Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy SIII na stronach amazon.co.uk

Samsung Galaxy SIII na stronach amazon.co.uk

WitekT 25 Kwietnia 2012 17:42

0 0

W przyszłym tygodniu premiera Samsunga Galaxy SIII. Wiemy już jak będzie wyglądał i że będzie oznaczony jako I9500. A to wszystko dzięki… producentowi folii ochronnych na wyświetlacz.




galaxy siiiZ informacji TELEPOLIS.PL wynika, że przy prezentacji nowego modelu, Samsung stara się trzymać wszystko w tajemnicy co najmniej tak samo, jak Apple - łącznie z podpisywaniem licznych not o zachowaniu poufności. Jednak na stronach brytyjskiego Amazonu pojawiła się oferta ochraniaczy na wyświetlacz nowego Samsunga I9500 Galaxy SIII. Telefon na zdjęciu wygląda trochę inaczej niż ten prezentowany przez jedną z wietnamskich stron o komórkach kilka dni temu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    44. ~  2012-04-26 09:13:13  host: p14-04.opera-mini.net

    @43 po Twoim wpisie telepolis osiągnął poziom dwulatka,brawo geniuszu!

  • 0

    45. ~vil  2012-04-26 09:23:03  host: people.gem.pl

    @44 trudno. Jeśli chodzi o ludzi i poziom dyskusji w komentarzach, to wszędzie można znaleźć "czterolatków". Tu głownie chodzi o telepolis, który dostarcza plotki, żeby zadowolić jak najmniej wyrafinowane potrzeby czytelników. Jest to moja prywatna opinia, nie narzucam jej nikomu.

  • 0

    46. ~  2012-04-26 09:48:31  host: 81.219.84.18

    Wiec sugeruje Tobie wyrafinowany uzytkowniku korzystanie z innego serwisu.

  • 1

    48.  2012-04-26 11:07:30

    Applefan - nie mow hop (sorki za brak polskich liter). W latach 90 ubieglego wieku, sytuacja finansowa Apple byla na tyle zla, ze hdyby przegrali proces z MS to pewnie by padli, a tak wygrali - chyba - 350 mln. dolarow, staneli na nogi, a teraz sa potega. Ot, taki psikus losu :)

  • -1

    49. ~  2012-04-26 11:22:40  host: 81.219.84.18

    Napewno przed przypadek lub psikus losu apple wygral z prawnikami MS ;p

  • 1

    50.  2012-04-26 11:35:11

    Psikusem losu, jest o co Apple oskarżył MS. A oskarżył o zamykanie ekosystemu IE przed firmami trzecimi.

  • -2

    51. ~applefan  2012-04-26 12:05:18  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    O ile dobrze pamiętam to nie zdobyli pieniędzy poprzez pozew i wygraną w sądzie, ale poprzez układ z MS i finansowanie przez B. Gates'a. To wtedy Steve Jobs powiedział, że Explorer jest bardzo dobrą przeglądarką i Widok z kamery B. Gates'a był gigantyczny vs postaci SJ na scenie :) To tyle z historii. Fakty natomiast są takie, że Apple ma super zmysł do kreowania i wypuszczania produktów w odpowiednim czasie. Klienci je kochają z różnych względów. Ja sam uważam, że iPhone jest smartfonem niemal idealnym. Personalizacja pulpitu i widgety zżerające baterię są mi (jak i 35 mln nabywcom kwartalnie) nie potrzebne. MacBooki są świetnie dopracowanymi komputerami (sam mam jednego 2.2 i7 - ultra szybki i 7h na baterii) Mac OS X szybki jak brzytwa. Nie ma porównania do Win7. Wszystko chodzi szybko, gładko i bez problemów. Zero instalowania ton sterowników, boje z kompatybilnością itd itd. Dlatego ta firma wygrywa tak miażdżąco. A co do Androida to z tą personalizacją nieograniczoną to bez przesady, też trzeba zrobić JB (root) tak samo jak na iPhonie (konsekwencje w postaci utraty gwary są i w Andku i iOS takie same) i wtedy szanse pod tym względem się wyrównują z tym, że Android ze swoimi lagami i ułomnościami pozostaje taki sam a iOS dla tych co tak bardzo tych personalizacji potrzebują jest systemem wręcz hiperfantastycznym i idealnym.

