Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S7 Active - gdy liczy się wytrzymałość

Samsung Galaxy S7 Active - gdy liczy się wytrzymałość

LuiN 18 Maja 2016 13:51

4 2

Dla osób potrzebujących czegoś wytrzymalszego niż dwie tafle szkła i metalowa ramka Samsung przygotowuje smartfon Galaxy S7 Active.



Informacje o S7 Active krążą w sieci od dłuższego czasu. Wczoraj pojawiło się zdjęcie telefonu w kolorze piaskowym z logo AT&T i dosyć dyskusyjną urodą. Natomiast wersja moro może się podobać:




samsung galaxy s7 active samsung galaxy s7 active samsung galaxy s7 active samsung galaxy s7 active

Telefon ma 5,5-calowy ekran QHD, Snapdragona 820, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej i aparat 12 Mpix. Obok certyfikatu IP68, oferowanego przez standardowe Samsungi linii S7, spodziewać należy się też spełnienia bardziej rygorystycznych norm, być może nawet MIL-STD.

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy s7 active

w sumie: 15
  • 0

    1.  2016-05-18 14:06:45

    Ciekawe jaka cena?

  • 0

    2. ~stary major  2016-05-18 14:16:32  host: 188.146.10.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @1. Zapytaj raczej, czy w ogóle bedzie on dostępny w Polsce.

  • 0

    3.  2016-05-18 14:25:46

    A no o tym nie pomyślałem...mam nadzieję, że będzie.

  • 0

    4.  2016-05-18 14:43:48

    @3: nie będzie. Na wyłączność amerykańskiego AT&T.

  • 0

    5.  2016-05-18 14:45:46

    vonski: na jakiś czas, czy na zawsze?

  • 0

    6. ~Autoall  2016-05-18 14:48:29  host: PC-77-46-126-42.euro-net.pl

    Na zawsze.

  • 0

    7.  2016-05-18 14:51:08

    Całkiem fajna ta wersja moro.

  • 1

    8.  2016-05-18 14:51:50

    Ciekawe czemu postanowili postawić tylko na jeden kraj, a nawet na jedną sieć. Jestem zawiedziony. :(

  • -1

    9. ~zacier pomidorowy  2016-05-18 15:23:56  host: aabn20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jest wiele testów na wytrzymałość, ale tylko jeden z nich jest miarodajny - wbijanie gwoździ.
    Czy ten model Szajsunga nadaje się do wbijania gwoździ? Czy przeszedł test wbijania gwoździ? Mogę założyć się, że nie, więc jest to zwykły crap jakich wiele w portfolio tego producenta.

  • 0

    10. ~Adam  2016-05-18 15:38:11  host: user-94-254-227-124.play-internet.pl

    Co to kest MIL-STD?????

  • 0

    11. ~lumiafan  2016-05-18 15:48:07  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    @10 standard militarny

  • 0

    12. ~stary major  2016-05-18 17:47:17  host: 188.146.10.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @8 Niestety galaxy s6 active - i najprawdopodobniej s5 active - też był dostępny tylko w USA

  • 0

    13.  2016-05-18 22:55:50

    S5 Active był w Europie i w Polsce. Nawet mój wspólnik go kupił i ma do dzisiaj.

  • 0

    14. ~Patakon  2016-05-20 12:25:54  host: cgv211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli chodzi o wytrzymałe telefony to ja od dawna korzystam z myphone AXE lte. Już wiele ze mną przeszedł i dalej działa sprawnie. Jestem ciekawy czy ten samsung podołaby w ekstremalnych warunkach...

  • 0

    15. ~Ambasador marki Samsung  2016-05-30 22:08:00  host: 87-206-28-73.dynamic.chello.pl

    Samsung Galaxy S7 Active to smartfon do zadań specjalnych. Posiada wszystko co powinien mieć nowoczesny smartfon. Wydajny procesor z układem graficznym oraz 4 GB RAM oraz aparat fotograficzny 12 Mpix. Smartfon dla osób, które potrzebują telefonu wytrzymałego na uderzenia czy upadki.

Dodaj swoją opinię