Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Tab A dostępny w Polsce

Samsung Galaxy Tab A dostępny w Polsce

LuiN 20 Maja 2015 14:32

0 1

Na polski rynek trafił tablet Samsung Galaxy Tab A. Wersja Wi-Fi kosztuje 1099 zł, a wariant LTE 1499 zł.



samsung galaxy tab a samsung galaxy tab a




Nowe tablety wyposażone zostały w 9,7-calowe ekrany o niewielkiej jak na współczesne standardy rozdzielczości 768 x 1024 pikseli (132 ppi), wykonane w technologii TFT (bez IPS). Wariant LTE urządzenia bazuje na Snapdragonie 410 z 4 rdzeniami 1,2 GHz, a wariant Wi-Fi ma mniej precyzyjnie oznaczony chipset, APQ8016, a więc może to być zarówno Snapdragon 410, jak i Snapdragon 400 z taktowaniem 1,2 GHz. Wersja z LTE (150/50 Mb/s) jest ponadto wyposażona w większą ilość pamięci RAM (2 GB zamiast 1,5 GB) i ma mniejszą masę (456 zamiast 487 gramów).

Poza tym specyfikacje są bliźniacze - do mających 7,5 mm grubości obudów producent wcisnął: 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci, Wi-Fi a/b/g/n, Bluetooth 4.1, główny aparat 5 Mpix i przednią kamerkę 2 Mpix, nagrywanie filmów HD i odtwarzanie w FullHD, akumulator o pojemności 6000 mAh (ok. 10 godzin pracy) i Androida 5.0.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsung Galaxy Tab A LTE w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsung Galaxy Tab A Wi-Fi w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy tab a

w sumie: 14
  • 0

    1.  2015-05-20 14:45:17

    Jakiś taki taki nijaki.

  • 4

    2.  2015-05-20 14:48:07

    1, Morvius - nie taki znowu nijaki - ma jedną wyraźną cechę, jest drogi.

  • 0

    3.  2015-05-20 14:49:54

    yap :D za****sta zaleta :]

  • 0

    4.  2015-05-20 14:55:28

    Ten tablet powinien kosztować 799 zł w wersji LTE

  • 1

    5.  2015-05-20 15:12:30

    @4 Ze co ?? Tyle to kosztuje Lenovo S8-50 z LTE 8" i Intel + 2GB/16GB. A swojego ( nowke ) na Allegro kupilem za 580 jakies dwa miesiace temu, z pelna gwarancja i dowodem zakupu (byl sprzetem do abo netowego w Plusie). Teraz mozna go dostanc nawet ponizej 500zl, tylko mi zalezalo na czasie, a komis, w ktorym kupowalem byl pod domem (wiec juz wtedy z 50-100 marzy dolozyli). To cos powinno kosztowac 300zl i to tylko przez to, ze jest na nim znaczek Samsunga. Zwrot za marketning, bo nie jakosc czy parametry. Rozumiem jak ktos kupuje sobie S6 czy jakiegos TABa za 2k. Tam jest cos czym mozna wytlumaczyc taka cene, ale tu ???!!! Takie cos to powinno byc jako gratis do czajnika elektrycznego czy mikrofalowki ;)

  • 0

    6.  2015-05-20 15:17:49

    Zeby nie bylo. Pierwszy lepszy elektromarket http://tlp.is/6d3 799 za wersje LTE. Do tego obsluga wiekszosci sensownych pasm Sieci 2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz Sieci 3G: WCDMA 850/900/1900/2100 MHz Sieci 4G / LTE: B1/2/3/4/5/7/8/19/20. Stereo glosniki. Jedynie ma delikatnie biedna nakladke i Androida 4.4. Chociaz jak czytam o problemach z 5ka to moze i lepiej ;)

  • 0

    7. ~Jacek  2015-05-20 15:53:26  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    Ekran w tym tablecie to chyba jakis zart za ta cene

  • 0

    8. ~  2015-05-20 16:02:55  host: apn-5-172-252-66.dynamic.gprs.plus.pl

    Ekran o rozdzielczosci 1024-768 to prehistoria obecnie, takie parametry mial iPad pierwszej generacji jakies 5 czy 6 lat temu. Ten sprzet jest wart 400 zł.

  • 0

    9. ~  2015-05-20 16:41:28  host: google-proxy-66-249-81-248.google.com

    Kogoś naprawdę popier@##$iło i to mocno z tą marżą !! Za przybliżoną cenę ~1240 mamy ekran 2k amoled !!! Ramke przeswietną i mocny procek i zwie sie samsung tab s 8.4 . A to shit które tutaj jest to w cenie od 300 do maks 400zł powinno być .

  • 0

    10.  2015-05-20 18:11:44

    A najlepsze, ze za ta cene (LTE) to z chin sprowadzi sie dwa tablety na intelach (do wyboru win 8.1 albo a4.4) i do tego kupi porzadny router MiFi.

  • 0

    11. ~Adam  2015-05-20 20:31:59  host: user-94-254-198-182.play-internet.pl

    Ale po co ta spina każdy wie że płaci sie za marke jeśli ktoś ma nie tak pod kopułą to kupi. Fra-jerów jest pełno.

  • 0

    12.  2015-05-21 07:31:35

    "Nowe tablety wyposażone zostały w 9,7-calowe ekrany o niewielkiej jak na współczesne standardy rozdzielczości 768 x 1024 "
    "główny aparat 5 Mpix i przednią kamerkę 2 Mpix, nagrywanie filmów HD i odtwarzanie w FullHD"

    W jaki sposób urządzenie z taką rozdzielczością jest w stanie odtwarzać filmy w Full HD ?

  • 1

    13.  2015-05-21 07:58:49

    12, mtbor1111 - w taki sam, jak oglądam filmy 4K na ekranie FullHD. Skalowanie do mniejszej rozdzielczości.

  • 0

    15.  2015-06-02 15:44:58

    @LuiN, wybacz nie chciałem aby wyglądało jakbym się czepiał, po prostu byłem ciekaw dokładnych parametrów :P (i sorry za post 14, coś się zwiesiło)

Dodaj swoją opinię