Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Giorgio Armani z Windows Mobile 6.5

Samsung Giorgio Armani z Windows Mobile 6.5

LuiN 9 Października 2009 23:39

0 0

Wiemy jak wygląda, znamy część jego specyfikacji, będzie pracował pod kontrolą systemu Windows Mobile 6.5, został właśnie oficjalnie zaprezentowany we Włoszech... Wciąż jednak nikt nie wie jak się nazywa. Mowa tu o nowym Samsungu z logo Giorgio Armani, dedykowanym dla biznesu.

samsung armani wm samsung armani wm samsung armani wm samsung armani wm
,br> Niedawno Samsung zaprezentował model W820/W8200 Giorgio Armani, teraz przyszedł czas na kolejnego przedstawiciela tej ekskluzywnej rodziny. Kosztujący 700 euro model zaoferuje swoim użytkownikom nie tylko piękny wygląd i drogie materiały, ale też bukiet istotnych funkcji.




Telefon ma 3,5 calowy ekran dotykowy wykonany w technologii AMOLED, GPS, aparat 5 Mpix, 8 GB pamięci wewnętrznej, gniazdo kart microSDHC i wysuwaną klawiaturę QWERTY. Wszystkim tym zarządza najnowszy Windows Mobile w wersji 6.5.


Źródło tekstu: Blogosfere.it, wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~me  2009-10-10 19:14:24  host: chello084010127128.chello.pl

    @issa - z choinki sie urwales/as?? Argument rodem sprzed 3 lat w kierunku Samsunga, bo dawno nieaktualny. 12h w Galaxy?? Kup sobie i sprawdz...

  • 0

    12. ~  2009-10-10 19:50:54  host: v08-08.opera-mini.net

    a_lex Juz ktorys raz widze "bukiet funkcji". Jakos to dziwnie brzmi, a nie lepiej byloby - wachlarz?

  • 0

    13. ~mk  2009-10-10 20:05:50  host: v06-15.opera-mini.net

    12: wachlarz, zestaw. Wszystko lepsze niż bukiet. No chyba, że o jarzynach mowa.

  • 0

    14. ~Hose  2009-10-11 09:11:35  host: 94.254.184.195

    issa@ -chyba warto odświeżyć swoją wiedzę na temat baterii w Samsungach, (mam Omnie około roku, bateria na jednym ładowaniu do tygodnia, mam też B2100 tutaj 2 tygodnie daje radę) posprawdzaj, wtedy pogadamy.

  • 0

    15. ~  2009-10-11 09:31:20  host: v04-05.opera-mini.net

    hose nie pierdziel glupot , tydzien buhahaha ... chyba na samym czuwaniu jak nic nie robisz. Porwierdzam samsungi maja jedne z najgorszych baterii.

  • 0

    16. ~  2009-10-11 09:41:01  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    15# jeśli kupujesz używane Samsungi lub jakieś stare to się nie dziw , że ci bateria dnia nie wytrzyma , potem biegasz po forach i płaczesz jak 10 letni dzieciak , że Samsung ma słabe baterie . Zwykła Omnia spokojnie wytrzymuje 3 dni na intensywnym użytkowaniu .

  • 0

    17. ~Hose  2009-10-11 09:58:44  host: 94.254.184.195

    15@ - wrzucasz ROM stworzony przez dobrego kucharza i tydzień jest całkowicie realny, w każdym razie w moim wypadku, na zwykłym SAHJ3 działała spokojnie jakieś 5 dni. ROM operatorów powoduje że bateria znika w zastraszającym tempie, a że z tym aparatem można robić cuda bardzo łatwo sobie życie ułatwić.

  • 0

    18.  2009-10-11 10:12:32

    Hose , byc moze niesprawiedliwie uogolnilem. Co jest pewnikiem? - bateria w Samsungu i600 byla fatalna (dla wiadomosci komentatorow nie majacych tego telefonu , Samsung dodawal dodatkowa baterie do kompletu oraz dodatkowa zewnetrzna ladowarke) , bateria w Samsungu Galaxy jest tak samo fatalna. Byc moze to wina duzego , dotykowego ekranu , watkow (widgetow) obciazajacych jakos system , warto sobie przypomniec uwagi specjalistow Apple piszacych o zwiazkach pomiedzy wielozadaniowoscia a zuzyciem baterii , ale ogolnie jest w pod tym wzgledem bardzo zle.

  • 0

    19.  2009-10-11 10:18:54

    Hose , dajze spokoj... Kryska , Baska czy inny Jozek nie beda sie bawic w jakies ROMy. Jakbym slyszal , ze trzeba skladac reklamacje do Play w sprawie fatalnej jakosci rozmow na ich infrastrukturze (nie sa to incydentalne skargi na forach)... :) To ma dzialac i juz. Nie mam wiekszych zastrzezen do Galaxy , telefon jest swietny , system to wogole marzenie , ale bateria jest do kitu i tyle.

