Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S5 Prime w sprzedaży jako Galaxy F?

Samsung Galaxy S5 Prime w sprzedaży jako Galaxy F?

LuiN 4 Czerwca 2014 10:38

2 2

samsung galaxy f evleaks Serwis @evleaks udostępnił zdjęcie Samsunga Galaxy F, z metalową obudową i pulsometrem. Wygląda na to, że właśnie pod taką nazwą sprzedawany będzie Samsung Galaxy S5 Prime.



Po prezentacji Samsunga K zoom i opartego na Tizenie Samsunga Z, a także wcześniejszym wyodrębnieniu linii Note i NotePro, jasnym wydaje się, że koreański producent zamierza zwiększyć liczbę profili swoich odbiorców i przypisać im nowe grupy sprzętu. Linia F (od "fashion"), celować miałaby w najbardziej wymagającą klientelę, której zależy nie tylko na najwyższych parametrach technicznych, ale i na prestiżowych, modnych materiałach.




Oprócz metalowej obudowy, klienci otrzymać mają bukiet parametrów sprzętowych przewyższających te we flagowym Galaxy S5. Przede wszystkim spodziewać możemy się najwydajniejszego obecnie chipsetu Qualcomm Snapdragon 805, 3 GB pamięci RAM, aparatu 16 Mpix (prawdopodobnie czujnik ISOCELL jak w Galaxy S5) tym razem z optyczną stabilizacją obrazu, dwukolorowej lampy błyskowej, czytnika linii papilarnych, pulsometru i ekranu o rozdzielczości Quad HD (2560 x 1440 pikseli) o przekątnej 5,2 cala. Całość zasilać ma wymienny akumulator o pojemności 3000 mAh, a zasobami sprzętu zarządzać będzie Android 4.4.2 KitKat.

Samsunga Galaxy F w pierwszej kolejności spodziewać należy się na rynku koreańskim, gdzie jego głównym zadaniem będzie zahamowanie świetnej sprzedaży LG G3. Według poprzednich przecieków, cena telefonu wynieść może około 640 euro.

Źródło tekstu: @evleaks, phonearena, wł     

Dodaj do:

Tagi: galaxy f | galaxy s5 | galaxy s5 prime | samsung

w sumie: 46
  • -2

    27. ~m76  2014-06-04 13:05:08  host: user-109-243-8-64.play-internet.pl

    @26 bo to nazisci ich nienawidzili a nie NSA w ktorym pracuja... Tak to jest jak sie uzywa okreslen, ktorych znaczenia sie nie zna :D inwigilacja nie rowna sie nazizmowi, ale to bedzie w 6 klasie szkoly podstawowej dopiero wiec czego od ciebie w sumie wymagac ;)

  • 0

    28.  2014-06-04 13:08:41

    25@ jesli to ma mi przyspieszyć płacenie w sklepie czyli zamiast pin itd tylko odczyt palca to jak najbardziej jest to przydatne. tak samo jak przelewy bankowe, po co robić przelew za potwierdzeniem autoryzacji na numer z raty kodów lub pin potwierdzający smsem na telefon jak można szybko odczytac skan palca i zatwierdzić wysłanie przelewu? @22 kiedy się oglada telefon który nas interesuje to nie wiem jak wy ale potrzafię przejrzeć kilka stron na forum kilka razy odwiedzić punkt sprzedaży i podotykać telefon jakiś czas, pobawić się nim itd. to ma być trafiony wybór a nie kaprys na pół roku i zmiana na inny model. przykro mi że nie zrozumiałeś stwierdzenia poznać książkę po okładce i wierzę w to że nie tylko ja tak podchodzę do zakupu telefonu i czas jaki poświęcam na zapoznanie się z nim oraz zakup.

  • 0

    29.  2014-06-04 13:11:11

    Morvius - a nie lepiej 10 sekund krócej stać przy każdym z regałów? Myślę, ze więcej czasu zaoszczędzisz niż jednorazowo płacąc z pinem albo "z palca"?

