Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S Pro, czyli idzie 4G

Samsung Galaxy S Pro, czyli idzie 4G

LuiN 21 Czerwca 2010 20:22

0 0

Mieszkańcy USA już ostrzą zęby na myśl o nowym Samsungu Galaxy S Pro, który niebawem trafi na ich rynek. Urządzenie będzie drugim telefonem czwartej generacji w ofercie sieci Sprint.

samsung galaxy s pro first pic galaxy s pro

Pierwsze informacje na temat Galaxy S Pro przedstawiliśmy w tej wiadomości. Potwierdziły się doniesienia o pracy w trybie 4G - telefon oferuje zarówno łączność EV-DO, WiMAX, jak i klasyczne gniazdo SIM na potrzeby światowego roamingu.




Nie zabrakło łączności WiFi b/g/n, a sercem urządzenia jest procesor ARM Cortex A8 najprawdopodobniej taktowany zegarem 1 GHz. Szokuje informacja na temat wielkości pamięci ROM - jest jej aż 8,2 GB.

Na 4-calowym ekranie Super AMOLED o rozdzielczości WVGA zobaczyć póki co można jedynie Androida 2.1, ale to tylko kwestia czasu by do telefonu trafił system w wersji 2.2 Froyo. Samsung oczywiście nie zapomniał o swoim widżetowym interfejsie TouchWiz 3.0 i certyfikacie Divx HD.

Źródło tekstu: intomobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2010-06-21 20:52:04

    No no pięknie ;) Łączności nikomu nie zabraknie. O cenę nie pytam, bo wiadomo ;p

  • 0

    2.  2010-06-21 20:52:49

    Ciekawy fonik.Trochę prywaty,cześć Ewa:-)

  • 0

    3.  2010-06-21 20:56:47

    Tego Galaxy wzięłabym nawet mimo za dużego dla mnie ekranu:) Ma wszystko prawie, co potrzeba plus Android, boskie. AFTER no cześć, skąd wiedziałeś, że jestem tu?

  • 0

    4.  2010-06-21 20:58:25

    Nie zdradzę;-)

  • 0

    5.  2010-06-21 21:52:13

    Evvqa odpisałem ale nie wiem czy doszło,komp padł,a z opery mini ciężko wysłać

  • 0

    6.  2010-06-21 22:34:47

    LuiN: to że Sprint uważa się za operatora świadczącego usługi 4G nie oznacza że tak jest. Ani WiMax ani LTE nie są technologiami spełniającymi założenia dla 4G

  • 0

    7. ~tm  2010-06-22 07:08:35  host: 80.50.228.182

    ROM? iPhone'y mogą mieć 32GB pamięci ROM i na nikim nie robi to już specjalnego wrażenia ... Niemniej fajny telefon :)

  • 0

    8. ~Dawid  2010-06-22 11:13:55  host: chello089073122086.chello.pl

    Powiecie że narzekam, albo zabrakło w notce: jeszcze Bluetooth 3.0 :) Ma wszystko, ciekawe kiedy u nas się pojawi.

  • 0

    9. ~  2010-06-22 13:31:26  host: t12-14.opera-mini.net

    Ktory iphone ma 32 GB ROM?

  • 0

    10. ~  2010-06-22 14:35:33  host: 83-238-232-243.adsl.inetia.pl

    Po cholerę mi 32GB Read Only Memory??

  • 0

    11. ~cd59  2010-06-22 22:29:45  host: abmp138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najbardziej wkurzający w takich telefonach jest plastik pod klapką:-( Ale ta wada jest niczym w porównaniu do tego co ten telefon posiada:-)

  • 0

    12. ~Adam  2010-06-23 08:40:39  host: h2-52.net.euron.pl

    Jedno sprostowanie - WiMax to nie jest 4G o czym nagminnie się zapomina, więc tytuł jest nieco nieuzasadniony.

  • 0

    13. ~prolek  2010-06-26 20:19:44  host: 121-2-n1.aster.pl

    żeby to jeszcze miało tilt screen i byłoby ideałem.... ech.. :) naczekam się jeszcze na godnego następcę HTC TouchPro2

Dodaj swoją opinię