  • 0

    20. ~ms93  2009-10-11 10:35:32  host: heyah20909nc-7.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    issa - niestety musze ci przyznac racje - bateria w Galaxy trzyma krociutko. Mam go pare dni, ale nie dala rady wiecej niz 1 dzien do tej pory.

  • 0

    21. ~Hose  2009-10-11 10:44:59  host: 94.254.184.195

    issa@ -ludzie podkręcają komputery, samochody a dlaczego nie telefony? Jeśli ktoś tego nie potrafi, cóż bywa, najgorsze moim zdaniem są te "wodotryski" typu Orange menu, wciągają baterię bez litości a ich funkcjonalność jest dyskusyjna. Jeśli ktoś nie chce ROMów nieznanych wykonawców może sobie wrzucić (lub poprosić kogoś kto się zna) fabryczny najnowszy ze strony Samsunga

  • 0

    22.  2009-10-11 11:03:19

    Hose , ilu ludzi , poza garstka pasjonatow komputerow , telefonow ma o tym pojecie? Mysle , ze malo. Powiem Ci ciekawa rzecz - pod koniec wrzesnia pokazalo sie nowe oprogramowanie do Galaxy , optymalizujace min. prace baterii. Podlaczam telefon pod Samsung Studio i ... nie moge zaktualizowac. Komunikat , ze telefon nie zostal prawidlowo zamkniety czy jakos tak , po ostatniej aktualizacji. Klapa , pozostaje serwis , albo jakies cudowanie i szperanie po forach Komu sie chce w to bawic... Zaczynam sie juz bardzo powaznie zastanawiac nad zamiana na G1.

  • 0

    23.  2009-10-11 11:35:37

    Chcialem jeszcze dodac jedna uwage na temat Galaxy , dotyczaca ciekawego zachowania sie ekranu. Zauwazylem , ze sa momenty kiedy ekran zaczyna przedziwnie falowac w poziomie i pojawiaja sie pasy. Nie wiedzialem o co chodzi , do momentu kiedy nie polozylem go przy radio , wiadomo , sesja generuje jakies zaklocenia. I dopiero wtedy zajarzylem , ze to sesja internetowe wywoluje widoczne zaklocenia na ekranie. Co ciekawe tylko na edge , na 3G juz nie (z karta Ery).

  • 0

    24. ~Hose  2009-10-11 13:09:15  host: 94.254.153.184

    issa@ - a może faktycznie z tym Twoim Galaxy jest coś nie tak, migające paski a zwłaszcza te 12h pracy z całą pewnością normalne nie jest, w mojej omni bateria wystarcza na ponad 4h pracy przy nawigacji GPS, a przy normalnej pracy po dobie jest nadal 100% naładowania.

  • 0

    25.  2009-10-11 13:35:16

    Hose , tyle, ze na edge Plusa (teraz) , zadnych zaklocen nie ma, tylko na edge Ery. Bateria naladowana na maksa o 9ej rano, minelo 4.5h , wskaznik baterii mniejszy o 1/3... Telefon miodzio, system tez, tyle, ze nie chcialem miec telefonu "stacjonarnego":)

  • 0

    26.  2009-10-11 13:38:53

    Troszke , tak na marginesie, Redakcja przysnela z androidowymi Samsungami Behold i Moment, takze z LG Etna. , ma miec na pewno Androida i ponoc oporowy a nie pojemnosciowy ekran.

  • 0

    27. ~~ms93  2009-10-11 14:02:31  host: heyah20909nc-7.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    issa - mam to samo. Po prostu lampy od podswietlenia sa zaklocane przez sygnal GSM. Na 3G nie mruga. Uzywam Playa.

  • 0

    28. ~Samsung C5212  2009-10-12 10:48:29  host: 91.209.116.35

    Co do bateri. Posiadam Samsung C5212 bateria po 16h ładowaniu telefon użytkowany ekstremalnie dużo, bateria bez problemu wytrzymuje 72h. Używając mało spokojnie 7 dni. Czy to mało.....

  • 0

    29. ~antyreklama  2009-10-12 10:54:28  host: 91.209.116.35

    co by ten kawałek plastiku nie miał reklamowanie go zramolałym staruchem o nazwisku tylko znanym...to szczyt łapania sie brzytwy... czy samsung tonie ?? sam posiadam omnie i jest jak hose mówił. bateria 6-7 dni. ROM w serwisie za grosze chłopaki w każdym dworcowym tunelu załatwią...

  • 0

    30.  2009-10-12 11:57:34

    Co do telefonów typu smartfone nie ma mocarzy jeśli chodzi o baterie. Mam Hero z playa i 1 dzień normalnego użytku tzn. kilka telefonów bądź smsów, internet czy mp3 i telefon musi zjeść. Zastanawiam się ewentualnie nad kupnem większej baterii. Ale do tych co decydują się na takie telefony, to trza wkalkulować taką ewentualność, że bateria 1 dzień trzyma. Telefon oferuje wiele czy to Hero czy Galaxy, ale bateria to pięta achillesowa urządzenia i tyle.

Dodaj swoją opinię