Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S IV mini? To ma sens

Samsung Galaxy S IV mini? To ma sens

LuiN 13 Lutego 2013 08:53

5 1

Choć jeszcze nie mamy pewnych informacji na temat Samsunga Galaxy S IV, już teraz pojawiły się pierwsze przecieki na temat jego bardziej kompaktowej wersji.

Pięciocalowe wyświetlacze, niezależnie od tego jak dobrej jakości by były, nie są optymalnym rozwiązaniem dla każdego. Dość powiedzieć, że dla poprawy ergonomii przycisk blokady telefonu wylądował w pięciocalowej Xperii Z w połowie wysokości prawego boku telefonu - wyżej trudno byłoby sięgać jedną dłonią.

Dlatego właśnie już teraz mówi się o wersji mini nowego flagowca Samsunga, która lepiej pasowałaby do mniejszych dłoni. Przykład Galaxy S III mini pokazuje, że Samsungowi niestety bardziej chodziło o skopiowanie designu, niż stworzenie kompaktowego odpowiednika wyjątkowo wydajnej maszyny - nie inaczej może być w przypadku S IV mini.




Pomniejszony Galaxy S IV zaprezentowany miałby być 15. marca wraz z jego pełnowymiarową wersją. Mówi się o 4-calowym ekranie HD, co naprawa optymizmem.

Źródło tekstu: unwireview, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 14
  • 0

    1. ~  2013-02-13 09:16:44  host: 78.31.136.214.rybnet.pl

    4,3-4,5" jak dla mnie max :] Jak na razie to mam zamiar zamienić xperie p na xperie T

  • 0

    2.  2013-02-13 09:29:24

    Mini to były Xperie, które miały po 3 cale. Telefon z 4 calami nie jest w jakikolwiek sposób mini, ale Samsung ładnym chwytem marketingowym sprzeda 4 calowy ekran jako mini.

  • -1

    3.  2013-02-13 09:33:52

    Ale cudują z tymi nazwami... Przecież powinien się nazywać po prostu Galaxy Ace 3.

  • 0

    5.  2013-02-13 10:19:09

    LuiN: napawa optymizmem, a nie naprawa :)

  • 2

    6.  2013-02-13 10:58:11

    @2 - odnosząc się do pełnowymiarowego SGSIV pewnie 5" lub większego, wersja 4" jest wersją mini. Nawiasem mówiąc skąd odniesienie że mini oznacza 3" ? Dla jednego 4" dla kogoś innego 3" a dla jeszcze innego 2".

  • 0

    7. ~Salata  2013-02-13 12:01:35  host: mx4.oldendorff.com

    jezeli zrobia to samo co z S3 mini to nie ma sensu. Dla mnie idealem bylby ekran 4" (720p), 4-rdzeniowy procesor (najlepiej S4 Pro) 1-2GB RAM, microSD, MHL lub microHDMI i koniecznie bateria 2000mAh jak w motoroli RAZR M / I. Bateria moze byc niewymienna. Sprzetowe przyciski do nawigacji bylyby fajne, bo te w Nexusie 7 mi nie odpowiadaja. Cena moze byc nawet w okolicy 500Euro. Pewnie nigdy sie nie doczekam tego telefonu. Jednak biorac pod uwage ze nie jestem sam to jestem ciekaw, ktory z producentow opamieta sie jako pierwszy. Nie chce iphone'a. Mam ipoda i ipada - wystarczy.

  • 0

    8.  2013-02-13 12:50:10

    ~M@jkel i chyba tak się on będzie nazywał. Dlatego że jakby od razu wypuścili coś takiego jak SIV Mini to większość ludzi właśnie z powodów ergonomicznych wybrałoby ten model, a nie głównego flagowca Samsunga. Będą oni myśleli, że jedyne czym się różni od większego brata to właśnie wielkością. Koreańczycy raczej nie są tacy głupi i właśnie nazwą go Ace 3, a wersje "mini" wypuszczą z niewielkim opóźnieniem, tak jak w przypadku SIII.

  • 0

    9. ~bry...  2013-02-13 14:18:00  host: 078088237149.ostrowiec-sw.vectranet.pl

    A dla mnie idealnym rozwiązaniem było by mieć mini telefon w ręku, cały jakieś 3-3,5" który był by połączony z tabletem jakimś, gdzie wszystko co w telefonie i tam mógłbym zrobić a nie trzymać krowy przy uchu. Np. Zdjęcia zrobione tel. automatycznie na tablet wysyłane.

  • 0

    10. ~Janes  2013-02-13 15:58:55  host: user-46-113-219-117.play-internet.pl

    Telefony powyżej 4,3" są już po prostu nie praktyczne.Fakt mamy wielki ekran o świetnej rozdzielczości na którym widać dużo szczegółów ale to przede wszystkim telefon który nosimy w kieszeni a przy takiej wielkości telefonów to już trudno nawet się schylić.Sam zamieniłem Xperie S na HTC Desire X bo po prostu jest dużo wygodniejszy i do noszenia i do dzwonienia.

  • 0

    11. ~bry...  2013-02-13 16:05:38  host: 078088237149.ostrowiec-sw.vectranet.pl

    @10. XPERIA S ma 4,3" a HTC Desire X 4" , no to sory ale ja nie widzę sensu zmieniać telefonu o całe 0,3"

  • 0

    12. ~  2013-02-13 18:35:06  host: ip-94-42-15-253.multimo.pl

    Czekam na Note II mini.

  • 0

    13. ~Tomson  2013-02-13 19:05:26  host: apn-77-115-69-90.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja uważam że najlepszy jest samsung Galaxy Note II i ten ekran 5,5 cala to jest to. Mniejszego bym na pewno nie kupił miałem wcześniej galaxy s 3 ale Note II to już mega kosmos i wcale nie ciąży w kieszeni jak to niektórzy mówią. A przeglądanie internetu i funkcje rysika to po prostu bajka. I dodam że z niecierpliwością czekam na Note III mam nadzieje że będzie jeszcze lepszy.

  • 0

    14. ~rudy  2013-02-13 22:26:36  host: customer-ip-193-151-51-152.ipv.net.pl

    @9 bry... : poszukaj ASUS Padfon 1 i 2 download music

  • 0

    15. ~  2013-02-13 23:52:27  host: v12-06.opera-mini.net

    hahaha note mini - dobre

Dodaj swoją opinię