Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: gdzie trafi Android 4.0 Ice Cream Sandwich?

Samsung: gdzie trafi Android 4.0 Ice Cream Sandwich?

Q! 28 Października 2011 21:59

0 0

Włoski oddział Samsunga poinformował, że najnowsza wersja systemu Android, 4.0 Ice Cream Sandwich, trafi m.in. do modelu Galaxy S II. Jednak trzeba będzie na to zaczekać do 2012 roku.

Oprócz Galaxy S II, najnowszy Android trafi również do telefonotabletu Galaxy Note oraz tabletów Tab: 7.0 Plus, 7.7, 8.9 oraz 10.1. Co z pozostałymi urządzeniami?




Nie wiadomo dokładnie. Wiadomo natomiast, że aby dane urządzenie zostało wzięte pod uwagę jeśli chodzi o aktualizację, musi posiadać ekran o rozdzielczości przynajmniej WVGA (480 x 800 pikseli).

Kiedy aktualizacja Androida 4.0 Ice Cream Sandwich trafi na wybrane urządzenia Samsunga? W 2012 roku. Kiedy dokładnie? Wciąż pozostaje to tajemnicą producenta.

Źródło tekstu: android.hdblog.it, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2011-10-28 22:07:15  host: t18-16.opera-mini.net

    no to wiemy że prawie nic wiemy ale wiemy więcej niż wiedzieliśmy choć niewiele się dowiedzieliśmy a kiedy tak naprawdę się dowiemy wszystkiego, tego nie wie nikt bo gdyby ktoś taki był to byśmy o tym wiedzieli już dziś

  • 0

    2.  2011-10-28 22:10:33

    mogliby się pospieszyć z tą aktualizacją do SGS2. Przesadzają zwyczajnie, przecież mieli już dawno dostęp do tego systemu jak robili tel dla google.

  • 4

    3.  2011-10-28 22:32:18

    hmm, ja na IP4 mam iOS 5.0 jakiś tydzień po prezentacji :)

  • 0

    4. ~akim  2011-10-28 23:14:10  host: user-31-175-5-82.play-internet.pl

    spk, no i co z tego? To tak jakbyś się cieszył, że masz nowy model tico kilka dni po premierze

  • 0

    6. ~  2011-10-29 00:12:16  host: 178-36-165-139.adsl.inetia.pl

    @5 - GWARANCJA!

  • 0

    8. ~  2011-10-29 02:26:39  host: 093105201045.skierniewice.vectranet.pl

    To jest właśnie powód dla którego nie chce już więcej androida, zanim sprzęt dostaje aktualizację jest już prawie gotowa następna wersja...

  • 0

    10. ~Drecho.T  2011-10-29 12:21:14  host: 92.60.132.22

    Ale powiedzcie mi po co taka aktualizacja? Jeśli mój telefon dobrze działa to mam aktualizować tylko po to zeby inaczej wyglądał?? LOL

  • 0

    11. ~tadek  2011-10-29 12:28:28  host: 81.168.254.14

    @10 Nie tylko szkiełkiem i okiem. System aktualizujesz również pod katem bezpieczeństwa jak i usprawnien.

  • 0

    13. ~tadek  2011-10-29 12:43:16  host: 81.168.254.14

    @12 Wiesz , trudno zobaczyc łatke zamykająca port taki i taki przy aplikacji x. :)

  • 0

    14. ~Drecho.T  2011-10-29 12:51:13  host: 92.60.132.22

    Twoja wypowiedź nawiązywała do znanego utworu literackiego. Nawiązanie nietrafione, jeśli byś znał jego treść to byś go nie użył.

  • 0

    15. ~muddy  2011-10-29 12:54:43  host: 89-79-93-11.dynamic.chello.pl

    @5: nieprawda, ja nie wgram, bo żaden zmodyfikowany ROM ani nawet "czysty" Android nie posiadają funkcji wideorozmów. Chyba tylko LG i Samsung dają w swoich androidowych telefonach tę funkcję. Google się w to nie bawi, bo w Ameryce nikt wideorozmów nie używa. Co prawda Jobs "wymyślił" wideorozmowy w iP, ale to usługa zależna od modelu telefonu (Facetime się to nazywa), a nie udostępniana standardowo w sieciach 3G. Google też idzie tą drogą i proponują "videochat" w kliencie Google Talk. A tak się składa, że wideorozmowę wykonuję co najmniej kilka razy w miesiącu.

