Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S Plus i9001

Samsung Galaxy S Plus i9001

Ringu 31 Marca 2011 12:54

0 0

samsung i9001Pod koniec kwietnia na rynku zadebiutuje kolejna wersja Samsunga Galaxy S - model i9001. Od poprzednika smartfon różnić się będzie szybszym procesorem i pojemniejszą baterią.

Galaxy S Plus i9001 będzie mieć jednordzeniowy procesor pracujący z częstotliwością 1,4 GHz. Według Eldara Murtazina będzie to po prostu stary procesor standardowego Galaxy S z podkręconym zegarem.

Drugą różnicą jest o 10% pojemniejsza bateria, która teraz będzie miała pojemność 1650 mAh.

Smartfon będzie działał na Androidzie 2.3 Gingerbread.




Pozostała specyfikacja nie różni się od oryginału.

Urządzenie pojawi się pod koniec kwietnia w Rosji, w cenie 23 990 rubli (około 2400 zł).

W tej wiadomości pisaliśmy o wariancie Galaxy S z ekranem Super LCD.

Źródło tekstu: Android Community, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2011-03-31 13:47:08

    Fakt można mieć telefon za 500 zł z androidem, tylko na pewno nie chodzi tak płynnie i szybko jak te lepsze, mnie krew zalewa jak coś się tnie :P

  • 0

    7. ~greg  2011-03-31 13:48:00  host: sub223-100.elpos.net

    ja czekam na tą wersję mini albo se neo

  • 0

    8.  2011-03-31 14:02:27

    to mi się wydaje jest wybieg dla gadżeciarzy, którzy nie zdzierdżą jak nie mają czegoś z najwyższej półki, więc jak tylko wyjdzie coś co im odpowiada i jest lepsze od tego co mają, co wcześniej też im odpowiadało, to tylko szukają pretekstu żeby ten przedmiot zmienić, ilu z was do tej grupy się zalicza?? chyba każdy kto z podziwem patrzy na np.galaxy s II, trzymając galaxy s i mówi że zmiana na galaxy s II nie różni się na tyle żeby na niego wydawać tyle kasy, albo mówi że galaxy s to rzęch, który jak najszybciej trzeba zmienić na nowszego galaxy s II, sam mam tak samo, muszę przyznać..

  • 1

    9.  2011-03-31 14:23:32

    za 300zł możecie mieć zte blade, wgrywacie np 2.2 FLB g2 i smartfon z dużym obciażeniem push,twitter,facebook i internetem wlaczonym 24/7 wytrzymuje 2-3 dni. Do tego menu plynne i brak zaciech... Wiec nie potrzeba wcale drogiego telefonu do androida. ZTE pokazalo,ze jak sie chce to mozna ;)

  • 0

    10. ~TT  2011-03-31 14:28:13  host: ptcnat.era.pl

    tylko czekac jak wyjdzie i do swojego Galaxy S dokupie tylko tylna obudowe metalowa :P po za tym nic ciekawego, do poprzednikow bateria duzo lepiej wytrzymuje na wersji oprogramowania 2.2.1 poprzednio mialem 2.2 bateria 1-2 dni teraz okolo 3,5 dnia, pozdr

  • 0

    11. ~1kwietnia  2011-03-31 14:34:33  host: 77-242-236-54.net.pbthawe.eu

    a mi się zdaje że ten model jutro będzie miał światową premierę

  • 0

    12. ~nowy  2011-03-31 15:35:22  host: 83.2.24.3

    9. nie 300, ale około 500zl

  • 0

    13. ~Eragon  2011-03-31 15:45:36  host: aehg19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ej a kiedy galaxy s 2?? Piszcie... http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=50327

  • 0

    14. ~adas  2011-03-31 16:58:39  host: user-46-112-66-129.play-internet.pl

    "1.4GHz Qualcomm MSM8255T"

  • 0

    15. ~seba  2011-03-31 17:05:33  host: acxf39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a nie wiadomo coś na temat samsung galaxy s2 mini? Jak narazie cisza...