  • 1

    52.  2012-04-26 12:10:30

    Układ był wynikiem pozwu sądowego, ale faktycznie była konferencja z dużym Billem w tle. Co do MacOSa i Win7 - trudno porównywać system zamknięty, stworzony dla ściśle określonej wersji sprzętu, a otwarty jak WinXX który działa na mocno zróżnicowanym sprzęcie.

  • 1

    53.  2012-04-26 12:46:15

    #42: juz znasz ceny iP5 i S III? To wez napisz, chetnie sie dowiem... :) || #51: no i sie grubo mylisz, bo JB daje porownywalne mozliwosci do Androida BEZ roota :) Ja nie widze na S II zadnych lagow czy ulomnosci, no ale nic poradze ze przychodzi taki fan i wymysla... Zreszta, jesli masz tyle produktow i naprawde sadzisz, ze MacBook jest taki swietny, to nie ma za bardzo o czym gadac - wiekszosc lapkow zzera MB PRZED sniadaniem w trakcie snu.. :) Win7 ma swoje wady, ale to calkiem dobry system. A co do problemow z kompatybilnoscia to faktycznie - na MacOSX ich nie ma, tak samo jak prawie nie ma np. gier :D Wygrywa miazdzaco? W czym? W jakosci (tu wiesz swoje wiec nie ma co dyskutowac)? W sprzedazy? W marketingu? || Jak komus personalizacja i widzety (ktore az tyle nie zzeraja energii, jak sie wydaje - polecam statystyki baterii... aa sorry, nie wiesz co to jest ;) nie sa potrzebne i chce byc na sile iSheep, to prosze bardzo - ja sie przekonalem, ze lepiej miec system pod siebie, a nie siebie pod system - bo z takiego zalozenia wychodzi Apple (a ze ktos chce sie dostosowac i nie ma pomyslu, stad lyka co mu daja - to trudno juz). A jak ktos nie wie, jak praktycznie bez ryzyka zrobic, a potem wywalic na potrzeby serwisu roota, to moge wspolczuc :) A JB jest ewidentnie trudniejszy :) Nawet trojkat i licznik sie latwo usuwa/resetuje w tych czasach. Polecam forum PDAClubu dedykowane S2 na start :) Poza tym iP po roocie jest niebezpieczny dla uzytkownika i staje sie raczej bardziej funkcjonalna zabawka, niz na serio konfigurowalnym urzadzeniem.

  • 0

    54.  2012-04-26 12:49:23

    iP po JB, rzecz jasna mialo byc. || Poza tym juz sie domyslilem, w czym Apple "miazdzaco wygrywa". W oczach swoich fanow (a moze powinienem powiedziec... fanboyow?) :D Glownie tam:)

  • -1

    55. ~applefan  2012-04-26 13:08:07  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    trochę tych gier na MacBooka już jest, a wraz z popularnością Apple będzie ich jeszcze więcej. System Mac OS X jest w pełni otwarty na modyfikacje użytkownika. Jest tylko zamknięty na platformy inne jak Apple i bardzo dobrze. Dzięki temu jest stabilny i bardzo szybki. Jak ktoś się uprze to może zainstalować go na nie Applowskich kompach. Za to Apple wspiera natywnie Windowsa - Boot Camp. Jeśli chodzi o szybkość to mam Asusa G73JH i7 i mój MacBook zjada Asusa na śniadanie. Cena obu kompów była porównywalna. Z tym, że Asus działa na baterii max 1,5h i jest głośny, a MacBook niesłyszalny i działa 7h. O jakości matrycy w MacBookach nie piszę bo każdy wie, ze jest świetna. A już na pewno o wiele lepsza od tej jaką mam w TOPOWYM i DROGIM Asusie.

  • 1

    56.  2012-04-26 14:27:47

    Mhm... przypomina mi sie stary kawal o armii Chin... Cesarz rozmawia z generalem armii: -Lewa strona pojdzie miliard wojska... prawa strona pojdzie miliard wojska... a srodkiem pojda czolgi. General: Wszystkie trzy? To co do gier ;) || Jakos tak dziwnie jest na rynku swiatowym, ze MacOS jest do grafiki/DTP, Linux jest do serwerow i innych superstabilnych celow, a Win jest do calej reszty, z czego rozwiazania Makowki takze ogarnia (moze nie w 100 %, ale ogarnia). Nie chwale bynajmniej tego systemu, daleko mi od tego, ale bledem jest nazywanie go zlym. || Co do samego lapa, IMHO ( http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Asus-G73JH.28679.0.html ) nie dokonales najlepszego wyboru, mozesz miec tylko pretensje do samego siebie. Da sie kupic i taniej i lepiej. Poza tym ten Asus ma byc raczej dedykowany dla graczy, a MacBooki raczej nie sa tak adresowane... no, ale dopoki nie napiszesz dokladnie, jakiego masz MB (i jakie ma dokladnie bebechy), to ciezko porownywac i rozmawiac. Tak czy owak kupno MB uwazam za przeplacanie przy tak szerokim wyborze sprzetu na Win7.

