Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S7 Active z akumulatorem 4000 mAh

Samsung Galaxy S7 Active z akumulatorem 4000 mAh

LuiN 23 Maja 2016 21:14

5 0

Do sieci trafiły kolejne informacje na temat wzmacnianej wersji Samsunga Galaxy S7, z Active w nazwie. Pozytywnie zaskakuje pojemność akumulatora.



samsung galaxy s7 active samsung galaxy s7 active samsung galaxy s7 active samsung galaxy s7 active

Zeszłoroczny S6 Active miał do zaoferowania akumulator o pojemności 3500 mAh, tym razem dostaniemy aż 4000 mAh. Względem niedawno opublikowanej przez nas specyfikacji mowa jest teraz o innym, mniejszym ekranie.




Samsung Galaxy S7 Active zaoferuje ekran nie 5,5 cala, lecz 5,1 cala o rozdzielczości QHD, wykonany w technologii Super AMOLED. Oprócz tego dostaniemy Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozbudowy) i Androida 6.0. Za zdjęcia będą odpowiadać te same moduły do w S7 i S7 Edge - uzbrojone w jasne obiektywy aparaty 12 i 5 Mpix.

Dodatkowe wzmocnienia obudowy i pojemniejszy akumulator negatywnie odbiły się na masie i gabarytach urządzenia. Telefon waży 185 gramów i ma grubość 9,9 mm - zeszłoroczny S6 Active oferował masę 170 gramów i 8,6 mm grubości. W dalszym ciągu nie wiemy jakie certyfikaty wytrzymałości otrzyma urządzenie.

Premiera w amerykańskiej sieci AT&T odbędzie się prawdopodobnie już 10 czerwca. Póki co nie ma przecieków dotyczących dostępności na innych rynkach.

Źródło tekstu: Venture Beat, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy s7 active

w sumie: 22
  • -7

    3. ~Adam  2016-05-23 21:54:43  host: user-94-254-226-113.play-internet.pl

    Zowu ten wypalający amoled? Samsung idzie na dno!

  • 4

    4. ~  2016-05-23 21:58:11  host: n11-09-03.opera-mini.net

    Adaś Czy ty się dobrze czujesz?

  • 2

    5. ~Aqar  2016-05-23 22:22:22  host: public-gprs210671.centertel.pl

    Doskonały, Samsung nauczył się słuchać klientów!

  • -2

    6. ~sdds  2016-05-23 22:24:47  host: 89-75-127-179.dynamic.chello.pl

    Poszukuje smartfonu.Konieczne wymagania: max 4,7 cala, LTE, Dual Sim, dobra bateria i polska gwarancja(serwis itp). Cena do 800 zl. Jakies propozycje?

  • -3

    7.  2016-05-23 22:37:20

    Ja widziałem ostatnio pancernego smartphona za 70$

  • 2

    8.  2016-05-23 22:52:59

    @6, sdds - tak, zapraszamy na forum.

  • -1

    9.  2016-05-23 23:00:26

    @6 z1 compact szukaj w dobrej cenie na allegro :)

  • 1

    10.  2016-05-24 00:30:44

    No szkoda tylko, że mogę go sobie pooglądać w monitorze tylko...czemu niedostępny w Polsce?

  • 0

    11.  2016-05-24 07:20:50

    Ba, Z1C albo Z3C przejdą do 800set zł - poza dual simem.

  • 0

    12.  2016-05-24 07:22:23

    Ten Active ciekawy, ale ekran nie FHD, jest czytnik linii papilarnych (żeby dało się je chociaż wyłączyć/ominąć..) i przede wszystkim dostępność jest.. Żadna?

  • 0

    13. ~xy  2016-05-24 09:01:13  host: 178235139041.warszawa.vectranet.pl

    Z3C, który się tłucze?

  • 0

    14.  2016-05-24 09:40:33

    Toż to wielka komlumbryna a nie telefon 5.1 cala :)

  • 0

    15. ~ziutasek  2016-05-24 10:26:55  host: abce55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Miałem S4 active wydawał się fajny (niestety uległ destrukcji) kupiłem Moto G 3 gen. (IPx7, goryle szkło) za połowę ceny samsunga i ... objawienie kto nie korzystał z "czystego" androida nie zrozumie ...

  • 0

    16.  2016-05-24 11:04:21

    Hmm, Moto - 1 GB pamięci RAM, 8 GB wbudowanej pamięci - z czym do ludzi, no może ze 3 lata temu...

  • 0

    17. ~Radar  2016-05-24 11:18:59  host: host-176-221-120-143.dynamic.mm.pl

    @16 Moto G 3 jest też w wersji 2/16GB. Ja akurat używam 1/8GB i płynność działania zachwyca. Spróbuj!

  • 0

    18. ~nie podam  2016-05-24 12:19:42  host: host004.poczta-polska.pl

    Pewnie znów na wyłączność dostanie go Verizon albo inne AT&T tak jak było z poprzednią wersją

  • 0

    19.  2016-05-24 16:26:09

    Wydaje się całkiem solidny, przydałby mi się. Chociaż moja J5-tka z vobisa chodzi nadal jak nowa po wielu upadkach :) zupełnie jak moja stara, kochana nokia z dzieciństwa :D

  • 0

    20. ~  2016-05-24 20:32:06  host: apn-46-169-12-83.dynamic.gprs.plus.pl

    Ze dwa dni pociągnie średniego używania, tylko by zasięgu nie gubił jak większość Samsungów...

  • 0

    21. ~leoner  2016-05-25 10:43:37  host: 185.93.183.216

    Ja zostanę przy swoim pancernym myphone hammer axe lte. Dużo ze mną przeszedł i dalej działa sprawnie.

  • 0

    22. ~Ambasador marki Samsung  2016-05-30 21:43:45  host: 87-206-28-73.dynamic.chello.pl

    @surface123 Zapewniam Cię, że to telefon i to bardzo dobry. Wystarczy popatrzeć na specyfikację. Zwiększona wielkość Samsung Galaxy S7 Active spowodowana jest zwiększeniem jego wytrzymałości.

Dodaj swoją opinię