Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S8 - specjalna edycja z okazji kolejnej części "Piratów z Karaibów"

Samsung Galaxy S8 - specjalna edycja z okazji kolejnej części "Piratów z Karaibów"

Isand 3 Czerwca 2017 15:56

1 2

karaiby

Samsung zaprezentował specjalną wersję swojego flagowego urządzenia. Plotki pojawiły się już wcześniej, ale teraz można je potwierdzić oficjalnie. Edycja dotyczy najnowszej części "Piratów z Karaibów".

Samsung Galaxy S8 Pirates of the Caribbean Edition można zakupić na chińskim JD.com za kwotę 5998 juanów (około 3264 złotych). Dostępna jest tylko jedna wersja urządzenia - z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej.




Wizualnie telefon nie różni się niczym od wersji standardowej. Na czym polega "specjalność" tej edycji? Pudełko jest stylizowane na skrzynię ze skarbami oraz posiada logo filmu. W środku znajdziemy np. etui na telefon z jego motywem.

Smartfon ma identyczną specyfikację co wersja standardowa. Póki co - wersja specjalna dostępna jest wyłącznie w Chinach.

Źródło tekstu: gizmochina.com, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy s8

w sumie: 14
  • 0

    1.  2017-06-03 16:34:49

    Pudełko? Hahaha. Nice. Co innego jakby ładowarka z czaszką była albo logo Disney'a na tylnej obudowie telefonu :)

  • 0

    2.  2017-06-03 17:54:57

    Ale pech taka okazja,niestety trochę późno ta promocja bo kupiłem w środę na alegro s8 + za 2619 zł nówkę oryginalnie zapakowaną....

  • 0

    3.  2017-06-03 18:34:16

    2). Gdzie tam, miałbyś drożej. Dałeś 2600 zamiast 3200zł.
    6oo zł to sporo gotówki
    :-)

  • 0

    4.  2017-06-03 20:34:15

    3) Zaoszczędzi, jak mu plus lub T (albo inny Op)w międzyczasie nie zablokuje telefonu za brak spłaty rat.

  • 0

    5. ~Calm7  2017-06-03 21:15:25  host: aazp33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3). ty jak zwykle szukasz tutaj przyjaciół na siłę:-D

  • 0

    6. ~dentka  2017-06-03 21:32:33  host: n11-10-06.opera-mini.net

    Logo podobne wizualnie do denaturatu lub trutki na szczury.

  • 0

    7.  2017-06-03 22:40:24

    5). co ty chrzanisz? może i ty jesteś przyjacielem???

  • 0

    8. ~Calm7  2017-06-04 05:19:28  host: aazp33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7. Cześć pszyjacielu!!!:-D

  • 0

    9.  2017-06-04 06:36:46

    8). nigdy w życiu, złodzieju

  • 0

    10.  2017-06-04 07:11:13

    *Hektorek22 a różowiutki ekran to masz w standardzie? ;)

  • 0

    11. ~  2017-06-04 07:15:35  host: user-94-254-179-18.play-internet.pl

    @9). Zmień nick!

  • 0

    12.  2017-06-04 07:55:56

    11). Do złego namawiasz swojego bliźniego, najbliższego..?

  • 0

    13. ~Pio  2017-06-04 19:32:42  host: user-94-254-147-31.play-internet.pl

    A ja polecam Pink Edition S8+.Zakupiłem taki w Play.Samsung chciał mnie pozbawić różowego wyświetlacza aktualizacją ale na szczęście mu się nie udało

  • 0

    14.  2017-06-04 22:10:30

    i tylko przez pudełko nazywa sie to specjalna edycja?

Dodaj swoją opinię