Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S scl w Polsce

Samsung Galaxy S scl w Polsce

Ringu 29 Marca 2011 11:54

0 0
samsung i9003 Samsung poinforował o wprowadzeniu na polski rynek smartfonu Samsung Galaxy S scl. Jest to nieco zmodyfikowana wersja wciąż popularnego modelu Galaxy S.

Galaxy S scl (i9003) różni się od zwykłego Galaxy S (i9000) przede wszystkim inną technologią wyświetlacza. W S był to Super AMOLED, natomiast w S scl jest to Super Clear LCD. Ponadto wersja scl ma pojemniejszą o 150 mAh baterię (a co za tym idzie - dłuższy czas pracy) i jest o kilka gramów cięższa od modelu S.

Sugerowana cena detaliczna Samsunga Galaxy S scl w Polsce wynosi 1499 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~a  2011-03-29 12:18:53  host: 213.146.55.33

    Szkoda tylko ze GPU okroili z PowerVR SGX540 SGX 530 no i mniej RAM-u dla uzytkownika :/

  • -2

    2. ~Mortal Kombat  2011-03-29 12:19:18  host: 94-75-93-158.home.aster.pl

    Mariusz, "Ponadto wersja scl ma pojemniejszą o 150 mAh baterię (a co za tym idzie - dłuższy czas pracy)" to zdanie sugeruje że im mniejsza pojemność baterii tym dłuższy czas jej pracy... ;) Pomijam literówkę. ;)

  • 0

    3. ~a  2011-03-29 12:19:20  host: 213.146.55.33

    SGX 540 na SGX 530 mialo byc

  • 1

    4. ~Mortal Kombat  2011-03-29 12:20:32  host: 94-75-93-158.home.aster.pl

    Sorry, źle przeczytałem. mea culpa.

  • 1

    5. ~Kuba  2011-03-29 12:29:03  host: nat4-126.ghnet.pl

    Mogli diodę jeszcze dodać i byłoby ok.

  • -1

    6. ~  2011-03-29 12:55:24  host: gw2.lublin.eu

    Dobrze, ze odeszli od AMOLED ktory najzwyczajniej w swiecie sie wypala...

  • 0

    7. ~3m  2011-03-29 13:03:36  host: rtr-0-62.interkar.pl

    Od niczego nie odeszli, tylko chcą jakoś przedłużyć życie SGS, bo ich moce produkcyjne superamoledów są ograniczone, a priorytet mają nowe modele (SGS2, etc)

  • 0

    8. ~K  2011-03-29 13:04:03  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    @5dokładnie. I zostawić SGX540 i Super Amoleda. Albo dać Super Amoled Plus :D

  • 2

    9.  2011-03-29 14:11:26

    SuperLCD to również bardzo dobre wyświetlacze. Do tego niezła bateria i w miarę przystepna cena. Na pewno bym nie pogardził.

  • -2

    10. ~kpos  2011-03-29 17:13:39  host: 83-238-171-111.ip.netia.com.pl

    Nic nie doali, zwykły liffting... Bateria pojemniejsza, ale ekran bardziej prądożerny... wyjdzie pewnie i tak na korzyść zwykłego SGS'a :) A super moled'a nie oddam za chiny, porównując do Wave'a II Super LCD wypada.. blado :) Pozdrawiam użytkowników I9000!

  • 0

    11. ~micho  2011-03-29 18:02:11  host: etr.net.pl

    Dobry sprzęt zawital w Polsce. I like it ;) Czy producent też go ubezpiecza, czy spada to na operatora?

  • 2

    12. ~Babinicz  2011-03-29 18:59:39  host: 89-77-204-54.dynamic.chello.pl

    ~kpos: Blado powiadasz? Akurat mialem dłuższy czas galaxy s, obecnie mam wave II i powiem tak - jeśli chodzi o kolor czarny to samoled jest nie do pokonania ale jeśli chodzi o biel to Super Clear LCD wygrywa. Poza tym SC LCD jest wyraźniejszy. Ja jak sprzedawałem SGS'a po jakiś 3 miesiącach miałem już wyraźnie wypalony znaczek baterii... Do tego bardzo słabo widoczny w słoneczny dzień. Tak ze są plusy i minusy obu wyświetlaczy. Fakt jest taki ze Super Clear LCD jest tez naprawdę świetny.

  • 2

    13. ~ttp  2011-03-29 20:05:18  host: 77-253-82-21.adsl.inetia.pl

    Właśnie, nikt w testach nie wspomina że przez to że Amoled w SGSie ma matrycę pentile to masz duży ekran, na którym masz prawie "pikseloze" - każda czcionka składa się z widocznych kropeczek, to samo obraz - jest to irytujące. Ja wybrałbym tego z SLCD.

  • 0

    14. ~biomaris  2011-07-22 02:10:52  host: dslb-088-068-041-153.pools.arcor-ip.net

    mialem wave s8500 i stale bylo cos z nim nie tak- 2 razy byl w serwisie- za 1-szym razem: bo glosnik byl uszkodzony-chyba nie powinnienem byl na maxa sluchac mp3...;-( Za 2-gim razem padl soft- nie dalo sie wysylac MMSow,a to wszystko w ciagu 2 miesiecy. Pozniej to juz tylko roznie bywalo..., rzecz jasna na niekorzysc. Teraz mam i9003, i choc wydaje sie zauwazalnie wolniejszy,to lepiej czuje z nim niz z Wave`em.

  • 0

    15. ~biomaris  2011-07-22 02:17:18  host: dslb-088-068-041-153.pools.arcor-ip.net

    W i9003 display jest scl,ale mnie to nie przeszkadza- te drobne roznice,istniejace miedzy typami wyswietlaczy sa po prostu dla tzw.maniakow,bo ktory zagprzaly kinoman bedzoe ogladal pelnometrazowy fim na ekranie telefonu,zamiast w kinie,czy chociazby na ekranie wlasnego telewizora..?

  • 0

    16. ~Przemas  2011-11-27 22:05:13  host: c12-71.icpnet.pl

    Galaxy S scl to bardzo ładny smartfon z wieloma funkcjami, to niemal komputer. Mam go od kilku miesięcy i jestem pod wrażeniem. Natomiast jest to telefon, na którym totalnie nie można polegać - potrafi się wyłączyć bez powodu przy naładowanej baterii. Potrafi się również bez powodu zrestartować, co oznacza, że jeśli twoja karta sim wymaga pin, to jeśli zrestartuje się bez twojej wiedzy, to jesteś poza zasięgiem przez ten czas, nie zadziała też tobie budzik ustawiony na określoną godzinę. System android potrafi się totalnie zwiesić nawet na wysłaniu sms'a, czy w wyniku wyjścia z telefonem na mróz i trudno jest cokolwiek zrobić, bo jedyne mechaniczne przyciski włącznika oraz środkowy często nie odpalą go ponownie, trzeba wyjąć baterię i założyć ponownie. Bateria przy pełnym korzystaniu z funkcji tego telefonu wystarcza od pełnego naładowania na 1 dzień, w przypadku wykonania kilku zdjęć, słuchania plików mp3 może na pełny dzień nie wystarczyć.

  • 0

    17. ~wirus  2012-03-21 21:10:37  host: 078088025075.sieradz.vectranet.pl

    Powiem wam tak mam ten telefon od listopada 2011 i bardzo mi sie podoba nie mam z nim zadnych proplemow nie wylącza sie działa bardzo dobrze

Dodaj swoją opinię