Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S5 dostępny w Polsce na przełomie marca i kwietnia

Samsung Galaxy S5 dostępny w Polsce na przełomie marca i kwietnia

LuiN 17 Lutego 2014 12:54

6 3

24 lutego o godzinie 20:00 na targach MWC 2014 w Barcelonie, Samsung pokaże swoje najnowsze dziecko - Samsunga Galaxy S5. Dzięki RTV Euro AGD każdy będzie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu w ramach transmisji na żywo.




samsung galaxy s5 box Czy naprawdę nowe Galaxy dostępne będzie w 2 wersjach Standard oraz Premium? Jaki będzie miał procesor, jaka będzie przekątna wyświetlacza a jaka matryca telefonu - te i inne liczne pytania zadają sobie wszyscy, którzy z niecierpliwością oczekują premiery S5. Oczywiście w sieci pojawiło się już zdjęcie pudełka ze specyfikacją wersji Premium - jednak Samsung niczego nie potwierdza, a o wersji Standard nie wiadomo nic - nawet czy na pewno istnieje... RTV Euro AGD postanowiło umożliwić wszystkim poznanie najnowszej "zabawki" na żywo, równocześnie z publicznością zaproszoną na konferencję. - czytamy w komunikacie RTV Euro AGD.


Prezentację nowego flagowca Samsunga obejrzeć będzie można w poniedziałek 24 lutego o 20:00 na www.euro.com.pl/cms/unpacked-5.bhtml.


Samsung Galaxy S5 w sprzedaży w salonach RTV Euro AGD dostępny będzie na przełomie marca i kwietnia.

Źródło tekstu: RTV Euro AGD      

Dodaj do:

Tagi: galaxy s5 | samsung

w sumie: 23
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~  2014-02-17 14:25:03  host: fif98.internetdsl.tpnet.pl

    Galaxy Ace 3.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~Bohan  2014-02-17 14:27:30  host: 87-205-186-188.adsl.inetia.pl

    Jak nie będzie miał CO NAJMNIEJ Snapdragona 805 to może "zabierać swoje grabki i zmieniać piaskownice".

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    6.  2014-02-17 14:44:44

    Samsung to już nawet skopiował od Apple informowanie o prezentacjach z tygodniowym wyprzedzeniem :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2014-02-17 14:55:05

    @5 Snapdragon 800 4x2,5 Ghz, ale to jeszcze nie jest potwierdzone na 100%. @6 Bo to tak samo ważne wydarzenie a nawet ważniejsze, bo Android ma prawie 80% rynku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~piterr  2014-02-17 15:38:11  host: static-ip14-131.Martel.Biz

    Co najmniej*

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~  2014-02-17 15:52:45  host: 93.154.183.160

    Co z tego jak bede musial czekać 2 lata zeby wyrwać go za 1k gdy konkurencja nie śpi i to samo oferuje za połowe ceny teraz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-02-17 15:53:58

    @8 A oprócz następcy HTC One, na horyzoncie jest jakieś urządzenie z S 805 ? Zresztą nawet w przypadku HTC to są tylko domniemania, że taki procek tam się znajdzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~HD  2014-02-17 16:01:14  host: 89-71-32-107.dynamic.chello.pl

    Oby bateria miala min. 3000mAh, aparat OIS i diler odpalal sie szybciej niż w 5 min a no i by sie przydala jakas lepsza obudowa bo moje S3 po 14 miesiącach nie wygląda

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~Calm7  2014-02-17 17:08:04  host: n10-02-02.opera-mini.net

    6). Ty się już w ogóle tu nie wypowiadaj, po tamtym coś palnął. Dla mnie jesteś SKREŚLONY. Post nr 10; www.telepolis.pl/wiadomosci/swiatowy-rynek-tabletow-w-4q2013-wg- strategy-analytics,2,3,29964.html

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-02-17 18:18:53

    @Calm7 - Daj mu spokój. On już tak ma i chyba mu tak zostanie :) Fajnie że jest. Przynajmniej jest śmiesznie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2014-02-17 19:28:15  host: abtn209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech wsadzą procesor 10 rdzeniowy. Będzie bateria trzymała pół godziny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-02-17 19:51:13

    Zdjęcie do artykułu to zdemaskowana mistyfikacja.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    17. ~Lol ...  2014-02-17 20:00:48  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    Ja jakoś nie przepadam za snapdragonem, wolałbym nowego exynosa octa i przy takiej rozdzielczości grafika nie gorsza niż mali t658

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~JohnnyMnemonic  2014-02-17 20:53:55  host: 083243109119.warszawa.vectranet.pl

    Jeśli nie przywrócą modułu radia FM to (nie)stety ze swojego S3 jednak będę migrował do Xperii...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~Calm7  2014-02-17 21:05:42  host: n10-02-02.opera-mini.net

    18). A to ciekawe z tym radiem.. Jak nie było, to już chyba nie będzie. A jak na flagowiec? Bez fm? Heh! Żenadka...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2014-02-17 22:42:47

    Nie bronię Samsunga bo mam s4 i twierdzę że to lipa straszna i plastik ale fakt posiadania radia FM ma być determinujący? Panowie. Bądzmy poważni. Jeno jest pewne. Nikt nie stworzył idealnej słuchawki dla wszystkich. Apple jest super ale bateria lipa, cena też. Samsung: plastik, zabawka. Dużo kasy za lipę (s4). Generalnie dla mnie Nokia wygrywa. W8 jest super ALE.. brakuje mu aplikacji. (no Nokia też ma baterię wbudowaną ale działa dłuuugo). Więc następnym razem będę między młtem a kowadłem. Albo chep plastic Samsung (no może w końcu będzie ok) albo Nokia bez aplikacji które potrzebuję. Nie mówię tutaj o durnych rzeczach jak radio ale np. obsługa kamer ip. odtwarzanie MKV no i... Kingdom Rush :) którego na w8 nie ma. Jeśli Nokia z W8 pod względem aplikacji dorówna Andoidowi to powiem że jest to najepszy tel. na świecie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~Calm7  2014-02-17 23:07:27  host: n10-02-02.opera-mini.net

    Ma być fm we flagowcach i kropka :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2014-02-18 08:41:11

    No ciekawe czy w końcu zrobią dobrą obudowę. A niech i kosztuje nieco więcej

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~Adam M  2014-02-18 11:11:40  host: www2.euron.pl

    ? 5.25-inch screen ? qHD Super AMOLED screen ? 2,560 x 1,440 pixels ? 560 ppi ? 2.5GHz quad-core Snapdragon processor ? 20 megapixel camera ? 2 megapixel front camera ? 3 GB RAM ? 3000 mAH battery ? LTE support ? Android 4.4 (KitKat)