0

    12. ~qrczak  2010-07-19 17:26:27  host: public-gprs77578.centertel.pl

    @7 W Plusie goły telefon bez umowy tyle kosztuje. Opłaca się i to bardzo kupować na warunkach promocji Swobodny Internet.

  • 0

    13. ~konsultant play  2010-07-19 17:43:27  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    w 69 aktywacja 1 zl ale spoko poki co nie mamy na stanie i9000 wiec musicie poczekac przynajmniej do poniedzialku jak nie dluzej.... Ps.Za to sporo mamy galaxy i 57000 w long play 69 zl mamy za 1 zl...

  • 0

    14.  2010-07-19 18:22:31

    @7: nie do końca. Telefon np. w Saturnie można było kupić w weekend za 1850, więc za sam abo dajesz 685 zł. A pewnie, jak chwilkę poczekasz i cena telefonu spadnie do 1600 zł to się okaże, że abonament jest jeszcze droższy.

  • 0

    15. ~  2010-07-19 19:16:22  host: f96-053.opera-mini.net

    W przyszlym tygodniu pojawi sie w orange wedlug info z telix.pl warto tez poczytac ta recenzje http://smartmobile.pl/recenzja-test-samsung-galaxy-s-i9000

  • 0

    16. ~  2010-07-19 20:36:37  host: 195.189.142.74

    Czy ktos z telepolis zechce to jakos skometowac? http://www.komorkomania.pl/2010/07/19/samsung-galaxy-s-i9000-czy -rzeczywiscie-wystepuje-problem-z-antena-wideo/

  • 0

    17.  2010-07-19 21:08:49

    16: a co mamy komentować, skoro według tego artykułu my po prostu szukamy rozgłosu? Każdy sam może wyrobić zdanie na temat profesjonalizmu telepolis i komorkomanii i samemu ocenić materiał...

  • 0

    18. ~T  2010-07-20 11:24:20  host: czv250.internetdsl.tpnet.pl

    @WitekT - No właśnie przeczytałem w/w artykuł i moje zdanie jest następujące: -w waszych rękach wasz telefon gubił zasięg, ich telefon w ich rękach nie. I nie ważne jest jakie to niuanse różnią te testy. Być może gdybyście zamienili telefony testy pokazałyby to samo. Sprawa nie została jeszcze wyjaśniona więc nie ma co ferować wyroku! I jeszcze jedno-chyba czytalismy inne artykuły, bo ja nie tylko nie dojrzałem ale również nie odczułem w nim sugestii, że Telepolis lub forum Android szuka rozgłosu. Pozdrawiam.

  • 0

    19.  2010-07-20 11:41:46

    T: no bo już ostatni akapit został usunięty, a brzmiał on: "Reasumując, rzekome problemy z anteną w Galaxy S to bardziej szukanie rozgłosu niektórych użytkowników (i redaktorów), niż jakieś prawdziwe wady, którymi należałoby się przejmować". Podam tylko jeden fakt z całej gamy nieścisłości - wyraźnie pisaliśmy o tym, że zanik sygnału dotyczy TYLKO 3G (zauważ, że na filmie na komorkomanii jest EDGE). Więcej się wciągać w dysputy nie zamierzam - DOBRZE obejrzyj nasze filmy, poczytaj co, jak i gdzie weryfikowaliśmy, z kim i na ilu sztukach, a potem sobie wyrób zdanie.

  • 0

    20. ~T  2010-07-20 12:14:29  host: czv250.internetdsl.tpnet.pl

    @WitekT Jeśli to prawda(usunięcie akapitu) to jednak czytaliśmy inny artykuł-brak słów. Co do testów-także nie zamierzam dyskutować - pomijając procedury testowe-nigdy,powtarzam NIGDY nie można porównywać wyników testów przeprowadzonych w różnych warunkach,miejscach,operatorach itd. Ze o innych telefonach nie wspomnę. Pozdrawiam. P.S. Telepolis czytam od lat-regularnie (choć komentuję niezmiernie rzadko).I nic nie muszę sobie wyrabiać. To się stało i dzieje cały czas, choć nie jest stałe ;-)

  • 0

    21. ~daro  2010-08-08 13:34:53  host: host-188-122-8-67.finemedia.pl

    a na Allegro po 1600zł więc nie widzę sensu podpisywania umowy z sieciami

  • 0

    22.  2010-09-17 15:55:11

    A może jest ktoś w stanie mi powiedzieć, gdzie mogę kupić SGS I9000 (oczywiście chodzi mi o Play), u mnie w salonach sprzedaży jest niedostępny. Na stronie internetowej bawią się w kotka i myszkę - jest dostępny a za chwilę już nie i tak od ponad miesiąca. Chcę się przenieść do Play'a na abonament Long Play 69 swobodny internet i same problemy, wszystko pod górkę.

  • 0

    23. ~  2010-10-23 18:53:17  host: 77-255-248-150.adsl.inetia.pl

    Przez miniony miesiąc chyba niewiele się zmieniło. Telefonu nie ma od ponad 2 miesięcy. Byłem ostatnio głównym salonie w Warszawie, w Centrum i nic nie wiedzą. Więc kto ma wiedzieć? Ja? Kiedy będzie dostępny? Play-u?

Dodaj swoją opinię