Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S6 za 1 zł w nowej taryfie proFirma NOVA od T-Mobile dla firm

Samsung Galaxy S6 za 1 zł w nowej taryfie proFirma NOVA od T-Mobile dla firm

orson_dzi 28 Stycznia 2016 18:45

3 2

samsung galaxy s6 T-Mobile wprowadza nową dedykowaną małym firmom ofertę proFirma NOVA. Wraz ze smartfonem za 1 zł, klienci otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju oraz pakiet 10 GB Internetu. Dodatkowo, stali klienci T-Mobile mogą skorzystać z dodatkowego benefitu.






Klienci biznesowi, którzy z oferty dostępnych w T-Mobile smartfonów wybiorą Samsunga Galaxy S6, mają teraz możliwość skorzystania ze specjalnej oferty. W nowej taryfie proFirma NOVA przedsiębiorcy mogą rozmawiać i wysyłać SMS-y do wszystkich sieci bez limitów oraz otrzymują pakiet 10 GB Internetu miesięcznie, przy abonamencie 119,99 zł. Na obecnych klientów T-Mobile, przedłużających umowę czeka dodatkowy benefit: stały, comiesięczny pakiet 200 minut (wymiennych na SMS-y) na rozmowy wychodzące w roamingu w krajach UE.

Zobacz: Samsung Galaxy S6 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile     

w sumie: 16
  • 0

    1. ~jacek  2016-01-28 18:49:46  host: 85.219.163.130

    w play edge jest w tej samej cenie za 1 zl do tego masz lejek 1mb/s po 10gb wiec hm.. czy to taka nowość ?

  • -1

    2. ~FunLun  2016-01-28 19:37:46  host: ip-191-52.ists.pl

    Jak na Tmobile oferta jest dość ciekawa. Ale ze to właśnie Tmobile to podziękuje. Zaraz wymyśla jakas kolejna masowa podwyżkę, siec najwiekszych możliwości - dojenia klientów.

  • -1

    3. ~ola  2016-01-28 20:44:56  host: ip-5-172-235-193.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    T i ich oferty.. MMS brak, stacjonarek pewno też, a kto wie czy nie zmienią warunków - bo tak - jak zacznie człowiek z tej no-limit korzystać...

  • -1

    4.  2016-01-28 20:53:06

    To już lepiej wziąć tą za 129 normalną i mieć no limit na UE, 1000 minut wychodzących i 1GB netu. Ja jeszcze mam tę z całkowitym no limit w UE i 3 GB netu ale z tego się wycofali niedługo po wprowadzeniu.

  • -1

    5. ~godciu  2016-01-28 21:14:03  host: afkb152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @4 tez posiadam poprzednia wycofana wersje - puki co wszelkie oferty czy to T czy konkurencji to porazka

  • -2

    6. ~FunLun  2016-01-28 21:19:13  host: ip-191-52.ists.pl

    Tylko komu opłaca sie dawać za sto pare złotych 4gb w UE?! Pomyślcie troszkę polaczki. Popatrzcie sobie na oferty w innych krajach... Jedynym żenujacym pomysłem Tmobile było zmuszanie abonentów którzy już mieli te 4gb do migracji do taryfy droższej, w trakcie umowy!!! A złodziejstwo i bezczelność srimobile nie zna granic.

  • 1

    7. ~  2016-01-28 21:46:15  host: user-94-254-129-74.play-internet.pl

    @4 Ale w opcji o której mówisz nie ma Samsunga za zlotowke.

  • 1

    8.  2016-01-28 23:27:20

    @6 FunLun To jest telefon DO PRACY i TAK OPŁACA SIĘ. Nie do droższej tylko obcinali do obecnej oferty czyli 1000min/1GB więc nie krzycz. A taryfy w innych krajach są O WIELE DROŻSZE niż u nas. WIem bo mam kilka telefonów na abonament i podobna oferta kosztuje co najmniej 45 GBP netto. Także nie odzywaj się jak nic na ten temat nie wiesz.
    @7 Tak. Kosztuje wtedy chyba 200zł. Ale jeśli ktoś faktycznie korzysta z połączeń międzynarodowych dużo i jeździ po EU to opłaca się dopłacić. Jeśli tylko Polska to nie.

  • -3

    9. ~Funlun  2016-01-28 23:50:46  host: ip-191-52.ists.pl

    Masz widoczne problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego. Przecież pisząc komu sie opłaca miałem na myśli operatorów geniuszu.
    Po drugie napisałem wyraźnie ze Tmobile zmuszał do migracji do wyższej taryfy i to prawda: Żeby utrzymać te 4gb należało migrować do profirma jump xxl czyli najwyższej taryfy.
    Kapewu zmywaku z lodnka?

  • -1

    10. ~DJK  2016-01-29 09:10:02  host: 89-188-223-210.net.voice-net.pl

    umowa na 30 miechów, czyli tak: realny koszt samej usługi to jakies 35 PLN miesiecznie. 119+vat to 146,37.
    146,37-35 = 111,37 razy 30 miesiecy daje 3.341,10 - koszt rat za S6 - oferta baaaaardzo atrakcyjna /jak to w T-Debile/

  • -1

    11.  2016-01-29 09:51:35

    Play w tej cenie nie dość że oferuję wszystko nielimitowane w kraju to samsunga edge za 1 zł szału nie ma

  • 1

    12.  2016-01-29 09:56:31

    @3: w cenie są i MMSy i stacjonarki.
    @10: umowa jest na 24 miesiące, sprawdziłem sobie regulamin. Więc telefon wychodzi jakieś ~2700. Co też nie jest porywającą ceną patrząc na rynek.

  • -1

    13. ~pabloki  2016-01-29 10:18:30  host: user-5-173-62-65.play-internet.pl

    no to juz znamy "rewelacyją"ofertę na kartę w tmobile . 10GB po doładowaniu za 25 zł i dostęp do słuchania w telefonie stacji eska, radio zet, rmf- no "rewelacja " zwłaszcza że większość ma radio w komórce.

  • 1

    14. ~  2016-01-29 11:11:35  host: user-94-254-163-42.play-internet.pl

    ich ostatnia propozycja dla biznesu jest atrakcyjna, a w takiej sytuacji ważny jest jakość którą oni mają. I nie gadajcie że s6 w wyżej opisanej ofercie się nie opłaca, wychodzi przyzwoicie. Ale jak widać czasem sympatia ma chyba większy wpływ niż logika ....

  • 0

    15. ~Jacek  2016-01-29 17:48:08  host: 31-178-110-87.dynamic.chello.pl

    oferta na karte jest spoko, 10 gb i radio bez pobierania... calkiem w porządku

  • 0

    16. ~lowe7  2016-01-29 23:15:50  host: 89-66-124-21.dynamic.chello.pl

    10GB to już konkretny pakiet danych, oferta więcej niż w porzo

Dodaj swoją opinię