Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G w ofercie Cyfrowego Polsatu

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G w ofercie Cyfrowego Polsatu

LuiN 28 Czerwca 2013 14:36

0 2

samsung galaxy tab 2 7.0 Cyfrowy Polsat wprowadza do oferty siedmiocalowy tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G. Tablet można kupić na raty już za 0 zł na start w nowej ofercie ratalnej dostępnej wraz z Taryfami Multimedialnymi.



Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G jest dostępny w nowej ofercie ratalnej Cyfrowego Polsatu. Została ona przygotowana w oparciu o Taryfy Multimedialne, w ramach których korzystanie z wybranych treści w Internecie, w tym wideo, stron WWW oraz serwisów społecznościowych nie pomniejsza wybranego, miesięcznego pakietu danych.




Wraz z nowym tabletem można wybrać jeden z pięciu pakietów danych: 3 GB za 29,90 zł/mies., 10 GB za 49,90 zł/mies., 15 GB za 59,90 zł/mies., 20 GB za 79,90 zł/mies. i 25 GB za 99,90 zł/mies. lub 119,90 zł/mies. (w zależności od zakresu opcji dodatkowych). Oferta daje duże pole wyboru liczby rat, od 9 dla osób, które chciałyby szybko spłacić należność do 36 - dla tych, którzy preferują spłacanie mniejszych kwot.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~skalarek  2013-06-28 22:56:24  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Nie tylko na Androidzie, przeładowaliście to flashem tak, że naprawdę aż prosi się o Adblocka...

  • 0

    5. ~skalarek  2013-06-28 22:57:09  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    A na Androidzie to ruchome okno czasem blokuje możliwość uruchomienia linków.

  • 0

    6. ~skalarek  2013-06-28 22:57:59  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Panowie 4 flashe + jeden ruchomy na jednej stronie to naprawdę przesada !

  • 0

    7. ~skalarek  2013-06-28 22:58:31  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Pomyłka: 5 + 1 :/

  • 0

    8. ~  2013-06-28 23:03:52  host: 91.222.57.138

    Na WP8 jest jeszcze ruchome niewidzialne okno - klikasz a tu okazuje się że w reklamę.

  • 0

    9. ~skalarek  2013-06-28 23:05:49  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Na Androidzie też tak jest - to okno co tutaj jest z reklamą ruchome tam się nie wyświetla, jest za to niewidzialna ramka która utrudnia nawigację.

  • 0

    10. ~JA TO KTO ?  2013-06-28 23:19:55  host: 176.107.37.0

    A ten adblock jest jeszcze dostępny na androida czy juz nie ? Bo podobno miał zniknąć z Google Play . Bo jak redakcja Telepolis chce się "udławić" ładując aż tyle natrętnych reklam , to chyba nie będzie wyboru jak go zainstalować . A na dostęp premium szkoda kasy . Na stacjonarce mam go zainstalowanego i mam spokój . Rozumiem wszystko ale ta tandetna latająca reklama Nokii doprowadza mnie do szału .

  • 0

    11. ~adam  2013-06-28 23:23:35  host: v49-15.opera-mini.net

    mi sie podoba tylko flash na telepolis.pl oby jak najwięcej reklam we flashu a nie puste strony jak w mini.

  • 0

    12.  2013-06-28 23:28:34

    Nie wiem w czym problem...też przeglądam telepolis na urządzeniu z androidem i jakoś nie sprawia mi problemu kliknięcie w przycisk "zwiń" w reklamie. Jak wam to przeszkadza kupcie sobie to konto premium... ile można o tym pisać?

  • 0

    13. ~beskid  2013-06-29 00:24:51  host: dynamic-62-87-147-1.ssp.dialog.net.pl

    skoro ta zwijka tak Ci się podoba to proponuję zostawić na Twoim koncie. bez adblocka nie da się przeglądać telepolis dlatego tak jak redakcja ma głęboko prośby użytkowników tak i ja traktuję jej prośbę odnośnie adblocka

  • 0

    14.  2013-06-29 01:11:58

    To nie jest kwestia mojego upodobania - wchodze na telepolis i szanuje tutejsze reguly. Nie ja je ustalam bo to nie moj portal. Gdy np jestes u kogos w domu to masz w *** zasady wlasciciela i zachowujesz sie jak ci sie podoba nie patrzac na jego prosby? Telepolis zarabia tak a nie inaczej wiec zaakceptuj to albo tu nie zagladaj. Pisanie tym w kolko i wyolbrzymianie jest juz nudne i smieszne szczegolnie ze Witek juz nie raz przedstawial swoje stanowiskobw tej sprawie.

  • 0

    15. ~beskid  2013-06-29 01:27:14  host: dynamic-62-87-147-1.ssp.dialog.net.pl

    wolnoć Tomku w swoim domku nie jest tu adekwatnym odniesieniem. ten portal żyje i zarabia dzięki jego czytelnikom więc redakcja winna szanować swoich chlebodawców, a skoro zwracają uwagę na zbyt nachalną i irytującą formę reklamy to wyciągać z tego wnioski, tak aby starać się ich przyciągnąć. jak Kuba Bogu...

  • 0

    16. ~skalarek  2013-06-29 01:59:07  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Ale 6 reklam we Flashu na jednej stronie to naprawdę gruba przesada, mógłbym zrozumieć gdyby to były zwykłe obrazki reklamowe ale 6xflash ??

  • 0

    17. ~  2013-06-29 11:05:22  host: v43-07.opera-mini.net

    Na operze mini tego nie ma na szczęście.

  • 0

    18. ~  2013-06-29 13:38:46  host: v47-01.opera-mini.net

    Najlwpiej telepolis wygląda na operze mini wchodząc z adresu m.telepolis.pl :-)

  • 0

    19. ~v  2013-06-29 14:46:43  host: user-164-126-57-192.play-internet.pl