Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S6 będzie wyglądał jak... iPhone 6

Samsung Galaxy S6 będzie wyglądał jak... iPhone 6

LuiN 4 Lutego 2015 16:04

5 5

Do sieci trafiła kolejna porcja doniesień dotyczących Samsunga Galaxy S6. Będzie metalowy i... będzie przypominał iPhone'a 6.

Z mozaiki różnych doniesień wyłania się następująca specyfikacja: 5-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości QHD, chipset Exynos 7420 z ośmioma rdzeniami, 3 GB pamięci RAM, główny aparat 20 Mpix, diodowa lampa, pionowy czujnik tętna, przednia kamerka 5 Mpix, czytnik linii papilarnych niewymagający przesuwania palcem, metalowa obudowa o grubości 7,2 mm, 32, 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Obok wersji standardowej pojawić ma się też wariant EDGE.

Mało tego, znamy już nawet ceny telefonu, który zaprezentowany ma być 1 marca. Za wariant 32 GB zapłacimy 749 euro, 64 GB - 849 euro, 128 GB - 949 euro. Galaxy S6 Edge będzie droższy, poszczególne warianty pamięci będą kosztowały odpowiednio: 849, 949 i 1049 euro. Dostępne kolory obudów to ciemno niebieska, niebiesko-zielona, złota i biała.

Tak wygląda metalowy szkielet smartfonu:

samsung galaxy s6 metal samsung galaxy s6 metal samsung galaxy s6 metal samsung galaxy s6 metal




samsung galaxy s6 metal samsung galaxy s6 metal

I teraz wykorzystując zdjęcia szkieletu, dostępną specyfikację i wygląd pierwszych pokrowców na telefon wychodzi takie iphone'owe coś:

samsung galaxy s6 render samsung galaxy s6 render samsung galaxy s6 render samsung galaxy s6 render

samsung galaxy s6 render samsung galaxy s6 render

Źródło tekstu: nowhereelse.fr, phonearena, GSMArena wł      
Źródło zdjęć: nowhereelse.fr, HDBlog.it

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy s6

w sumie: 41
  • 1

    23. ~do 21  2015-02-04 21:04:39  host: apn-5-172-252-65.dynamic.gprs.plus.pl

    Jaki dziedzic, taki iPhone. Tani i nieużywany

  • 0

    24.  2015-02-04 21:53:06

    Trochę te przypuszczenie na wyrost. 5 cali to może mieć, ale S6 mini. :-) Tu będzie na pewno blisko do 5,5 cala.

  • 0

    25. ~ttt  2015-02-04 21:57:58  host: apn-5-172-252-12.dynamic.gprs.plus.pl

    Z3 To badziewie jakich mało. Przesiadłem się z Note3 na Z3 i jestem załamany. Aparat wyłącza się ,tel. Grzeje się jak patelnia ,a na domiar złego przez cały ekran mam pęknięcie ,a telefon spadł mi z 30cm na dywan :/ . Dziękuję za szkło i aluminium :/

  • 1

    26. ~lol...  2015-02-04 22:31:08  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    Dziedzic Pruski ... bidulko, tyle musisz optymalizować, a ją po 2 latach kupiłem zamiennik m life za 22 zl i trzyma super :) , dodam że lubię zagrać na emulatorze więc i bateria cierpi. Sony Z to lipa, po używaniu note można jedynie stwierdzić, że są najwyżej ok. Co do s6 to mam nadzieję, metalowa obudowa nie oznacza niewymiennej baterii i te pojemności pamięci braku możliwości użycia microsd. Za cienki ... mogliby mieć te 9mm i baterie większa. Ale co kto lubi.

  • 0

    27. ~  2015-02-05 00:07:40  host: 178-36-11-239.adsl.inetia.pl

    @25 kurde dziwne bo ją przesiadłem się z z2 na note 4 i mam z samsungiem takie same problemy jak ty a dodatkowo telefon laguje jak cholera.

  • 1

    28. ~piter71  2015-02-05 01:19:25  host: cpmon.mq.edu.au

    Trochę iPhone'a przypomina, z drugiej strony - mi chyba bardziej HTC ONE M8. Z trzeciej oba są do siebie trochę podobne. Najmniej to to przypomina Samsunga...

  • 2

    29. ~  2015-02-05 01:47:07  host: 95.150.63.28

    1050 euro za telefon czyli okło 4300zł i to jeszcze za android .... czy można już sięśmiać

  • 2

    30. ~janek  2015-02-05 07:31:59  host: 94.42.177.198

    Ja nie wiem o co chodzi z tą galerią, że klikając na zdjęcie artykuł leci na samą górę i tak za każdym razem... Co to za idiotyzm? :/

  • 1

    31. ~lol...  2015-02-05 08:03:36  host: public-gprs516999.centertel.pl

    @29 żaden system nie usprawiedliwia takiej ceny, a te pamięci to chyba by musiały mieć odczyt/zapis 500 MB/s żeby tyle kosztować bo nie wydaje mi się że 96 GB kosztuje 200 euro ...

