Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S7 trafi do sprzedaży w marcu

Samsung Galaxy S7 trafi do sprzedaży w marcu

orson_dzi 21 Grudnia 2015 16:07

10 4

Na specjalnej konferencji informującej o planach na najbliższe miesiące, chiński operator China Mobile zapowiedział wprowadzenie na rynek Samsunga Galaxy S7 w marcu 2016 roku.



Konferencja chińskiego giganta telekomunikacyjnego ujawniła również cenę smartfonu, która ma wynosić w przeliczeniu ok. 465 dolarów. Konferencja potwierdziła też wprowadzenie na rynek Huaweia P9 oraz nowych wersji Samsungów Galaxy A5 oraz A7.




Nadchodzący Samsung Galaxy S7 ma pojawić się na rynku w dwóch wersjach - wyposażoną w Snapdragona 820 i Exynosa 8890. Dodatkowo dostępne mają być też wersje Edge z zakrzywionymi ekranami oraz Plus z wyświetlaczami o większej przekątnej.

Marzec 2016 roku jest datą wprowadzenia smartfonu na rynek chiński. Jego prezentacja może odbyć się dużo wcześniej.

Źródło tekstu: Weibo; wł     

Dodaj do:

Tagi: china mobile | samsung galaxy s7 | samsung

w sumie: 23
  • 0

    5. ~rava  2015-12-21 16:47:18  host: 91-189-59-188.riz.pl

    @Mila89: dolicz cło i vat i będzie od 2700 za wersje 16gb

  • 0

    6. ~bleblebluble  2015-12-21 17:18:26  host: user-94-254-145-97.play-internet.pl

    Mam małe pytanie? Galaxy s6 jeszcze chyba nie zdechła a tu już wprowadzają nowy model? Czemu to ma służyć?

  • 0

    7. ~  2015-12-21 17:29:20  host: 212.160.172.84

    @7 firma musi zarabiać wrzucą pewnie 4gb ramu propcek 2,3 ghz no i płać pan 3k żeby być trendy :)

  • 0

    8. ~Adi  2015-12-21 17:48:20  host: google-proxy-66-102-9-10.google.com

    Chińskiego?

  • 0

    9. ~PlejSrej  2015-12-21 18:12:49  host: n16-08-05.opera-mini.net

    -6 musisz skontaktowac sie z applefanem, on Ci wyjasni co w 6 jest poknocone i dlaczego nowy model.

  • 0

    11. ~  2015-12-21 18:22:54  host: 212.160.172.84

    @9 zważywszy że applefan nie doszukał się jeszcze nieprawidłowości w swoim iphone 3g :P

  • 0

    12. ~pabloki  2015-12-21 19:03:16  host: user-188-33-183-237.play-internet.pl

    jajuż wiem jaki będzie następny. to będzie S8.

  • 0

    13. ~bleblebluble  2015-12-21 20:59:17  host: user-94-254-132-106.play-internet.pl

    Jelonki kupia zeby byc na czasie...

  • 0

    14. ~@13  2015-12-21 21:47:11  host: host-176-221-125-150.dynamic.mm.pl

    Jelonki? - Nie wiem czy osobę która płaci 3 za telefon możesz nazwać jeleniem.
    Stać go to ma, sprzęt z wyższej półki ma oczywiście swoje zalety wady również, czasem mniej czasem więcej.
    Ale wyobraź sobie że np Janek jedzie na spotkanie swoim Audi za ćwierć miliona, na ręku złoty Rolex a w kieszeni Xiaomi?? - z
    " chińskimi " znaczkami na tylnej obudowie. Nie ujmuje w żaden sposób temu producentowi bo robią wysokiej jakości sprzęt ale dla mas, Samsung S6, czy chodźby Xperia Z5, LG G4 to model nie dla każdego nie wspominając o ajfonach.

  • 0

    15.  2015-12-21 22:53:31

    @14 Ile ludzi w Polsce ma takie audi czy zegarek? S6 czy 6S ma już pełno ludzi . To już od dawna nie są telefony dla bogatych. Po prostu taki Kowslski trxyma taki telefon przez 3 lata, zamiast dwóch. U mnie w pracy pierwszy lepszy brygadzista, kierownik, logistyk ma S5/6. - 5S/6S. Nie mają drogich audi ani zegarków. Mają mieszkania na kredyt i zarabiają tysiące +

  • 0

    16.  2015-12-21 23:08:33

    no ja se takiego na pewno nie kupię
    :-D

  • 0

    17. ~Adi  2015-12-21 23:39:30  host: public-gprs517145.centertel.pl

    14 - Audi to zwyczajny dupowozik, Lepszy VW wiec porównanie średnie. Lepiej w to miejsce pasuje np Ferrari. Co do tematu to czekam na Samsunga Galaxy S14

  • 0

    18. ~Armani  2015-12-21 23:49:12  host: google-proxy-66-102-9-21.google.com

    @Adi, Który vw jest lepszy od takiego audi s8 ? Które ferrari jest tak komfortowe, żeby przejechać 900 km w 4 osoby, kierowca ponad 190 cm?

  • 0

    19. ~  2015-12-22 07:12:57  host: 195.117.147.146

    To było oczywiste, że trafi do sprzedaży w marcu. MWC odbywa się w dniach 22-25 luty 2016 r. i na pewno dzień przed rozpoczęciem będzie premiera S-siódemki.

  • 0

    20. ~poradnik  2015-12-22 08:29:36  host: n09-08-01.opera-mini.net

    Warto juz teraz przygotowac sie do ceny nowego modelu. Ja np bede mial dodatkowo 2 × po 500 zl (za maluchy) Tak ze w miesiacu kupie jeden nowy model

  • 0

    21. ~motov3  2015-12-22 09:52:50  host: 91.232.140.202.ip.rudna-net.pl

    @15. Sloneczny. Napisales sporo racji. To co dzisiaj jest powiedzmy ekskluzywna polka smartfonow, skoro S7Edge nia nie bedzie ? Mnie przychodzi do glowy jedynie Vertu, no ale badzmy rozsadni :) a tak poza tym nie mam pomyslu. Chyba masz racje, ze sie ta granica zatarla.

  • 0

    22. ~vtk  2015-12-22 13:48:42  host: 194.251.119.198

    Hej,

    Samsung wywodzi się z Korei Południowej, a nie Chin. Poprawcie, bo informacja nieprawdziwa.

    w.

  • 0

    23. ~abc  2015-12-22 14:23:14  host: public-gprs368071.centertel.pl

    a na rynek niemiecki model ss7...

  • 0

    24. ~@rava  2015-12-22 15:22:45  host: 195191162240.dynamic-ra-2.vectranet.pl

    od kiedy to jest cło na telefony?

  • 0

    25.  2015-12-22 19:30:11

    @21 Ci bogaci po prostu kupią nowy model jako pierwsi i nie będą żałować na wersje 128 GB. Po roku wymienią go na nowy. Reszta zwykłych Kowalskich kupi 32/64 GB pół roku później i będzie go trzymać minimum dwa lata. Ludzie kalkulują. Kiedyś kupowało się kamerę, aparat foto i zwykły telefon. Dziś nawet szary Kowalski zarabiający 2 tysiące woli kupić flagowca 3 in 1 niż te wszystkie rzeczy z osobna.

Dodaj swoją opinię