Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S5 w Polsce za 2999 zł

Samsung Galaxy S5 w Polsce za 2999 zł

LuiN 28 Marca 2014 14:42

2 5

Samsung Polska zorganizował dziś w Warszawie oficjalną prezentację modelu Galaxy S5 oraz towarzyszących mu zegarków Gear.




samsung galaxy s5 samsung gear 2 samsung gear 2 neo samsung gear fit


W ramach przedsprzedaży prowadzonej do 10. kwietnia, wraz z Samsungiem Galaxy S5 klienci otrzymają gratis pierwszą, zeszłoroczną wersję zegarka Samsung Galaxy Gear. Polska cena detaliczna nowego flagowca Samsunga to 2999 zł. W promocji przedsprzedażowej sieci T-Mobile do S5 dodajemy opaskę Gear Fit, której polska cena wynosi 799 zł (zestaw kosztuje 1 zł w abonamentach od 249,99 zł).


Zobacz: Samsung Gear Fit - na sportowo


Znamy też ceny pozostałych zegarków Galaxy Gear zaprezentowanych w czasie premiery S5. Samsung Gear 2 (z aparatem fotograficznym) wyceniony został na 1199 zł, a Samsung Gear 2 Neo na 899 zł.


Zobacz: Nowe "zegarki" Samsunga - Gear 2 i Gear 2 Neo


Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Dla porównania, Sony Xperia Z2 wyceniony został w Polsce na 2799 zł, a HTC One M8 kosztuje 2749 zł. Za smartfon Apple iPhone 5s zapłacimy natomiast od 2949 zł (16 GB) do 3849 zł (64 GB).


Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: galaxy s5 | samsung

w sumie: 75
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~user_delete27  2014-03-30 10:05:56  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @60 applefan buduje po amerykansku, drewniany dom na szkielecie a w srodku welna ;) taki dom jest rownie nowoczesny co jego ukochany iphone, na dodatek jest rownie trwaly. Z tym ze ipka mu wymienia na rocznej gwarancji bez problemu, a z wykonawca bedzie sie szarpal po sadach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    62.  2014-03-30 10:55:54

    @60 ulegne tej marnej prowokacji... Ceramika i welna - z tego sie buduje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    63.  2014-03-30 15:30:44

    @applefan: Tak, czy inaczej, porównywanie telefonu do domu jest nietrafne. Działka, dom, z czego byś nie budował, to dobra inwestycja na przyszłość. I tu warto wydać więcej. A auto, telefon, telewizor, to tylko blaszany i elektroniczny złom, za który nie warto przepłacać,

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    64. ~  2014-03-30 15:43:23  host: ebg10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Porównania applefana są coraz ciekawsze i coraz zabawniejsze. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65.  2014-03-30 19:30:34

    @63 to dlaczego daewoo zbankrutowalo produkujac tico...? Tani idealny samochod a tutaj klienci jak na zlosc chcieli przeplacac kupujac wielokrortnie drosze auta. Twoja teoria ma oczywiscie sens ale pod warunkiem ze masz 20 lat i myslisz ze bedziesz zyl wiecznie i czas stoi w miejscu. Po jakims czasie stowierdzasz ze nie po to ciezko pracujesz, uczysz sie i do czegos dazysz zeby otaczac sie przedmiotami - w wiekszosci tanimi badziewiami. Ale to przyjdzie z wiekiem i z iloscia potu wylanego w pracy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66.  2014-03-30 20:19:13

    applefan_ - daewoo długo po tico robiło np. matiza... Weź przestań pieprzyć, bo już normalnie mi Cie szkoda się powoli robi ;-) Masz swoją ulubioną markę i z tym zostań. Ja mam E52 i będę jej używał tak długo jak to będzie możliwe - bo nie zależy mi na zabawce z Twoim ulubionym logo ani na niczym podobnym z żadnym innym logo... Nie luibie takich telefonów, niezależnie czy mają prosty system, czy mahją Twój ulubuiony albo procesor mocniejszy od tego w moim komputerze ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67.  2014-03-30 20:21:10

    applefan_ rozumiem że ten dom będzie cyfrowy i kompatybilny z iPhonem ? Czuję że cały ten system może być porównywalny kosztowo z tym domem. Serce systemu z sześciordzeniowym Mac pro z monitorem 4k coś koło 35000 zł. ogarnie resztę drobniejszego sprzętu bez problemu. Apple produkuje to dziwne by było gdyby nikt tego nie kupował.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    68.  2014-03-30 20:21:31

    A! Co taniego badziewia... Kupiłem synowi etui za 139 zł do telefonu za który zapłaciłem 799 zł ;-) Wiesz czemu? Bo jest porządne i wytrzyma więcej niż kwartał czy pół roku jak wytrzymują te , o których ktoś by powiedział, po co przepłacać skoro robi to samo?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69.  2014-03-30 20:46:12

