Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S6 już w tym tygodniu?

Samsung Galaxy S6 już w tym tygodniu?

LuiN 5 Stycznia 2015 10:52

8 0

Jak donosi serwis SamMobile, Samsung planuje już w tym tygodniu zaprezentować smartfon Galaxy S6. Czego można się spodziewać po nowym flagowcu?



Project Zero - pod taką nazwą kodową funkcjonuje Galaxy S6 w strukturach Samsunga. Jak się okazuje, premierowa "godzina zero" może nastąpić w tym roku szybciej niż zwykle i Samsung zaprezentuje urządzenie już w czasie targów CES 2015 (6 - 9 stycznia). Nie będzie to jednak prezentacja dla wszystkich, lecz tylko dla kluczowych partnerów producenta. Zwiedzający targi nowego flagowca na żywo nie zobaczą.




Telefon pracować ma pod kontrolą Androida 5.0 Lollipop, dostatnie chipset Exynos 7420 lub Snapdragon 810, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, LTE kategorii 9 lub 10 i 5,5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli). Główny aparat będzie miał 20 Mpix, a przednia kamerka 5 Mpix.

Oprócz standardowego Galaxy S6, wybrańcy zobaczyć mają też wariant specjalny urządzenia, prawdopodobnie będzie to Galaxy S6 EDGE z zakrzywionym bokiem wyświetlacza.

Źródło tekstu: SamMobile, wł     

w sumie: 28
  • 0

    11. ~asd  2015-01-05 12:51:20  host: 194.181.85.66

    http://tlp.is/4z2 o to chodziło?

  • 0

    12. ~gosc  2015-01-05 13:05:56  host: 82-160-104-2.tktelekom.pl

    rozumiem że będzie też wersja dla normalnych Kowalskich, że z ekranem max. 5cali ?

  • 2

    13. ~  2015-01-05 13:09:58  host: sirius.ccig.pl

    @12 Tak i nazwie sie S5 mini ;p

  • 2

    14.  2015-01-05 13:16:37

    @12 i ekranem 480x800 i procesorem S410 ... Te wszystkie S mini samsunga to sa bardzo ubogie wersje w stosunku do normalnych S. Sam zaluje, ze sony nie zrobilo Z3 Compact w wersji dual sim. Dla mnie idealny telefon.

  • 0

    15. ~  2015-01-05 13:34:07  host: apn-77-114-59-183.dynamic.gprs.plus.pl

    Czyli poza niepotrzebnym qhd i cpu na wyrost w sumie nic nowego hheheh co za postęp :-) Dorównaliby przynajmniej głośnikami do HTC i naprawili problemy z zasięgiem 3G z przyzwoitości x_X

  • 0

    16.  2015-01-05 13:56:06

    Dobrze, dobrze... niech robią nowe, nowsze, większe i największe z pierdylionem ppi i 16 rdzeniowym procesorem.. :) Kupię sobie przynajmniej taniej A3

  • 0

    17. ~  2015-01-05 14:15:26  host: public-gprs517560.centertel.pl

    Nie lepiej nieco dołożyć i kupić alphe?

  • 1

    18. ~Joey  2015-01-05 14:16:14  host: 81.219.84.18

    Kolejny odgrzewany kotlet od samsunga, ciekawe ile w tym roku wyjdzie S'ek :)

  • 0

    19. ~Abdullah  2015-01-05 14:19:22  host: acum92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    :) ja chw jeszcze wiecej i jeszcze lepszych tak idealnie samsung jest najlepszy dlatego uzywam iPhone 5 a kupie sobie ktoras lumie na WP :) czasy swietnosci firma ma za soba niech lepiej robia telewizory i lodowki i mikrofalowki i pralki :)

  • 2

    20. ~Nico  2015-01-05 14:21:14  host: sub229-244.elpos.net

    5,5 cala ? Super gadget do grania w ping ponga....-;)))

  • 1

    21. ~  2015-01-05 14:46:30  host: public-gprs517560.centertel.pl

    Zgadzam się, że telefon zdecydowanie za duży. Podobało mi się w samsungach, że do tej pory nie przesadzali w eskach z wielkością. Kto chciał duży telefon kupował note.
    Uważam, że dopiero ostatnio samsung naprawdę wrócił do gry i ich touchwiz stał się naprawdę fajną, płynną nakładą.

  • 1

    22.  2015-01-05 15:03:11

    moją S4, którą posiadam od roku wymienię gdy będzie już S10 w dobrej cenie ;)

  • 2

    23. ~wi  2015-01-05 15:17:19  host: google-proxy-66-249-81-224.google.com

    Bierze mnie na wymioty widząc od s3 wciąż to samo, ale ślepy tłum i tak to kupi...

  • 1

    24.  2015-01-05 17:50:01

    Meizu MX4 Pro ma podobną specyfikacje ale tańszy.

  • 0

    25. ~lol...  2015-01-05 19:01:27  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    Ci którzy mają s4 czy s5 (nawet s3 lte) nie muszą wymieniać bo to wciąż dobre telefony. S6 skierowany jest raczej do posiadaczy s2, slabszych s3, note1, do posiadaczy innych marek chcących zmienić na amoled. A przeciętnemu Kowalskiemu styknie s3 lte/ note 3 neo.

  • 0

    26. ~JustMe  2015-01-06 11:21:01  host: 92.40.249.10.threembb.co.uk

    @15 Z głośnikami dorównać to raczej do BlackBerry Passport obecnie...

  • 0

    27. ~ciekawy  2015-01-06 12:27:08  host: n19-07-08.opera-mini.net

    BB zbyt często sie psują

  • 0

    28. ~Baobab  2015-01-06 14:09:57  host: 89-65-238-172.dynamic.chello.pl

    W związku z tym, że wychodzi nowy model kupię sobie chyba S4. Ale jest jedno ale. Wygląd Samsunga, to taka mydelniczka. Mam smartfona LG D605 i on ma rogi bardziej mniej opływowe po prostu jest prostokątny i do takiego wyglądu jestem przyzwyczajony, ale S4, czy S3 kusi bo zapewne stanieje

  • 0

    29. ~hihi  2015-01-06 20:34:13  host: apn-77-114-59-183.dynamic.gprs.plus.pl

    Największą zmianą na plus w S6 będzie fakt,że pojawi się w zestawie z słuchawkami Sennheiser

  • 0

    30. ~Z54  2015-01-06 20:39:19  host: 037008242042.rzeszow.vectranet.pl

    @23 heh, weź pod uwagę, że na świecie są miliardy ludzi i pewnie pójdzie kilkadziesiąt mln S6 tylko z tego powodu, że będą zmieniać z S2 czy S3 właśnie na S6. Ja np. zmieniłem z S2 na S5 i dla mnie to duży przeskok i podobnych do mnie jest miliony. Fakt, że zmiana z S4 na S5 to pomyłka czy z S5 na S6 ale nie wszyscy co roku zmieniają tel.

Dodaj swoją opinię