Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung I8350 Omnia M z WP7 oficjalnie

Samsung I8350 Omnia M z WP7 oficjalnie

Q! 11 Maja 2012 17:24

0 0

Samsung oficjalnie zaprezentował swój najnowszy smartfon z systemem Windows Phone 7.5, model I8350 Omnia M. Czego możemy się po nim spodziewać?

samsung i8350 omnia mSamsung I8350 Omnia M posiada ekran Super AMOLED o przekątnej 4 cali i nieznanej wciąż rozdzielczości. Telefon wyposażony został w dwie kamery: tylną z autofokusem i flashem o rozdzielczości 5 Mpix oraz przednią, do wideorozmów, o rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli).

samsung i8350 omnia mŁączność ze światem zapewni transmisja danych w technologii HSDPA (7,2 Mb/s) oraz Wi-Fi (b/g/n). We wnętrzu nie zabraknie także modułów AGPS, Bluetooth 2.1 oraz gniazda microUSB.




Telefon napędzany będzie jednordzeniowym procesorem o częstotliwości 1 GHz oraz 384 MB pamięci RAM. Nominalna pojemność pamięci wewnętrznej dostępnej dla użytkownika to 4 GB.

Za zasilanie odpowie ogniwo litowo-jonowe o pojemności 1500 mAh. Zamknięte ono zostanie w obudowie o wymiarach 121,6 x 64,1 x 10,5 mm i masie 119 gramów.

Źródło tekstu: Samsung Tomorrow     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2012-05-11 18:23:16

    Z wyświetlaczem to zaszaleli i dali 4 cale, ale pamięci masowej to już poskąpili i dali tylko 4GB.

  • 0

    2.  2012-05-11 18:28:05

    A i RAM mało. Jakby odpowiednik Noki 610

  • 0

    3. ~maniex94  2012-05-11 18:34:22  host: aaie7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiem jak Wam, ale design Lumii bardziej mi przypadł do gustu. Fajnie, że SAMOLED, ale pamięć?? chyba ci z Samsunga zapomnieli się, że WP7.5 nie obsługuje kart pamięci. Ramu coś chyba za mało jak na Mango. Z resztą pożyjemy- zobaczymy

  • 0

    4.  2012-05-11 18:48:25

    RAMu za mało? Mango realnie wykorzystuje mniej niż 256 MB RAMu. Chodziło tylko o zoptymalizowanie. 384 RAMu spokojnie uciągnie system. Z resztą każdy producent który decyduje się na WP na pokładzie musi spełnić wymagania odnośnie samego systemu. Dzięki temu WP chodzi idealnie płynnie na wszystkich smartfonach które mają go domyślnie.

  • 0

    5.  2012-05-11 19:05:34

    RAM, to żaden problem, bo optymalizacja jest idealna. Tu problemem jest wbudowana pamięć, bo z 4GB zostanie jakieś 2,5GB mniej więcej. A z tym ciężko korzystać z takiego telefonu.

  • 0

    6.  2012-05-11 19:09:53

    o nieznanej rozdzielczości? czyli w Refresh dodali obsługę innej rozdziałki niż 800x480?

  • 0

    7.  2012-05-11 19:12:54

    @MiQr - nikt ich nie wie, oficjalnego info nie ma.

  • 0

    8. ~ooo  2012-05-11 20:11:20  host: gnat2.ap-media.pl

    mała pamieć w porównani z Lumią ! Poczekamy na cene i pierwsze testy !

  • 0

    9. ~  2012-05-12 11:38:25  host: host-46-151-186-13.interduo.pl

    powinien byc tani. bawilem sie lumia i jako uzytkownik androida musze powiedziec, ze bardzo mi sie spodobala, tylko za maly ekran.

  • 0

    10. ~olik  2012-05-13 13:17:10  host: gnat2.ap-media.pl

    Lumia 800 czy nawet lumia 710 wyglądają lepiej nie Nowa Omnia ! Mają ten sam system wiec raczej wybrałbym Lumie 800 !!! I co ważne lumia 800 1,4 Gh procek i 16 Gb pamieci - Omnia 1 Gh procek i 4 Gb pamieci = kiepsko kiepsko !!!!

  • 0

    11. ~xoox  2012-05-13 13:18:39  host: gnat2.ap-media.pl

    Mam teraz androida ale chce pobawic WP ! Lumia 800 to fajny tel !

  • 0

    12. ~olik  2012-05-13 13:32:30  host: gnat2.ap-media.pl

    Podobno ma byc niedrogi i ma system WP tango :) Wszystko zależy od ceny i od tego czy ta słuchawka dostanie Apollo ! Ale gdzies czytałem że tak ale czy na pewno ?

  • 0

    13.  2012-05-13 19:31:00

    @10, 11, 12: Masz roztrojenie jaźni czy jak? ;-)

  • 0

    14. ~Bzyku  2012-05-13 20:40:58  host: apn-95-41-242-242.dynamic.gprs.plus.pl

    Jakby montowali gniazdo kart pamięci , albo co najmniej 32GB RAMu to sprawił bym sobie takiego "windowsika" .Ale póki co ani jednego ani drugiego ten system nie obsługuje , więc jak dla mnie odpada na starcie .

  • 0

    15.  2012-05-13 22:32:50

    Panie Q!, chyba żeś pan sobie blokadę na moje priv walnął, bo cały czas mam w skrzynce "do wysłania" do pana ;-D

  • 0