    @67 @68 Naprawdę nie rozumiem, że tacy "starzy" czytelnicy telepolis.pl dają się gościowi o nicku applefan_ wciągać w jego jabłkowo-megalomańskie teksty... Uprasza się o nie karmienie trolla, jak będziecie go ignorować, to szybko zniknie :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70.  2014-03-30 20:54:00

    @67 nieopatrznie podałem cenę podstawową. Po wejściu w konfigurator spokojnie można nasze stacjonarne serce rozbudować do 100 000 zł. i nasz iPhone będzie miał z czym współpracować a to chyba dopiero początek przygody ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72.  2014-03-30 23:14:49

    @71 ciekawi mnie jak wygląda dom fana Apple jeżeli chodzi o elektronikę. Każdy domownik ma rozbudowanego Mac Pro za 100 000 zł. plus nie gorszego Macbook Pro za 30 000 zł. ? Wszytko zgrane z iPhonami ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73. ~s@s.pl  2014-03-31 00:10:59  host: 89-65-228-150.dynamic.chello.pl

    Ja nie lubie byc po prostu dymany. Warto Aplle'owi zaplacic srednio 200 dolarow za marketing by potem na kazdym modelu zarobic 400. Czyli kazdy frajer pasie rzesze marketingowcow, pr-owcow i prezesow latajacych do kolezanek na Majorke. A ciemny lud i tak to kupi, bo przeciez trzeba miec wiekszy mikroskopijny ekran, nawet nie "hd ready". I Daewoo nie zbankrutowalo, bo ludzie nie kupowali Tico czy lanosow. Zobaczcie ile z nich jeszcze jezdzi. Ja mam smartfony od czasow N9110. Do dzis dziala, mimo niezliczonych upadkowm choc nie uzywam. Rok 2002.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    74. ~  2014-03-31 06:12:09  host: n13-07-02.opera-mini.net

    Trzeba być idiotą żeby kupować smartfona za trzy tysiące.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75.  2014-03-31 08:03:01

    @73 konkurencja jest droższa od Apple, a ile warte są smarty Samsunga i Sony po roku a na ile cenią się Apple łatwo sprawdzić na dowolnym portalu aukcyjnym.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76.  2014-03-31 08:05:40

    @66 i co z tego. Żeby przetrwać musieli sprzedawać kilkanaście razy tyle co sprzedawali. Zadaje pytanie dlaczego ludzie postępowali nieracjonalnie i kupowali np auta BMW, Mercedesa itd gdzie za 1 średni model mogli kupić cojamniej kilka matizów? Proszę mi to wyjaśnić. Wtedy okaże się, że ludzie (nie tylko ja) wybierają nie zawsze to co jest najtańsze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    78. ~reks  2014-03-31 10:39:56  host: administrator.gallus.pl

    a ja znalazłem go poniżej 2900 z zegarkiem :)

    http://www.notebookcenter.pl/product/223769/Telefony_i_GPS_/Telefony_GSM_i_Smartphone_08979/Samsung_G900_Galaxy_S5_black_Samsung_V700_Galaxy_Gear_black.html

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79.  2014-03-31 22:35:33

    @59 Coś mały ten dom. Tyle to ja mam na poddaszu metrażu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    80. ~s@s.pl  2014-03-31 23:57:09  host: 89-65-228-150.dynamic.chello.pl

    @75 Ja kupuje i uzywam. Nie mysle ile potem zarobie na odsprzedazy. To myslenie bazarowe. A Apple to taka coca cola. Koszt produkcji 30 centow, w sklepie 2 dolary. A ludziom sie wmawia, ze to zdrowe i dobre i to maja kupowac.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81. ~aaaaaaaa  2014-04-16 13:21:40  host: ip-93-154-248-184.free.aero2.net.pl

    faktycznie za rok będzie stal ok 1500-1600 już teraz na allegro od 2200-2400 można dorwać

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82. ~bbbbbbbb  2014-04-16 13:28:31  host: ip-93-154-135-239.free.aero2.net.pl

    wyszedł galaxy i htc ...........jedyne co zostaje to czekać na 2 pozostałe gwiazdy czyli Xperia Z2 i LG g3 :) może kto wie wyjdzie nowa nokia, ceny na pewno wtedy spadną i się zobaczy czy aby galaxy s5 warty jest zachodu w porownaiu z konkurencją ,póki co jako tel galaxy s2 wystarcza a na aparatu cyfrowego za 700 zł i tak nic nie przebije :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-107-20-104-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ąab | 2016-09-26 10:44:12

1i2 a które systemy są dopracowane?


~Templariusz | 2016-09-26 10:39:23

A może przeróbcie stronę na responsywną?


~izi | 2016-09-26 10:36:22

@Jan, masz 100% racji


~Jan | 2016-09-26 10:34:42

i co z tego, niech dopracują poprzednie wersje androidów


Red_PL | 2016-09-26 10:28:07

Czyżby telewizja Play miała mieć też apkę na ATV?

Ankieta

Jak oceniasz Supernet, nową ofertę abonamentową T-Mobile?

Supernet - nowa oferta abonamentowa T-Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (36)

Archiwum Ankiet