Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung I8700 Omnia 7

Samsung I8700 Omnia 7

LuiN 11 Października 2010 21:22

0 0

samsung i8700 omnia 7Swój pierwszy telefon z Windows Phone 7, przedstawił obok HTC i LG również Samsung. I8700 Omnia 7 łączy zalety specyfikacji modelu Galaxy S z wytrzymałością metalowej obudowy Wave'a. Czy wyszła z tego mieszanka wybuchowa?



Tylko 256 MB pamięci RAM świadczyć mogą o tym, że prawdziwego "killera" z nowymi okienkami Microsoftu Samsung dopiero szykuje. Omnia 7 to model ciekawy, ale nie przełomowy.




Dostajemy 4-calowy ekran Super AMOLED, gigahercowy procesor Qualcomma, do tego aparat fotograficzny 5 Mpix z filami HD, 8 GB pamięci wewnętrznej i baterię 1500 mAh. Nie zabrakło też łączności HSPA, WiFi b/g/n, GPS-u, Bluetooth-a, radia FM i gniazda JACK 3,5 mm.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: samsunghub, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2010-10-11 21:37:05

    fajny ale tym razem chyba jednak lepszym wyborem bedzie android

  • 0

    2. ~gt  2010-10-11 22:03:07  host: ip-77.222.246.207.spray.net.pl

    @derekpl: to zależy co masz na telefonie. Jak fotki z wakacji i facebooka - android rulez. Jak firmową pocztę i dokumenty - nigdy w życiu.

  • -1

    3. ~kuba  2010-10-11 22:10:25  host: 87-205-179-163.adsl.inetia.pl

    @gt widziałeś recenzje tego windowsa? on ma żałosne braki i chyba wolałbym wm6.5 niż to badziewie. a na androidzie jest K9 Mail, darmowy program pocztowy, jednym słowem - perfekcyjny.

  • 0

    4. ~gt  2010-10-11 22:31:52  host: ip-77.222.246.207.spray.net.pl

    Jak pomacam to ocenię. Teraz jest więcej FUD niż rzetelnych opinii. Na przykład powszechnie powtarzana plotka, że kart pamięci nie obsługuje. Też wolę WM6.5 Ale androida nie dotknę dopóki na moim telefonie (obojętne jakim) będę miał choć bajt poufnych informacji. Nie lubię takich wysyłać do Internetu.

  • 0

    5. ~piyoter  2010-10-11 22:56:01  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @4 to czego nie uda sie guglowi wydrzec z twoich najsekretniejszych danych, zrobia to trojany windowsa... cheers!

  • 0

    6. ~omniaa II user  2010-10-11 23:12:18  host: 193.138.241.217

    Będzie może możliwość upgrade'u omnii II do Win 7 Phone?

  • 0

    7. ~art  2010-10-12 00:12:20  host: gig122.internetdsl.tpnet.pl

    nie bedzie

  • 0

    8. ~  2010-10-12 02:04:16  host: t22-11.opera-mini.net

    Oj Luin, Luin... Taki specjalista a nie wpadł na to, że Microsoft WP7 na platformę Qualcomma pisał.Prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie, niż Samsung zrobi WP7 na Hummingbirdzie.

  • 0

    10. ~molibdenowy_bohdan  2010-10-12 09:38:09  host: 212.160.172.70

    Moim zdaniem design mało ciekawy. Skoro 4calowy ekran, a widać sporą część obudowy wystającą poza, to telefon na bank będzie za duży.

  • 0

    11.  2010-10-12 11:34:46

    8 - kurczę, poprawka naniesiona i myślałem, że nikt nie zauważył;) Jak zwykle - dzięki za czujność!

  • 0

    12. ~  2010-10-12 16:57:13  host: 75.126.123.211-static.reverse.softlayer.com

    A dlaczego nowa omnia nie może mieć hummingbirda tylko quallcoma? To jest jakaś umowa między firmami?

  • 0

    13. ~Jaaarek  2010-10-14 15:11:02  host: 212.160.172.70

    ~kuba - na jakiej podsawie twierdzisz że K9 jest perfekcyjny ? Ustaw mi w nim żeby pobierał same nagłówki ;) Pomimo tego że dasz mu ograniczenie na np. 5kb to i tak ściąga załączniki z reklamą. Pozdr...

  • 0

    14. ~  2010-10-15 20:12:26  host: bgl235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ile to kosztuje bo chcę kupić bo mam zepsuty Smasung J700i w erze na karte ;/

  • 0

    15.  2011-07-01 20:42:18

    512MB RAM, 1024MB ROM

  • 0

    16. ~MaaREK  2011-08-29 11:00:39  host: 89-73-20-192.dynamic.chello.pl

    potwierdzam, tel posiada 512 MB RAM a nie 256 MB

  • 0

    17. ~rr  2011-12-11 13:37:03  host: 89.126.2.30

    mam ten fon i jest naprawde spoko i nie pisac bzdur z3 ma 256ram bo ma 512 to po pierwsze po drugie wazne ze szybko dziala pierwszy tel na ktorym serfuje z latwoscia w internecie bo taka jest prawda milion tel. ma mozliwosc przegladania internetu ale zazwyczaj to porazka, ja przegladam nowmalne wersje stron nie te perzygotowane dla telofonow . trzeba go miec by cokolwiek o tym powiedziec .

  • 0

    18. ~Mihauem94  2011-12-27 01:28:37  host: acki63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefon posiadam od miesiąca polecam jak najbardziej :) Świetny wyświetlacz, aparat no i płynność działania. Telefon genialny do przeglądania internetu itp. Jak dla mnie strzał w 10 :)

  • 0

    19. ~Samsung OMNIA I900  2012-03-03 11:19:06  host: cyberfox.pl

    E no, najpierw Samsung I8350 Omnia W, teraz I8700 Omnia 7, Samsung szaleje :) A ja myślałem że Samsung zakończy na Omni 2,a tu proszę.

Dodaj swoją opinię