Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Tab WiFi za 399 dolarów

Samsung Galaxy Tab WiFi za 399 dolarów

LuiN 12 Marca 2011 12:40

0 0

galaxy tab wifiOkrojona wersja popularnego tabletu Samsung Galaxy Tab, pozbawiona modułu łączności 3G, trafi na rynek 4 kwietnia. Nowy tablet kosztować będzie 399 dolarów.



Nowa wersja tabletu nie przyniesie korzystnych zmian w specyfikacji - w dalszym ciągu będzie to urządzenie z jednordzeniowym procesorem i systemem Android w wersji 2.2 Froyo. To jednak wystarczy do sprawnego przeglądania stron internetowych czy oglądania filmów DivX/XviD w rozdzielczości FullHD.




W przypadku iPadów wariant urządzenia pozbawiony modułu 3G nie ma też GPS-u. Póki co nic nie wskazuje na to by sytuacja ta miała się powtórzyć w przypadku 7-calowego tabletu Samsunga.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 4

    1. ~  2011-03-12 12:52:45  host: 87-205-83-145.adsl.inetia.pl

    He he i to mi się podoba. Dzięki Apple i konkurencja spada. Do tej pory byłem jakoś sceptyczny co do iPada i Apple - ale ostatnio po premierze 2 jakoś się to zmienia... Podoba mi się, że oferują chyba jeden z tańszych tabletów bardzo dobrze wykonanych o możliwościach często większych niż konkurencja, a za to w o wiele niższej cenie...

  • 0

    2. ~issa  2011-03-12 12:54:39  host: 178.181.65.234.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Zubozala?:) Dobrze, ze jeszcze nie uzyto slowa "wynedzniala". Nie nasuwa Ci sie Luin takie slowo jak - "okrojona"?:)

  • 4

    3.  2011-03-12 13:28:02

    @1 jakby mi ktoś 2 lata temu powiedział, że Apple zaoferuje coś NAJTAŃSZEGO (bo tych Chińskich no-name na andki 1.5 nawet nie liczę jako tablety) to bym go wyśmiał.

  • 1

    4.  2011-03-12 13:29:12

    2, issa - jak dla mnie, użytkownika "starego" Galaxy Tab - zubożała:) Ale niech Ci będzie.

  • -1

    5. ~  2011-03-12 13:29:43  host: user-46-113-90-67.play-internet.pl

    Hmm.. Nie powiedziałbym ze specyfikacja pozwala na komfortowe przeglądanie netu.. Sam mam GalaxyTab i iPhona i widać różnice na korzyść Apple.

  • 3

    6.  2011-03-12 13:33:31

    Szkoda, że samsung boi się zejść z Tabletami z 3G do cen z poziomu telefonów komórkowych. Wersja Wi-Fi only nie cieszy... pytanie czy coś jeszcze ucięli. Jasne, teraz jest Tethering etc. w telefonach, ale jednak za dużo z tym zabawy... Ja bym chetnie dorwał porządny tablet 7", w cenie 400euro... z 3G etc.

  • 1

    7. ~issa  2011-03-12 13:46:03  host: 178.181.65.234.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    5 , wlasnie testuje Taba, naprawde wybor co najmniej 5 przegladarek od natywnej, przez Opery Mini I Mobile po Dolphin, FireFox I SkyFire nie zapewnia komfortowego przegladania? Maja one swoje plusy I minusy, ale spokojnie mozna dac im ocene 5+ w 6 stopniowej skali. Dziekuje Luin.

  • 0

    8. ~s  2011-03-12 14:21:21  host: 178-36-41-150.adsl.inetia.pl

    'nie ma te tez' literowka:)

  • 1

    9. ~xTRA  2011-03-12 15:57:23  host: 51.v47.interkam.pl

    IMO nadal za drogo. iPad 2 499$ WiFi, a SGTab WiFi 399$.

  • 1

    10. ~Andy  2011-03-12 16:10:22  host: afp160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Teraz Galaxy Tab kosztuje 1800zl z 3G wiec ciekawe jaka cena bedzie tylko z wifi..1500zl?

  • 1

    11. ~pat  2011-03-12 18:43:38  host: 178235210076.unknown.vectranet.pl

    Jesli komus szkoda kasy na iPada to jaki jest sens placic 400 dolarow za Galaxy Taba z wifi, jak za polowe ceny mozna kupic Creative ZiiO ktory oferuje to samo a przy okazji jest ladniejszy..

