Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung I9000 Galaxy S w akcji

Samsung I9000 Galaxy S w akcji

LuiN 24 Marca 2010 16:22

0 0
samsung i9000 Szczęśliwcy, którzy postanowili odwiedzić w tym roku targi CTIA Wireless mieli okazję przyjrzeć się z bliska najnowszemu smartfonowi Samsunga - I9000 Galaxy S. Prezentujemy filmy z nową galaktyką w roli głównej.

O elektryzującym modelu I9000 Galaxy S szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Telefon oferuje jedną z ciekawszych specyfikacji na rynku. 4-calowy ekran Super AMOLED obsługuje funkcję multitouch.





Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~  2010-03-24 18:08:25  host: chello089074158242.chello.pl

    chyba że ten wejdzie do Polski: www.engadget.com/2010/03/23/htc-evo-4g-is-sprints-android-powere d-knight-in-superphone-armo/ bo poprostu powalił mnie (i nie tylko mnie) na kolana :)

  • 0

    8. ~  2010-03-24 18:09:28  host: chello089074158242.chello.pl

    *ten ekran - w sensie te kolory ;P

  • 0

    9. ~amo  2010-03-24 18:12:34  host: ext-83-2-137-75.interq.pl

    Fajne urządzonko...ale brakuje mu jednej rzeczy ważnej funkcjonalności(no chyba że jest,a ja nie zauważyłem)-diody sygnalizującej nieodebrane połączenie/sms/mms/maila przy wygaszonym ekranie...

  • 0

    10. ~f  2010-03-24 18:43:29  host: affl161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Samsungu dioda informująca o nieodebranym połączeniu czy nieprzeczytanym smsie ? zapomnij koleś, jak żyję nie widziałem u Koreańców takiej opcji.

  • 0

    11.  2010-03-24 19:04:57

    @10 A ja widziałem: sgh x520 i sgh x480 fakt, że modele dosyć leciwe, ale jednak posiadają w/w diody.

  • 0

    12. ~omniio  2010-03-24 19:30:52  host: nat-dom3.aster.pl

    i900 tez leciwa...

  • 0

    13. ~robertnik  2010-03-24 20:05:25  host: 77-253-64-221.adsl.inetia.pl

    @2 LuiN z kąd masz takie informacje o implementacji videorozmów do urządzeń z Androidem? Tylko ta funkcja hamuje mnie przed zakupem Milestone. Tyle wytrzymałem z workiem wad WM to i jeszcze poczekam, ale może już nie muszę? W specyfikacjach często nie ma słowa o videorozmowach i tu również ich się nie doszukałem.

  • 0

    14.  2010-03-24 20:17:54

    robertnik - wcześniejsze zapowiedzi mówiły o videorozmowach w tym modelu, była chyba nawet mowa że to pierwszy android z tą funkcją. Jeszcze parę lat temu patrzyłem na Samsungi (ich telefony) niechętnie, dziś użytkuję 2 modele tej firmy i jestem z nich bardzo zadowolony, już mi się marzy i9000 ;-)

  • 0

    16.  2010-03-24 20:32:09

    13, robertnik - po coś chyba zamontowali tę drugą kamerkę VGA? :)

  • 0

    17. ~dżolo  2010-03-24 20:53:27  host: awm104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nawet fajny ale mierziłby mnie ten napis SAMSUNG takimi wielkimi literami

  • 0

    18.  2010-03-24 20:59:58

    dżolo - może i racja z tym napisem, jednak na takim sprzęcie "nie wstyd" podpisać się wielką czcionką ;-)

  • 0

    19.  2010-03-24 21:02:56

    Co do starych modeli to SGH-X480 miał taką sygnalizującą diodę ale ona migała przez dosyć krótko. Wyciągając telefon z kieszeni po pewnym czasie nie było już znaku o nieodebranym połączeniu czy SMS-ie.

  • 0

    20.  2010-03-24 22:04:06

    Chyba wiem na co zamienie mojego Samsunga Jet. Ostatnio przy wymianie U700 na cos nowego bardzo powaznie myslalem o Androidzie najlepiej od samsunga lub htc ale brak wideo rozmow sprawil, ze wybralem Jeta. Teraz w koncu ktos zrozumial, ze ludzie kupujac telefon za grube pieniadze chca miec wszystko. Wideo rozmowy sa wiec Android stal sie kompletny :)

  • 0

    21.  2010-03-24 23:24:33

    Piękny sprzęt. Ale ten home screen z ikonkami strasznie zerżnięty z iPhone'a, już widzę kolejny pozew Apple'a :) Szkoda że tą super kamerkę nagrywającą w HD wykastrowano z jakiejkolwiek lampy...

  • 0

    22. ~me  2010-03-25 08:00:49  host: chello084010147231.chello.pl

    @vonski - taki "home screen" juz od dluzszego czasu jest w samsungowych dotykowcach. Mysle ze apple juz by sie przypielo jakby mialo do czego...

  • 0

    23. ~code  2010-03-25 09:31:27  host: public-gprs134090.centertel.pl

    Nie rozumiem, czemu ludzie napalają się na telefony wyglądające jak iPhone, działające jak iPhone, pozbawione najfajniejszej funkcjonalności iPhone - Appstore'a. Jednocześnie twierdząc, że iPhone to zło i tylko marketing.

  • 0

    24. ~Raul  2010-03-25 10:55:14  host: 94.254.179.205

    Moze dlatego ze sa lepsze i tansze?

  • 0

    25. ~BOSS  2010-03-25 11:53:00  host: 212.160.172.70

    A może dlatego, że Android Market jest o wiele lepszy od AppStore? A może dlatego, że te fony nie działają jak iPhone, tylko to właśnie iPhone działa jak SonyEricssony z serii P i Palmy Treo? :P

  • 0

    26. ~  2010-03-25 17:03:36  host: chello089074158242.chello.pl

    @code - tylko że ja nie uważam że iphone to zło i marketing, uważam go za najlepszy telefon na rynku, natomiast ten samsung mu dorównuje a w niektórych kwestiach przewyższa... choć faktem jest że brak appstore to wielka wada. Natomiast zobacz sobie HTC EVO - to dopiero jest wypas, niestety telepolis śpi i nic o tym telefonie nie pisze. @boss - "A może dlatego, że te fony nie działają jak iPhone, tylko to właśnie iPhone działa jak SonyEricssony z serii P i Palmy Treo?" nie bądź śmieszny, po pierwsze porównywanie SE do iphona brzmi jak żart, włściwie to porównywanie SE do czegokolwiek jest wątpliwe, bo jakość telefonów tej firmy jest najniższa na rynku, po drugie to iphone zrewolucjionizował rynek, a dopiero potem wszyscy robili rzekome "iphone-killer", zazwyczaj z opłakanym skutkiem, dopiero teraz pojawiają się telefony dorównujące/przewyższające iphona

  • 0

    27.  2010-03-27 12:37:07

    @ 25 - BOSS : w czym? w ilości aplikacji? czy może w tym, że w Polsce nie da się ich kupić? bo sam nie wiem.. konkrety poproszę. w przeciwieństwie do Ciebie miałem do czynienia zarówno z Palmem, jak i z iPhone. niestety widać, że prawisz same banały i ogólniki, nie będę się wdawał w polemikę. @24: lepsze i tańsze nie istnieje. lepszych na razie nie ma, tańszych jest od groma - tu się zgodzę. @26: good point. szkoda, że EVO na razie nie na nasz rynek.

Dodaj swoją opinię