Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S7 przetestowany w AnTuTu

Samsung Galaxy S7 przetestowany w AnTuTu

orson_dzi 20 Stycznia 2016 18:25

5 1

W bazie benchmarku AnTuTu pojawił się Samsung Galaxy S7 w wersji opartej o procesor Exynos 8890.



Wersja oznaczona jako SM-G930F obok autorskiego Exynosa 8890 została wyposażona w ekran o przekątnej 5,1 cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, główny aparat o rozdzielczości 12 Mpix i przedni o rozdzielczości 5 Mpix.




Przetestowanie wersji z Exynosem nie oznacza, że tylko taka pojawi się na rynku. Niemalże pewne jest, że dostępna będzie też wersja oparta na Snapdragonie 820.

Premiery Samsunga Galaxy S7 możemy się spodziewać na tegorocznych targach Mobile World Congress.

Źródło tekstu: Weibo; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy s7 | samsung

w sumie: 24
  • 0

    5. ~  2016-01-20 19:21:12  host: 212.160.172.83

    @1 zbyt wiele nie dodadzą takiego żeby było warto pozbywać się s6 i płacić znów 3k za s7 :)

  • 1

    6. ~arczi  2016-01-20 19:26:59  host: 103-170.echostar.pl

    S7 ma zawierać gniazdo karty pamięci... to już coś, niewymienną baterię przeżyję ale brak slotu nie, dlatego S6 mnie w ogóle nie interesuje, a takich jak ja jest wielu, Samsung wyciągnął wnioski...

  • 0

    7.  2016-01-20 19:34:27

    #6 Oczywiście że nie, nikt tak nie robi. Standardowa wymiana telefonu następuje co 2 lata.

  • -2

    8. ~  2016-01-20 19:59:33  host: user-94-254-225-77.play-internet.pl

    ja nie mogę się doczekać ajfona 8 łiiiiii

  • 1

    9. ~arczi  2016-01-20 22:18:10  host: 103-170.echostar.pl

    @7: a co to ma do rzeczy? nie każdy kupuje u operatora, ja skończyłem w 2001 roku...

  • 0

    11. ~Ja+  2016-01-20 22:40:50  host: n11-02-01.opera-mini.net

    @7: Ja tam wolę porządny i wymienny akumulatorek! Brak płotu na kartę pamięci da się przeżyć, zwłaszcza przy 64 GB pamięci wewnętrznej! Do przenoszenia setek GB danych służą dyski przenośne i pendrive´y, a nie smartfony - tak jest rozsądniej oraz optymalnie od strony ekonomicznej.

  • -1

    12. ~Ja+  2016-01-20 22:43:01  host: n11-02-01.opera-mini.net

    Sorry, mój wcześniejszy wpis był oczywiście skierowany do nr 6.

  • -1

    13. ~Ja+  2016-01-20 22:46:33  host: n11-02-01.opera-mini.net

    Ehh ta autokorekta w smartfonie... nie płotu tylko slotu :-)

  • 0

    14. ~john  2016-01-21 07:56:37  host: 89-74-115-118.dynamic.chello.pl

    tylko 12 Mpix?

  • 0

    15. ~q  2016-01-21 08:18:34  host: cft128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @14: tylko 12 mpx, ale podobno większy sensor.

  • 0

    16. ~  2016-01-21 10:22:59  host: public-gprs399543.centertel.pl

    @11: nie chodzi chyba o przenoszenie danych a raczej instalki programów, gier etc. 64G w telu jest niewspółmiernie drogie porównując do karty... po co przepłacać? barany są po to, żeby je strzyc...

  • 0

    17.  2016-01-21 10:53:10

    Kraj niby w ruinie, pauperyzacja społeczeństwa galopuje, a chętnych na zakup nowego modelu telefonu za absurdalnie wielkie pieniądze nie brak

  • 1

    18. ~Coxxi  2016-01-21 13:02:01  host: 89-65-223-111.dynamic.chello.pl

    I znowu na jedną kartę sim, niech się w d.... pocałują. Teraz są czasy, że prawie każdy ma drugi służbowy telefon i musi dwie paletki do pingponga nosić ze sobą. Ja na telefony na jedna kartę SIM już nawet nie oglądam i pół Polski, czy Europy tak robi. Teraz przyszedł czas na Duale z wysokiej półki. Jedynie na razie Huawei zrobił całkiem przyzwoity Dual z dobrymi parametrami Huawei P8 Lite.

  • -1

    19. ~Coxxi  2016-01-21 13:14:48  host: 89-65-223-111.dynamic.chello.pl

    I nie piszcie tu o jakiś grach w telefonie. Telefon nie jest do grania. Telefon ma być na dwie karty SIM, ma mieć internet LTE, GPS i oczywiście opcje do wykonywania rozmów, bo niektórzy już zapominają do czego telefon służy. Do gierek służą inne sprzęty, a jak ktoś gra za pomocą telefonu, to jest chorym i uzależnionym od gier człowiekiem.

  • 0

    20. ~lumiafan  2016-01-21 13:47:02  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    @19 Hahaha... no trudno, nikt w tym kraju nie jest zdrowy :)

  • 0

    21.  2016-01-21 14:46:20

    @~Coxxi
    Jak byś był taki mądry jak piszesz.
    To pomyślałbyś że robienie dual sim w tym rozpędzie technologicznym to jest bzdura.!!!!!
    A jak by tak zacząć robić kart Sim, na których można by było dzięki operatorom dodawać 1-5 nr telefonów które są aktywne na 1 smartfonie???????
    Ja z S3 przesiadłem się na S5
    I tu żałuje Przesiadki z S5 na S6, Bo z S5 na S7 to bym był zadowolony.
    Chociaż S6 jest świetna.

  • 0

    22. ~BLAH  2016-01-21 16:31:18  host: cxm109.internetdsl.tpnet.pl

    ...a radio FM ? :)

  • 0

    23. ~Coxxi  2016-01-22 12:37:12  host: 89-65-223-111.dynamic.chello.pl

    @jakub1602
    Jaka bzdura. To robienie na jedną kartę tym rozpędzie technologicznym to też jest bzdura.!!!!! Należy wrócić do Nokii 3310
    Jak bym zwrócił kartę służbowa pracodawcy przy zwolnieniu, co dzisiaj jest nagminne, bo jeden drugiemu świnie podkłada jak tylko może. Jak dobrze, że mam to już za sobą.
    Oczywiście Twój pomysł nie jest zły, bo czytałem jak taka karta będzie się nazywać ESiM. Czyli już myślą o tym, ale to jeszcze parę lat upłynie.

  • 0

    24.  2016-01-22 12:48:11

    23, Coxxi - nie jesteś papierkiem lakmusowym społeczeństwa. Jakie jest zapotrzebowanie, takie się produkuje telefony i sprzedaje u operatorów. Przymusu smartfonowego nie ma. Dla Ciebie niegłupim modelem by był Philips Xenium E560 - test odsłonimy na dniach. Tymczasem proszę nie wyzywać mobilnych graczy od osób chorych.

  • 0

    25. ~  2016-01-24 14:33:06  host: 89-65-223-111.dynamic.chello.pl

    @24
    Tak to są CHORZY LUDZIE na Schizofrenię paranoidalną. I nie usuwać postów mówiących prawdę, bo inaczej w d.....ie mam taki portal. Inni koledzy tez stracili posty. Co Kaczyński ci kazał zrobić cenzurę.

Dodaj swoją opinię