Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Trend w ofercie Play

Samsung Galaxy Trend w ofercie Play

LuiN 3 Lipca 2013 10:27

17 8
samsung s7560 galaxy trend Od 3. lipca w ofercie sieci Play dostępny jest smartfon Samsung Galaxy Trend.

Samsung S7560 Galaxy Trend ma 4-calowy wyświetlacz LCD (480 x 800 pikseli), moduł łączności 3G (pobieranie do 7,2 Mb/s), Wi-Fi, Bluetooth 3.0, jednordzeniowy procesor 1 GHz, 768 MB pamięci RAM, aparat fotograficzny 5 Mpix z diodową lampą, przednią kamerkę VGA i złącze kart microSD. Wszystko to pracuje pod kontrolą Androida 4.0.4.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~e tam  2013-07-03 12:26:26  host: apn-46-76-104-152.dynamic.gprs.plus.pl

    telefon chyba wirtualny, bo śladu na play.pl nie znalazłam o tym modelu...

  • 0

    10. ~kris  2013-07-03 14:25:42  host: 89-70-120-76.dynamic.chello.pl

    najwięcej do powiedzenia mają ci co nie są w play-u i użytkownicy innych marek- typowe dzieci neostrady

  • 0

    12. ~  2013-07-03 15:07:04  host: public-gprs26592.centertel.pl

    @10, zabawne, że jak ktoś wyrazi opinię krytyczną o czymś, co inny lubi to zaraz wyzywa się go od dzieciaków i trolli. Ale na to jest proste wyjaśnienie: niedojrzałość emocjonalna. Typ taki, jak Ty, nie potrafi przyjąć do wiadomości, że komuś innemu może nie podobać się to co podoba się Tobie...

  • 0

    13. ~Ja to kto  2013-07-03 15:21:47  host: apn-5-60-150-151.dynamic.gprs.plus.pl

    @1 Z ciebie człowiek sukcesu jak z k... d... a korzystasz z kiepskiego internetu w Play . Ludzie sukcesu - dziecko drogie - nie używają plastikofonów , i jak Samsung nic w tej kwestii nie zmieni to ostatnim moim smartfonem od nich , będzie posiadany obecnie GALAXY NOTE .

  • 1

    14.  2013-07-03 15:56:57

    Z ostatniej chwili: Samsung, wzorem producenta ciemnego napoju, rozpoczyna sprzedaż telefonów z imionami w nazwie. W pierwszym etapie pojawią się: Galaxy Alice, Galaxy Mark, Galaxy Adrew, Galaxy Peter i Galaxy Bożydar....

  • 0

    17.  2013-07-03 19:48:58

    Tak czy inaczej jeśli fon wyjdzie na 4.0 to może nie będzie dla biedoty ale raczej dla osób nieogarniętych. Aż nie potrafię opisać swego zdumienia że lider rynku smartfonów wypuszcza coś na starym Androidzie. Ics stary, brzmi dziwnie ale cóż to prawda.

  • 0

    18. ~  2013-07-03 20:50:25  host: v49-14.opera-mini.net

    17. Ile browarów potrzebujecie do osią gnięcia wysokiego stopnia ,,ogarnięcia,,?

  • 0

    20. ~dav  2013-07-04 06:37:47  host: r.escom.net.pl

    to chyba czyszczenie chińskich magazynów

  • 0

    21. ~  2013-07-04 10:18:47  host: v28-13.opera-mini.net

    tylko 768 mega ramu i stary androit 4,0 a procek tylko 1 giga herdz a na dodatek ten procek jest tylko jedno rdzeniowy, niech sAMSUNG sie schowa z takimi smartphonami

  • 0

    22. ~Darek  2013-07-04 22:20:56  host: 195.116.187.216

    Którego innego modelu samsunga ten telefon jest kopią ???? :))

  • 0

    23. ~Extreme191  2013-07-13 21:26:28  host: aahx177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zakupiłem dzisiaj ten telefon w Play goraco polecam dobry kompromis pomiędzy Lg , aony A drogimi Samsungami.

  • 0

    24. ~Rafit  2013-07-17 12:44:28  host: 80.54.0.14

    Byłby to może dobry, budżetowy telefon, ale ten procesor to chyba jakiś żart .

  • 0

    27. ~lukas  2013-07-25 20:43:51  host: public68100.cdma.centertel.pl

    jutro dostene go zobaczymy jak działa czytałem na play.pl zapowiada się dobrze

  • 0

    28. ~gregor  2013-07-27 14:50:56  host: 46.22.174.138

    Nie za mula spoko zainstaluj więcej aplikacji i gierek to zacznie zamulać nawet jak by miał 2 GB ramu bo to wada systemu w stosunku do windows phone i ios że aplikacje nie są zamrażane i pochłaniają cały czas ramy

  • 0

    29. ~kukoszoss  2013-07-29 16:14:59  host: 178-37-161-211.adsl.inetia.pl

    kj.kfh,jb.klug, loool

  • 0

    31. ~:)  2013-08-03 18:17:34  host: arb143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jaki ma rodzaj ekranu??

  • 0

    32. ~Kiniusia  2013-08-05 12:30:50  host: 94.141.153.98

    Zastanawiam sie nad kupnem Samsung Galaxy Trend a LG swift L9 .. Co proponujecie ?

  • 0

    33. ~faktoid  2013-08-05 12:32:13  host: 85.219.163.130

    l9 jest o wiele lepsza, juz sam procesor jest w l9 2 rdzeniowy, tu nawet nie ma porownania xD

  • 0

    34. ~faktoid  2013-08-05 12:32:47  host: 85.219.163.130

    porownac trend do l9 to jak przyslowiowe go**o do marcepanu

  • 0

    35. ~bodzio  2013-08-14 17:09:55  host: 77-255-220-32.adsl.inetia.pl

    faktoid *** to ty masz na sirodku pokoju jak niemiales nigdy tego fona w rekach to sie niesraj a po drugie jesli ktos niema w-fi to nie wgra se na lg9 gier przez kompa . Mi sie podoba mam treda chodza na nim gry wszystkie nawed te najnowsze jak nova 3 czy nfs most wonted , mam tez iphona 4 i wielkiej roznicy nie widze.

Dodaj swoją opinię