  • 0

    30.  2014-06-04 13:12:45

    to tylko teoria, napisałem przykładowe zastosowanie. to wszystko

  • -1

    31.  2014-06-04 13:13:47

    Wiecie co? Słucham dzisij tych wszystkich ludzi o tym co te 25 lat nam dało. Generalnie jest gorzej - wynika to z tego co ludzie twierdzą. Tu też mi ręce opadają jak czytam takie pierdoły o oszczędzaniu czasu przy płaceniu. Opanujcie się trochę i przemyślcie co mówicie! To nie wasz czas się liczy! To się liczą pieniądze sprzedawców!! Ludzie!! Myślcie! Głupota jest tym czego nie lubię, nienawidzę wręcz u ludzi! A nasz Naród GŁUPI jest po prostu! I z głupotą jako cechą narodową chce iść w świat... Żenujące...

  • -3

    32. ~m76  2014-06-04 13:17:24  host: user-109-243-8-64.play-internet.pl

    @28 mi bardziej chodzi o to ze w te 30 min odkryje ze telefon nie jest w niczym bardziej innowacyjny niz ten z przed pol roku i ten z przed roku. A tajnych funkcji z efektem woooow raczej nie odkryje w S5. Czytnik lini ok, ale to nie musze go uzywac, zeby wiedziec jaka ma funkcjie, TouchWiz jak mnie zaskoczy czyms pozytywnie to chyba tylko nie zamulaniem. Jk ktos ma smartfona czyta recenzje, ma znajomych co maja inne smartfony to mu wiele nie potrzeba. A jak wyszedles z lasu (3310) to i tak nie bedziesz wiedzial na co patrzec ;)

  • 0

    33.  2014-06-04 13:31:54

    Już mam po dziurki w nosie czytania o aneroidowych nowościach. Co pól roku nowy model. Dlatego kupiłem telefon z Windows Phone

  • 0

    34.  2014-06-04 13:59:30

    @14 a co maja wspolnego zarobki i zakupy drogich telefonow? Ludzie wezma kredyt, umowe z wysokim abonamentem aby miec droga zabawke. Ja mam telefon ktory sluzy mi juz 5 lat. I posluzy kolejne 5... Wiele osob wbrew pozorom nie potrzebuje takich zabawek ale sa bardzo podatni na sugestie ze bez smartfonu nie mozna zyc. Poza tym trzeba byc modnym i telefon swietnie sie do tego nadaje.

  • 0

    35. ~  2014-06-04 14:18:32  host: adec114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    12, "ludzkie oko nie widzi wiecej niz Full HD(1920 x 1080 pikseli)" - bardzo odważna teza, teraz jeszcze ją udowodnij.

  • 0

    36. ~lll  2014-06-04 14:59:41  host: 80.68.16.2

    Morvius to Ty masz zle podejscie. Nie mam zamiaru kupowac kazdego telefonu i trzymac go co najmniej tydzien, zeby wyrobic sobie o nim opinie, a nastepnie zdecydowac, czy go zatrzymuje na stale. Moze Ty mozesz sobie na to pozwolic, ale niektorzy maja wazniejsze rzeczy do zrobienia w zyciu. Dlatego decyduje specyfikacja, opinei innych i moje subiektywne odczucie (a uwazam, ze w 30 minut jestem w stanei zobaczyc, czy telefon jest szybki, itp itd). SGS5 jest zle wykonany i nie wyobrazam sobie korzystania z takiego urzadzenia na co dzien. Wizualnie robi zle wrazenie (system tez moim zdaniem) wiec wytlumacz mi - ile mam sie nim "bawic" zeby poznac jego zalety? I po co w ogole mam to robic? skoro zalety innych telefonow (wykonanie, responsywnosc, wyglad) widoczne sa juz po pierwszym kontakcie z urzadzeniem?