  • 0

    58. ~Agara  2012-04-26 18:42:35  host: 178.180.143.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    SAMSUNG, kolejny raz wyznacza, nowe standardy

  • 1

    59. ~Agata  2012-04-26 18:55:11  host: 178.180.143.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jestem nową zwolenniczką Samsunga... Do niedawna, używałam iPhone, ale jak przyrównałam fizycznie SAMSUNGA NOTE oraz Iphone4S, to byłam wręcz przerażona. NOTE, bezwzględnie dominował we wszystkich obszarach użyteczności.

  • -1

    60. ~applefan  2012-04-26 19:00:41  host: aegw182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @59 z pewnoscia. Trzeba koniecznie uswiadomic tych 70 mln osob ktore kupilo iPhona 4s ze jest takie cudo jak NOTE: bo tylko 5 mln ludzi go kupilo, bo pewni byli uswiadomieni jaki syf to iPhone a jakie cudo NOTE! haha

  • 0

    61. ~...  2012-04-26 19:08:11  host: v11-15.opera-mini.net

    @60 A z tego wniosek, ze Note jest urzadzeniem 14x bardziej elitarnym niz fores.

  • 1

    62.  2012-04-26 19:55:03

    @applefan przeżywasz jak wegetarianin w ubojni. Wyluzuj człowieku. Kochasz swojego iPhone? Idź go kochaj w tematach o nim a nie syf w newsach o innych producentach robisz.

  • 1

    63. ~AGATA  2012-04-27 19:07:31  host: 178.181.37.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @60 — te ogromne rzesze nabywców iPhone, to przede wszystkim emigranci w USA oraz młodzież szkolna w Europie. Samsung NOTE, to telefon przeznaczony dla inteligenta, twórcy lub człowieka biznesu, więc nie będzie sprzedawany jak telefon dla mas.

  • 0

    64. ~  2012-05-02 17:47:18  host: public78151.cdma.centertel.pl

    @62 - dobry tekst, padłem że śmiechu normalnie :) @63 - z twojej wypowiedzi też się obśmiałem, ale z zupełnie innego powodu.

  • -1

    65. ~koles  2012-05-03 19:34:59  host: 90-156-33-193.internetia.net.pl

    dla mnie galaxy note jest telefonem dla facetow ktorzy maja chyba problemy co do wielkosci przyrodzenia, przeciez to ledwo co zmiescic w rece nie mowiac juz o obsludze jedna reka. 3,7 - 4 cala jest optymalne a widac ze wiekszosc domaga sie coraz to wiekszych ekranow bo dla nich zamaly. dla mnie 3,5 cala w iphone jest idealny i nie potrzebuje wiekszego ekranu, widac jak kazdy kto kupil iphone. co do testow wytrzymalosciowych to nie dziwcie sie ze sie tlusze tam jest cale szklo na wierzchu a w sgs2 obudowane w tandetny plastik i tyle. nie mowie juz o przywracaniu ustawien fabrycznych co kilka tygodni bo sie android zamulil gdyz zainstalowalismy troche wiecej aplikacji, w iphone ani razu nie robilem restore tylko aktualizowalem system do nowszej wersji i mam go wtedy kiedy apple wyda dla wszystkich a nie ze w angli damy wczesniej bo polska nie poczeka a dla operatorow to pozniej jeszcze zrobimy a damy 1 aktualizacje do wyzszej wersji (z 2.3 do 4.0) a jak ktos bedzie chcial 5.0 to niech kupi sgs3. w iphone tego nie ma. kupiles telefon ktory wchodzil na rynek z 5.0 to dostaniesz aktualizacje do 6.0 i 7.0. iphone 4 wchodzil z 4.0 to dostal do 5.0 a w tym roku dostanie ostatnia do 6.X.X (X.X oznacza ostatnia wersje przed premiera 7.0) 3lata wsparcia na androida dostajesz rok!!

Dodaj swoją opinię