  • 0

    16. ~  2011-10-29 12:54:59  host: smtp.2mprojekt.pl

    Nie nie, on zna treść, ale jej nie rozumie

  • 0

    17.  2011-10-29 12:58:32

    Myślę, że na Andku 4.0 góra 4.3 zakończą rozwijanie tego systemu, specjalnie nic nowego już wymyślić nie mogą, kopiowanie od Apple też się skończyło, bo Apple też brakuje pomysłów. Kupię coś z Androidem na pokładzie jeśli będę pewny, że będę miał cały czas dostęp do aktualizacji, nieoficjalne badziewia mnie nie interesują, bo zawsze nie są stabilne, już jeden raz się na tym przejechałem.

  • 0

    18. ~tadek  2011-10-29 14:36:04  host: 81.168.254.14

    @16 i zna i rozumie , widocznie ja nadaje na 99,8Mhz a wy odbieracie na 88,8 Mhz

  • 0

    19. ~Alcest  2011-10-30 02:09:36  host: nat-224-47.man.bydgoszcz.pl

    myslicie ze bedzie aktualizacja do samsunga galaxy s plus?

  • 1

    20. ~Singel  2011-10-31 14:04:50  host: cdq110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wkurza mnie to.Mam 2 Samsungi Galaxy S i9000 i wygląda na to że zostanę ze starym softem.Podczas gdy Galaxy z Orange ma już Gingerbirda,to ten z plusa zatrzymał się na Froyo 2.2.1.Jestem Linuksiarzem i instaluje np Ubuntu od wersji 6.06 do najnowszej 11.10 na tym samym komputezrze i nie ma z tym problemu.Problemem na Androidach są producenci,którzy prześcigają się w swoich nakładkach ,co powoduje defragmentację Androida.Powinno być tak jak na Ubuntu.Można dowolnie zmieniać sobie wygląd i oprogramowanie.Tu niestety zaczyna zwyciężać iPhone.Co mam lecieć po nowego Smartfona za ponad 2 tys,żeby mieć nowsze oprogramowanie?Jestem zwolennikiem nie gmerania w telefonie i instalacji wnalazkowych romów,które maja wiele błedów i po prostu dużo funkcji nie działa.

  • 0

    21. ~Mateo  2011-10-31 18:26:17  host: user-46-113-48-222.play-internet.pl

    @Singiel - fragmentację ;) Od dłuższego czasu korzystam z modyfikowanych romów. Najpierw dla GS I, teraz dla GS II. Czytam opinie na ich temat I wybieram stabilne - używanie forum naprawdę nie boli... A jak widzę ludzi podniecających się produktami apple i ich innowacyjnością/zajebistością to uśmiecham się do nich jak wyrozumiały rodzic. Widać nie wszyscy mogą mieć dobre produkty ;)

  • 0

    22. ~PTK_MSQ  2011-11-07 12:11:42  host: 212.160.172.70

    Ja mam tylko nadzieje ze do SGS bedzie aktualizacja do ICS'a.. co do ajfonowych telefonow --> apple zeby zrobic aktualizacje dla swoich telefonow nie musi sie za bardzo starac gdyz tych telefonow jest tyle ile na palcach jednej reki.. co do androida tych tlefonow jest od groma i skonfigurowanie wszystkiego pod kazdy telefon wymaga czasu.. jak sie myle to prosze o poprawienie

  • 0

    23. ~charles  2011-12-30 15:51:12  host: 83.1.224.8.pppoe-dynamic.ingram.com.pl

    Już bym dawno miał taniego ale całkiem niezłego SGS+, ale jak nie dostanie ICS to na razie rezygnuje z samsungów. Może dozbieram nawet do RAZR-a.

Dodaj swoją opinię