Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S IV uchwycony na wideo

Samsung Galaxy S IV uchwycony na wideo

LuiN 12 Marca 2013 11:30

4 0

samsung galaxy s iv Po serii zdjęć i coraz pewniejszych informacjach o specyfikacji, do sieci trafił pierwszy film ze smartfonem Samsung Galaxy S IV.

Ponownie do czynienia mamy z urządzeniem w wersji I9502, czyli Dual SIM, przygotowanym przez Samsunga dla sieci China Unicom. Do smartfonu trafiła bateria o pojemności 2600 mAh i nie zabrakło złącza microSD. Patrząc na złącze słuchawkowe 3,5 mm, dojść można do wniosku, że producent odchudził nieco obudowę (prawdopodobnie ma teraz grubość poniżej 8 mm).

Wśród wcześniej ujawnionych parametrów znalazły się: ekran Super AMOLED 4,99 cala o rozdzielczości FullHD, 2 GB pamięci RAM, 4 rdzenie Cortex-A15 1,8 GHz i kolejne 4 rdzenie Cortex-A7 1,2 GHz (w ramach chipsetu Exynos 5 Octa 5410), grafika PowerVR SGX 544MP, aparat fotograficzny 13 Mpix, przednia kamerka 2 Mpix i preinstalowany Android 4.2.1.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony





sgs4 sgs4 sgs4 sgs4

sgs4 sgs4 sgs4 sgs4

Źródło tekstu: bbs.52samsung.com     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 40
  • 0

    22. ~  2013-03-12 14:28:48  host: v45-15.opera-mini.net

    17. Wydajniejszy jest Nxs4? Oj, chyba nie, ale reszta się zgadza.

  • 0

    23.  2013-03-12 14:37:09

    To jak działa interfejs w telefonie na video to jakiś chyba kiepski żart... bez komentarza...

  • 0

    24. ~pisul  2013-03-12 14:57:16  host: nat1.res.pl

    Nareszcie zaczynaja dodawac wieksze baterie. A dlaczego nie 3000 mAh? Niewiela wieksza a ile wiecej radochy z uzywania

  • 0

    25.  2013-03-12 15:16:25

    Też to zauważyłem ten telefon na filmie jest tak wolny aż się płakać się. wszystko się przycina i nie działa płynnie. Mi to wygląda na jakiś kiepski port. A nie finalna wersje na 4 rdzenia i 2GB ramu ;)

  • 0

    26. ~M  2013-03-12 16:00:27  host: 89-77-35-95.dynamic.chello.pl

    A w tle słychać Johnego Ive'a opowiadającego o iPadzie mini :)

  • 0

    27. ~IV  2013-03-12 16:14:02  host: staticline-31-183-71-184.toya.net.pl

    ...jeżeli to ten to już go określam jako... brzydal...ble ble

  • 0

    28.  2013-03-12 16:52:03

    Brzydal :P

  • 0

    29.  2013-03-12 18:52:08

    To galaxy sIV Duos. Zresztą widać 2 sloty na SIM. Galaxy SIV będzie miał nazwę I9500 a Duos I9502. Nie muszą wyglądać identycznie, tak samo jak jest to w przypadku SGS2.

  • 0

    30. ~Marek  2013-03-12 20:35:30  host: srv-isp.danex.net.pl

    Wiecie co mi się przypomina? Nokia i jej N95. Jest pewna analogia. SGS i9000=N95 które były hitem, później SGS II=N95 8GB który również byłulepszonym hitem. Nastepnie ta nieszczęsna Nokia N96= i9300...Tak, i9300 w odróźnieniu od N96 był jeszcze wiekszym hitem sprzedazy ale tylko ze wzgledu na wyrobioną marke. Teraz patrząc na SGS IV, widze N97 która była paskudna i była klapą. Paskudztwo które niczym nie różni się od i9300.

  • 0

    31. ~Marek  2013-03-12 20:37:34  host: srv-isp.danex.net.pl

    Widzę że Samsung spoczął na laurach. Nic nie robi poza dokładaniem GB, Ghz i zwiększaniem rozmiaru ekranu. Już nawet nie chce im sie pomyslec na nowym designem

  • 0

    32.  2013-03-12 21:12:38

    Myślę że ten film to wielka prowokacja Apple. Przecież nie jest możliwe żeby telefon tak strasznie lagował o_O Zachowuje się jak moja nokia e71...

  • 0

    33.  2013-03-12 21:12:58

    @Marek: ale w przeciwieństwie do N95/N96 to Galaxy SIII jest lepszym telefonem od dwójki. W każdym względzie poza wzornictwem i materiałami.

  • 0

    34.  2013-03-12 23:10:35

    Moim zdaniem to fake. Pal sześć kwestię designu (nie jestem gigantynczym fanem plastiku, ale ma on swoje zalety), ale prędkość działania tego softu jest po prostu słaba. Czytam ostatnio komentarze tutaj i widzę, że jest jechanie jak po łysej kobyle, a potem znów się sprzeda w nie wiadomo jakich ilościach.. dlatego raz dla odmiany wstrzymuję się trochę od głosu i wolę poczekać na finalną wersję :)

  • 0

    35. ~Daro  2013-03-13 09:29:39  host: apn-77-114-41-15.dynamic.gprs.plus.pl

    Jeśli to jest faktycznie SGS IV to na "moje oko" poszli trochę w kierunku Apple i wydłużyli ekran przy tej samej szerokości. A może to tylko złudzenie optyczne?

  • 0

    36. ~tata  2013-03-13 10:08:02  host: public-gprs288115.centertel.pl

    Jedynie na co obecnie pozwala technologia to inaczej opakowane produkcyjne powtorki za wyzsza kase.Widac wyraznie mamy techniczny zastoj.

  • 0

    37. ~baboso  2013-03-13 13:37:12  host: 89-78-239-161.dynamic.chello.pl

    Jak zwykle u Samsunga tandetność i jarmark aż biją po oczach.

  • 0

    38. ~Mariusz  2013-03-13 14:01:00  host: xdsl.049.c91.petrotel.pl

    Ja również posiadam sgs2, i jestem zadowolony, jeżeli naprawdę sgs4 będzie posiadał takie parametry, to sony może się schować. Ale niestety jak to bywa przy takich parametrach smartfona, baterii będzie ubywać w mgnieniu oka, i skoro procesor 4 rdzeniowy! to już sobie wyobrażam jak będzie się grzał, być może nawet parzył, gdzieś to ciepło z procka musi ujść. Mój sgs2 się grzeje podczas dość wymagającej gry niemal że parzy. Jak dla mnie sgs4 to przerost treści, nad formą.

  • 0

    40. ~xy  2013-03-14 09:13:42  host: user-188-33-16-32.play-internet.pl

    Zupełnie nie rozumiem tego szumu jakby nie wiadomo co. Jak się pojawi można wspomnieć (tylko wspomnieć, a nie ciągle roztrząsać), ale żeby tyle pisać już teraz... Ot - kolejne świecidełko, droga zabawka dla dużych dzieci, które w dodatku świadomie godzą się na inwigilację.

  • 0

    41. ~dmc  2013-03-14 09:31:49  host: 213.108.152.81.wlantech.pl

    teraz trzeba zaszpanować ceną a nie rdzeniami

  • 0

    42. ~jp  2013-11-20 18:55:22  host: 89-74-11-252.dynamic.chello.pl

    Wreszcie jest dual sim - i9502 Galaxy S4

Dodaj swoją opinię