  • 0

    37.  2014-06-04 15:11:37

    @27 - gdybyś skończył więcej niż 6 klas szkoły podstawowej to zapewne byś wiedział że CIA bardzo szeroko korzystała z pomocy nazistów, czego rezultatem były takie programy jak MK ultra, z kolei inny "amerykański" projekt - manhattan w latach czterdziestych również był stworzony przez nazistów, dosłownie, bez żadnych skrótów myślowych, natomiast NSA jest mentalnym spadkobiercą nazizmu i również instytucję stworzoną przy bardzo dużym udziale funkcjonariuszy głównie SS i SA, ta instytucja do dzisiaj ma to samo podejście do społeczeństwa, zresztą jak by mogło być inaczej - w końcu ta instytucja istnieje od lat 50-tych i również była tworzona z bardzo dużym udziałem PRAWDZIWYCH niemieckich nazistów... w dodatku naziści nie tylko ścigali żydów i tym bardziej murzynów ale również: śledzili każdego, traktowali jednostkę instrumentalnie, inwigilowali społeczeństwo na nigdy nie spotykaną skalę, fizycznie niszczyli swoich wrogów, mieli określone podejście do człowieka i jego życia - i te wszystkie cechy charakteryzują również NSA, tyle tylko że dzisiaj są inne czasy i inne warunki, trzeba mieć trochę wyobraźni żeby to rozumieć, żeby widzieć coś więcej niż chcą pokazać. NSA to naziści mentalni i powinno się z nimi zrobić to samo co z niemieckimi nazistami czyli zlikwidować tą instytucje i wypalić do gołej ziemi!

  • 0

    38.  2014-06-04 15:16:50

    niech każdy pozostanie przy swoim, ta rozmowa brnie donikąd mając inne podejście. zanim kupiłem swojego sgs'a 3 kilka razy oglądałem go w sklepie, w różnych punktach a po to żeby potwierdzić czy faktycznie powielają się niedoskonałości w każdym modelu. zasięgnąłem trochę wiedzy na forach i dopiero coś postanowiłem ale w sumie miałem telefon w ręku dłużej jak pół godziny, może to też dla tego że po drodze mam sporo miejsc gdzie mogłem go pomacać. niemniej jednak ja już w ten temat nie brnę, każdy ma inne podejście.

  • 1

    39. ~Dupelek  2014-06-04 15:19:02  host: n14-04-08.opera-mini.net

    @31 Nie pisz takich zdań o Narodzie!!! Przecieź ty jesteś harmoniczną tego Narodu!!! Nie ubliźaj - chyba źe jesteś innej narodowości- to tylko czytaj info techniczne.

  • 1

    40.  2014-06-04 15:29:06

    @31 Jak to pewien dobry pisarzł w 'Baśni o 3 synach i królewnie P.' naskrobał:
    "Jedno mi zostało dziecko i do tego całkiem głupie
    Głuptak miał to wszystko w d..."
    Więc nie ma się co gorączkować nad narodem bo i tak nijak nie zmienisz a i ludzkiej tłuszczy to nie obejdzie :)

  • 0

    41. ~xxx  2014-06-04 17:40:56  host: host-81-190-252-218.elk.mm.pl

    Samsung Galaxy S5 Prime w sprzedaży jako Galaxy F16

  • 0

    42.  2014-06-04 22:33:16

    Kup smartfona za 3000 zł, za parę miesięcy damy lekko ulepszoną wersje wydaj kolejne 3000 zł ;)
    Kogo stać proszę bardzo, ale to zaczyna być nie zdrowe. Flagowiec raz w roku a nie co pare miesięcy...

  • -1

    43.  2014-06-04 23:09:45

    42, potter28 - doszedłem do podobnych wniosków i prywatnie kupuję sprzęty ze średniej półki lub takie, które są już od pewnego czasu na rynku.

  • 1

    44. ~Antyanty;)  2014-06-04 23:49:49  host: n12-03-03.opera-mini.net

    42, 43. A co Wam za różnica co ile, i ile flagowców wychodzi? Nie kumam Was. Jest też kilka firm, a tym samym i kilka flagowców wychodzi jakoby nawet naraz. I co? Wybierajcie to, co Wam się podoba, działa dobrze, spełnia Wasze wymagania, no i Was stać. Pozdrowienia.

  • -1

    45. ~m76  2014-06-05 01:10:58  host: user-109-243-8-64.play-internet.pl

    Dokladnie :) Topowy smartfon jest tanszy niz komplet nowych opon dobrej firmy o szerokosci 245 a te potrafia sie skonczyc w jeden sezon.

  • 1

    46. ~  2014-06-05 05:00:10  host: public-gprs631452.centertel.pl

    Nie wiem jak Wy, ale ja dość mam czytania o coraz to nowych szajsungarch różniących się w specyfikacji dwiema-trzema cechami, a w obudowie jedną ryską na klapce...

Dodaj swoją opinię