Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S pobił rekord iPhone'a 4 w Korei

Samsung Galaxy S pobił rekord iPhone'a 4 w Korei

Ringu 4 Maja 2011 09:03

0 0

samsung i9100 Klienci w Korei zamówili ponad 200 tys. sztuk smartfonów Samsung Galaxy S II, zanim jeszcze pojawił się one w sprzedaży. Przed premierą iPhone'a 4 Koreańczycy zamówili niecałe 100 tys. egzemplarzy telefonów z logiem Apple.

Po 29 minutach od chwili rozpoczęcia przedsprzedaży klienci zamówili 10 tys. smartfonów. Po godzinie liczba ta wzrosła dwukrotnie.

160 tys. smartfonów Samsunga zostało kupionych przez klientów największego koreańskiego operatora SK Telecom.




Samsung planuje do końca roku sprzedać na całym świecie około 10 milionów egzemplarzy swojego smartfonu Galaxy S II.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Electronista, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • -2

    1. ~Bandyto3xx  2011-05-04 09:35:21  host: host-89-230-121-46.nowaruda.mm.pl

    10 tys. smartfonów. Po godzinie liczba ta wzrosła dwukrotnie. 160 tys Dwukrotnie ?

  • 2

    2.  2011-05-04 09:39:39

    @1. Po godzinie liczba ta wzrosła dwukrotnie. (KROPKA) Następne zdanie tyczy się liczby telefonów zamówionych w sieci SK Telecom w bliżej nie określonym czasie.

  • -1

    3. ~ddd  2011-05-04 10:14:02  host: aki82.internetdsl.tpnet.pl

    w Erze globalizacji taki tytuł to manipulacja. Zróbmy takie zestawienie w PL to wyjdzie, ze iP4 przegrał z najprostsza nokia pod względem ilości sprzedanych egzemplarzy. Nie jestem zwolennikiem któregoś z modeli, ale przeciwnikiem takiego podawania informacji

  • 1

    4. ~PatrykOS  2011-05-04 10:19:32  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    W Korei to tam sobie mogą. Stamtąd jest Samsung, więc po części jest to usprawiedliwione patriotyzmem :)

  • 0

    5.  2011-05-04 10:23:25

    ddd: masz rację, dodaliśmy w tytule "w Korei".

  • 1

    6. ~ala  2011-05-04 10:31:22  host: 31.60.98.29

    coś normalnego choć.. bez instrukcji trzymania w ręce czy "szpeszjal kajebel usb onji 49,99 dolars"

  • 1

    7. ~Daro  2011-05-04 10:42:06  host: 31.63.163.43

    Przed godzinką kurier dowiózł mi Galaxy S II z Komputronika. Sprzęt jest taki że mi szczęka opada, a miałem już smartfonów dziesiątki. Szybkość działania i jakość ekranu jest powalająca! Polecam i trzymam kciuki za Samsunga.

  • -1

    8. ~dash  2011-05-04 10:54:01  host: 178-36-173-87.adsl.inetia.pl

    heheh Daro chyba żartujesz ;D

  • -1

    9.  2011-05-04 11:29:33

    Ja czekam na kuriera z Ery. Zamówiłem przez ich stronę jak jeszcze było można, ale ciągle widnieje "przygotowanie przesyłki". Ciekawe czy mają w ogóle w magazynie. Jednak jeżeli chodzi o cenę dla przedłużających jest rewelacyjna!

  • 1

    10.  2011-05-04 15:00:48

    Na szczęście ja nie muszę przedłużać ;) Mam wszystko co potrzeba ;) w niższe cenie. Kiedyś "wybrakowani" starali się poprawić swoją pozycję autem, teraz inflacja ogranicza do telefonu.

  • 0

    11. ~Daro  2011-05-04 22:22:08  host: 31.63.163.43

    Nie żartuję mam już SGS II z sieci Komputronik (cena 2299 zł). Jest to oficjalna polska dystrybucja! Pierwsza partia rozeszła się w mig, a kolejna dostawa po 6 maja!

  • 0

    12. ~Babuch  2011-05-30 05:24:57  host: 89-74-120-237.dynamic.chello.pl

    Telefon mozna "wyrwac" na allegro juz za 1700 jak sie zagada. Sadze ze do miesiaca bedzie spokojnie za 1500. Swietny fonik.

Dodaj swoją opinię