  • 0

    16. ~Miron  2011-03-31 17:22:24  host: sub208-158.elpos.net

    Moj Galaxy S wytrzymuje na baterii jakies 10 godzin. w porywach szalu 'az' 12..I to nawet nie na WiFi...Juz nawet kupilem dodatkowa baterie...Zwiekszenie o 10% da ta radosc, ze baterie bedzie mozna zaczac ladowac po dobranocce...a nie po teleexpresie...

  • 0

    17. ~  2011-03-31 17:39:28  host: 31.60.101.207

    ja za to czekam aż ceny ,,starego" galaxy S spadną do, powiedzmy 700-800zlp (góra 3-4miesiące) i wtedy zapoluję na okazję jaką nadal jest wg mnie ten telefonik. Po co dwurdzeniówki skoro możliwości tej maszynki nie są jeszcze do końca wykorzystane, mało jest jeszcze aplikacji które powodują by jego 1 GHz było za małe.Jak dla mnie będzie idealny jako substytut tableta, kamerki HD i nawigacji

  • 0

    18.  2011-03-31 18:26:16

    Inne zrodlo pisze o zmianie procesora na Qualcomma z Adreno. Wolalbym jednak podkreconego Hummingbirda

  • 0

    19. ~  2011-03-31 19:59:22  host: z23-02.opera-mini.net

    Stanowczo nie warty tych pieniędzy, można lepiej dołożyć troche kasy lub poczekać aż stanieje s2 który i tak rewolicji wielkiej narazie nie wniesie, bo tylko 2 rdzenie.

  • 0

    20. ~mike  2011-04-01 22:49:43  host: maverick.aircity.pl

    No i co z tego, mogą sobie ulepszać,a i tak go nie kupie, nawet gdybym miał tyle kasy. Odpada z jednego tylko powodu - nie ma diody LED. To porażka, tylko jakiś skończony idiota mógł opracować taki telefon jak Galaxy S bez diody (która kosztuje pewnie 1-2$) Byłby wtedy telefonem idealnym. I darujcie sobie, Ci którzy go mają, nie brońcie go, bo sami dobrze wiecie, że to wielkie niedopatrzenie. To tak jakby mieć Maybacha bez klimatyzacji, albo z szybami na korbkę. Na szczęście już nadchodzi SGS II, tylko, że za normalną kasę będzie go można pewnie kupić pod koniec 2012.

  • 0

    21. ~Recenzent :)  2011-08-11 18:46:44  host: duw30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie, na Allegro można go dostać za 1400 złotych (choć ofert nie jest dużo). A w Orange jest naprawdę tani - kosztuje tyle co Samsung Galaxy Ace tj. 700 złotych przy taryfie Pantera II w abo 49zł. To naprawdę tanio.

  • 0

    22. ~Oddech Che Guevary  2011-09-01 13:29:15  host: abyj11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @~mike: z Android Market pobierasz programik NoLed, który zapala ci pixel na ekranie, gdy przyjdzie SMS, albo masz nieodebraną rozmowę.

  • 0

    23. ~...  2011-09-01 13:40:37  host: 188.146.65.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Przecież S2 jest już tańszy. Chyb że czegoś nie wiem.

  • 0

    24. ~  2011-09-02 11:44:15  host: 212.160.172.70

    sprzedam i9001 za 1099 wysylka na moj koszt dzisiaj go odbieram od kuriera jezeli jest jakis chetny piszcie tu a sie dogadamy

  • 0

    25. ~alexx  2011-09-17 19:16:56  host: afy203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Proszę o porade osob znajacych sie na rzeczy- co sie bardziej oplaca: samsung wave s8500 za 549 zł czy galaxy s plus za 579? Tak, roznica niewielka, wiec zastanawiam sie, ktory z nich lepszy... (zalezy mi na wiekszej zywotnosci baterii, "czystych" polaczeniach bez zaklocen i jakosci odtwarzanych filmow i plikow audio).

Dodaj swoją opinię