  • -5

    32.  2015-02-05 08:27:49

    Zarząd Samsunga do wymiany. Mimo ostatnich porażek, spadków sprzedaży, obrotów i zysków, dalej idzie w zaparte i kopiuje Apple chcąc z nim bezpośrednio konkurować. Kiedyś to jeszcze było zabawne i godne politowania ale teraz w ich sytuacji zakrawa na szaleństwo. I jeszcze z Androidem... :) @29 tak, można się już śmiać. Na naszych oczach ginie ostatnia firma która może nie była w stanie konkurować z Apple, bo ich produktów nie pobije absolutnie nic, ale chociaż była pretendentem do takiej pozycji. Takim S6 z Androidem i tymi cenami zaprzepaścili ostatnią swoją szansę.

  • 1

    33. ~Kerto  2015-02-05 09:36:21  host: user-5-173-166-236.play-internet.pl

    @.Dziedzic Pruski: Galaxy Grand 2 duos wytrzymuje mi na jednym ładowaniu 4 dni. A rozmawiam po kilka godzin dziennie. Także z używaniem poczty i netu. To kolejny model Samsunga, który uważam za udany, więc wysoko cenię telefony tej firmy. A cena w stosunku do Apla 4 razy niższa.

  • 1

    34. ~  2015-02-05 09:41:34  host: user-188-33-38-40.play-internet.pl

    A będzie miał wymienny akumulator oraz slot MicroSD?
    To są moim zdaniem największe przewagi Samsunga i innych producentów nad Apple.
    Jabłkowi we wszystkim chcą być odmienni na siłę - wszyscy producenci stosują złącze MicroUSB (powoli zastępowane przez USB Type C) - Apple ma swoje Lightning, a wcześniej jeszcze inne.
    Standardem było MINI SIM - Apple wymyśliło Micro SIM, potem NANO (za czym niestety poszła konkurencja, zamiast dodawać do telefonów adaptery Micro/Nano do MiniSIM). Czekam na jeszcze mniejsze PIKO SIM i lupę gratis :D

  • 2

    35. ~Kerto  2015-02-05 09:49:05  host: user-5-173-166-236.play-internet.pl

    @ appelfan_: czytam Twój wpis jak proroctwo członka sekty. Miałeś widzenie? I co będzie dalej? Na świecie zastanie tylko Aple i jego wyznawcy? Pisz na bieżąco. Jestem ciekaw co się stanie?

  • -1

    36. ~lalas  2015-02-05 09:58:22  host: a03-02-02.opera-mini.net

    trzeba byc pala do mieszania *** zeby za taki badziew dac tyle hajsu....ale takie paly sie znajda, az mi ich zal :D

  • 0

    37. ~sxs  2015-02-05 10:16:16  host: 81.26.31.253

    1000 Euro...wooowww... Ja tam nie mam zamiaru płacic za zabawkę którą może pęknąc spadając na dywan wiecej niz 1000zł. Chińczycy juz robią telefony ze Snapdragonem 800 i 3GB RAM za... 190 $ (!!) Czy S6 jest 5x lepszy ?? Może będzie 1,5 raza lepszy za pięciokrotność ceny... Dziękuję...

  • -1

    38. ~Joey  2015-02-05 15:33:55  host: 81.219.84.18

    Samsung sam pod sobą dołki kopie, w tej cenie można kupić Iphona z super systemem, kto pracuje w tym Samsungu...

  • 1

    39. ~CAT  2015-02-05 16:08:17  host: 37.30.4.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    SGS5 zużywa mi 5% baterii podczas ciągłej 1-godzinnej rozmowy w odległości 6km od nadajnika. Jedyna gów** jakie zrobił Samsung jest NIEDOPRACOWANA aktualizacja Lollipop zaimplementowana użytkownikom podczas aktualizacji!!! Nie da się z tym wygodnie pracować telefonem :-((((

  • 0

    40. ~jarek  2015-02-05 23:00:58  host: host-89-229-73-83.szczecin.mm.pl

    jak to wariant EDGE droższy , standardowy S6 ma LTE i będzie tańszy od wariantu tylko 2G EDGE ?

  • 0

    41. ~Darek  2015-02-06 11:26:28  host: apn-77-113-107-97.dynamic.gprs.plus.pl

    Ciekawe, Samsung S6 ma przypominać IP 6, a ten przypomina Nokie 625 xD Czyli wszyscy papugują z Nokia.

  • 0

    42. ~adaswrr  2015-02-06 18:15:23  host: 195-241-163-16.ip.telfort.nl

    jarek chodzi tu pewnie o wygięty wyświetlacz. Zdaje się, że jest od jakiegoś czasu szajsung z takim wyświetlaczem, ale nie pamiętam nazwy. Na pewno było coś z edge ;)

Dodaj swoją opinię