Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S WiFi 4.0 i 5.0 oficjalnie

Samsung Galaxy S WiFi 4.0 i 5.0 oficjalnie

Q! 4 Maja 2011 18:58

0 0

galaxy wifi m Samsung zaprezentował oficjalnie dwa nowe urządzenia z rodziny Galaxy - modele WiFi 4.0 oraz 5.0. Oba będą zbliżone do modelu Galaxy S, jednak pozbawione będą modułu komórkowego.

Cyferki w nazwach oznaczają przekątne ekranów w calach. Obydwa pracować będą pod kontrolą systemu Android w wersji 2.2 Froyo. W przyszłości możliwa ma być aktualizacja do wersji 2.3 Gingerbread.

Urządzenia multimedialne napędzać ma procesor taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz. Ma on pomóc w odtwarzaniu takich formatów i kodeków wideo jak MPEG4, H.264, DivX, XviD oraz WMV.




Oprócz tego w nowych Samsungach znajdzie się 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci, gniazdo na karty microSD, oczywiście moduł WiFi oraz obsługa technologii VoIP i wideorozmów. Nie zabraknie również dostępu do Android Market.

Więcej informacji na temat przedstawionych modeli nie zostało podanych.

Źródło tekstu: UnwiredView, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~Lolek  2011-05-04 19:28:43  host: 212.160.172.70

    Zasadnicze pytanie-"pozbawione będą modułu komórkowego" tzn ze samsung wydał dwa tablety o przekątnej 4 i 5 cala na androidzie i oflagował je "gwiazdką"? w moim mniemaniu jeśli tak to są dwie opcje 1-samsung zmiażdży konkurencje dając low-endowe przypuścmy 5calowe urządzenia które w moment wymiotą dwa razy większą (co nie zawsze oznacza lepszą) i dwa razy droższą konkurencje nP;ipada czy playbooka . 2-zrobi kolejny niewypał,który skonczy na magazynach tak jak i5700 czy wave 533. swoją drogą mozliwe ze zainicjuje u innych marek podobna taktyke i za pol roku beda tablety 4,5 cala za 800zł;)

  • 1

    2.  2011-05-04 19:30:05

    nie czaję po jaką cholerę jak już były wypuszczone "muzyczne" wersje Galaxy S bez modułu komórkowego... Widzę, że odgrzewane kotlety nadal będą rozpowszechniane...

  • 1

    3. ~Lolek  2011-05-04 19:31:52  host: 212.160.172.70

    A tak nawiasem...to wracając do tej wiadomości- http://www.telepolis.pl/news.php?id=21315 z jednej strony krok na przód z drugiej- moze to byc ucieczka do tyłu;) przeciez teraz maniacy iphona bedą stali pod siedzibą samsunga z ipodami 3gen twierdząc ze nowe gwiazdki to ipody samsunga ;p;p;p Pozdrawiam

  • 1

    4.  2011-05-04 19:32:28

    ta wersja 4.0 może być ciekawa cenowo, skoro nie bd mozna z niej dzwonic to cena powinna byc kilka stówek niższa xDD

  • 0

    5.  2011-05-04 19:38:36

    Jeżeli nowy galaxy S kosztuje w granicach 1300zł,(nie mówie o alledrogo) to wersja 4.0 powinna być dostępna w granicach 900 ;)

  • -1

    6. ~  2011-05-04 19:44:15  host: z22-13.opera-mini.net

    Samsung mysli ze jak zrobi kopie ipoda to wystarczy. Zalosni sa

  • -1

    7. ~  2011-05-04 20:25:53  host: 178.182.15.138.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    nędzne podróby iPoda touch...

  • 1

    8.  2011-05-04 20:52:11

    naśladownictwo najwyższą formą uznania

  • 0

    9. ~PatrykOS  2011-05-04 22:18:16  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    A, czyli to po prostu mp3? Okej..

  • 1

    10. ~jfhtdg  2011-05-04 23:24:06  host: user-46-112-173-195.play-internet.pl

    @9. Taaa, MP3 w cenie netbooka ;)

  • 0

    11. ~cd59  2011-05-05 16:27:11  host: aesc162.neoplus.adsl.tpnet.pl