  • 1

    12.  2011-03-12 19:27:19

    Ipad1 potaniał o 20-30% Więc się nie ma co zastanawiać na galaxy tabem tylko brać iPada. W Polsce wersja bez 3g jest bez sensu... hotspot wifi u nas to rzadkość, a tablet bez internetu... za drogie zabawki by nie miały mieć internetu :P

  • 1

    13.  2011-03-12 19:46:21

    Nightkriss, tez uwazam, ze skoro lakierki rozmiar 48 potanialy o 20-30% to nie ma co sie zastanawiac nawet nad zakupem rozmiaru 43, szczegolnie jesli ktos potrzebuje kozaki.

  • 0

    14. ~Stefek  2011-03-12 23:51:38  host: afn214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja mysle ze cena ipada jest b.dobra i oplaca sie jak najbardziej licze jeszcze na to ze jak juz ipad2 wejdzie na nasz rynek to cena jeszcze o jakies 100zl spadnie starego ipada wtedy go biooore

  • 0

    16.  2011-03-13 10:15:36

    Luin, gdzie kupiles swojego Taba? Pytam bo mialem wczoraj dwa przed soba, jeden z Ery, drugi z Euro, jeden ma wersje Frojo xwjj3 (z Ery), drugi xwjj7 (Euro). Jaka ma wersje Twoj? Nie mam pojecia jak to mozliwe, ewentualnie czy mozliwe by byla to kwestia oporgramowania, ale ten z Ery ma golym okiem widoczny lekko szarawy ekran (te same ustawienia jasnosci), ten z Euro jest krystalicznie czysty i lsniaco bialy. Widzialem taka zmiane po aktualizacji G1 z 1.1 na bodajze 1.6, albo to wina oprogramowania, albo Samsung do tabletow w nowych dostawach wklada cichaczem jakis inny ekran i nie informowal o zmianach by nie "palic" tych ze starszych partii, uszkodzony nie jest na pewno bo poza tym dzialaja tak samo, nic innego nie przychodzi mi do glowy. Dzialanie nowszej wersji oprogramowania widac tez chocby w przegladarce w ustawieniach powiekszenia strony. Ogolnie wielkim minusem Samsunga jest ich program Kies, jest to tak tragicznie beznadziejny program, ze nie da sie tego opisac, uzywajac iTunes nie mialem nawet 0,1% problemow co z tym ich Kiesem.

  • 1

    17. ~  2011-03-13 19:27:42  host: z09-02.opera-mini.net

    399zl tak, 399$ nie.

  • 1

    18. ~Kluttz z duzej firmy  2011-03-13 20:37:18  host: dpj189.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16. issa- KIES to porazka. Nie dziala mi na polowie kompow w domu, za to w pracy sie zainstalowal. Chodzi WOLNO i sie wiesza. A cena Galaxy nadal nie zachwyca

  • 0

    19.  2011-03-14 20:21:34

    16, issa - mam tablet z oprogramowaniem Ery (xwjj3). Ciekawe jest to co piszesz. Zakładam, że oprócz jasności sprawdzałeś predefiniowane poziomy gęstości "koloru białego i czarnego" oraz nasycenie?

  • 0

    20. ~TheHX  2011-03-18 10:14:03  host: ip-103-193.mofnet.gov.pl

    jak czytam te wasze paniczne sraczkowate wpisy o mistrzu iPadzie, to śmiać mi się chce. Andrea zwłaszcza wychwala coś, co jest użytkowym gównem. Może owszem, iPad 1 dobry jest do przeglądania "Wysokich obcasów" za 1,59 euro i powiedzmy do lekko chromego surfowania w sieci. Kiedy kupowałem DROŻSZEGO od iPada Galaxy nie miałem problemu z wyborem. 7' kieszonkowy wymiar i przede wszystkim multimedia na wynos, a nie sranie się z przerabianiem pod ejplowe mp4 ( nie każde mp4 zatargane wprost z sieci iPad czy ajfon odtworzy ) Ajfonów używam od 2007 roku, więc wiem co i jak. iPad 2 już staje się dość przyzwoitym, pomijając fakt obowiązkowej konwersji filmów. A to jak dla mnie w całości skreśla to urządzenie

Dodaj swoją opinię