Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S III w Orange - cenniki

Samsung Galaxy S III w Orange - cenniki

Q! 30 Maja 2012 08:38

0 0

Od 30. maja w ofercie Orange dostępny jest najnowszy, flagowy smartfon Samsunga, model Galaxy S III. Ceny zaczynają się od 1 zł netto.

Samsung Galaxy S III ma m.in. ekran o przekątnej 4,8 cali, 8 Mpix aparat fotograficzny, oferuje transmisję danych w technologii HSPA+ oraz pracuje pod kontrolą systemu Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Szerzej o tym modelu pisaliśmy w tej wiadomości.

Światowa premiera telefonu miała miejsce 29. maja i tego dnia trafił on na 28 rynków na całym świecie. Dzień później, czyli od 30. maja, smartfon ten dostępny jest już w ofercie Orange.




W taryfach biznesowych najnowszy smartfon Samsunga dostępny jest od 1 zł netto. W taryfach dla klientów indywidualnych jego ceny zaczynają się od 359 zł. Regularna cena telefonu w ofercie operatora to 3589 zł.

Zobacz: cennik telefonów niepromocyjny (plik .pdf; 246 kB)
Zobacz: cennik Orange dla firm 24 (plik .pdf; 31 kB)
Zobacz: cennik Orange dla firm 36 (plik .pdf; 37 kB)
Zobacz: cennik Firma bez Ograniczeń (plik .pdf; 28 kB)
Zobacz: cennik Delfin, Pelikan, Pantera 24 (plik .pdf; 243 kB)
Zobacz: cennik Delfin, Pelikan, Pantera 36 (plik .pdf; 243 kB)
Zobacz: cennik Delfin, Pelikan, Pantera Mix 24 (plik .pdf; 234 kB)
Zobacz: cennik Delfin, Pelikan, Pantera Mix 36 (plik .pdf; 234 kB)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    25. ~piyoter  2012-05-30 10:26:06  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @21, tak Cię zabolało, aż nie zdążyłeś całego nicka wpisać? ;) Widziałeś wyprz telefonu prestiżowej marki w plusie? tysiąc taniej :) prestiż :D

  • 0

    26.  2012-05-30 11:05:10

    @21: Jeśli cena za SGS 2 jest CHORA, to co powiesz o produktach smartfonopodobnych by Apple?

  • 0

    27. ~  2012-05-30 11:14:41  host: z14-11.opera-mini.net

    W tym cenniku indywidualnym, ip4 8gb=2300zł, a ip4 16gb=3600zł ..ale ja się pytam, czy was w Orange nie poje... ?! Przecie to już szczyt!!!

  • 1

    28.  2012-05-30 11:27:26

    Przecież nie od dziś wiadomo, że cena telefonu bez promocji jest z d... wzięta tylko po to, żeby móc żądać większego odszkodowania od tych co kupili w "promocji". Dziwi mnie tylko, że np. UKE nic z tym nie robi.

  • 0

    29.  2012-05-30 11:30:38

    Tfu, UOKiK Miało być oczywiście.

  • 0

    30. ~  2012-05-30 11:43:13  host: z14-11.opera-mini.net

    28). No tak, ale walić ceny wyższe niż rok temu? Przecież po jednym roku to ceny spadają na rynku jak i u Opów. Jakaś zaraza Orange ogarnęła, czy co... :-(

  • 0

    32. ~  2012-05-30 12:08:09  host: z14-11.opera-mini.net

    Rok temu galaxy s2 kosztował w Orange poza promocją trochę ponad 2tys.zł. Teraz patrzę.. ponad 3tys.! Wstyd Orange, wstyd! :-(

  • 0

    33.  2012-05-30 12:16:05

    @31 - Nie do końca, bo od tego jaka jest różnica między ceną w promocji, a bez, zależy wysokość kary umownej w przypadku zerwania umowy. Do tego dochodzą często korzyści związane z rabatem na abonament (w sieciach komórkowych tego może bardzo nie widać, ale ja np. mając pakiet usług w byłej sieci Aster płacę w promocji 80zł zamiast 200zł, gdzie za 200zł/mc nikt o zdrowych zmysłach nie kupi takiej usługi).

  • 0

    34.  2012-05-30 12:18:14

    I np. w przypadku Astera celem operatora jest przytrzymanie klienta do końca umowy, bo więcej zapłaci się kary niż abonamentu za korzystanie z usług w tym samym czasie. A nuż abonent potem zmieni zdanie/zapomni wypowiedzieć umowę itp.

  • 0

    35. ~Leonardoaldo  2012-05-30 12:31:10  host: 193-239-36-22.ksi-system.net

    Czy ktos o zdrowych zmyslach ,podpisuje jeszcze umowe z orange?!

  • 0

    36.  2012-05-30 14:01:51

    Nie ukrywam, moja pierwsza reakcja co do cen biznesowych byla najpierw totalnym zdziwieniem, a potem po prostu sie dobrze usmialem. Dzieki Orange za poprawienie humoru :) Ceny sa SMIESZNE, po prostu SMIESZNE :) I wcale nie mam na mysli ich "niskosci" :)) Na szybko - 24 miesiace w obydwu sieciach - Orange abo 110 netto (135,3 brutto), telefon 909 (sic!) netto (1118!) (a na 36 miesiecy w tej taryfie - tel za 609 netto ;) ; Orange abo 190 (!) netto (233,7) telefon 379 (!) netto (466) ; Orange no-limit abo 135 (166), tel 499 (613,77). I to ostatnie jest i tak najlepsze, albowiem... T-Mobile abo 99 netto (121,77), telefon 288 netto (354). A warunki w tej taryfie za 99 naprawde dobre, prawie jak no-limit (600+1000 minut i 2,5 GB danych + darmowy pakiet SMS/MMS sztuk 1200 (albo zamiast pakietu danych darmowe polaczenia do T-M worldwide), a sa przeciez wideorozmowy w podstawowym pakieciei minut :) W morde, naprawde swietne ceny, Orangutan postaral sie tak samo jak z zasiegiem :D No coz, czekam na oferty Plusa jeszcze ;)

  • 0

    37. ~xyz  2012-05-30 14:09:34  host: 212.160.172.70

    wam to sie nie da dogodzic... najlepiej to byscie chcieli telefon za 1 zł przy najnizszym abonamencie i jeszcze najlepiej rozmowy bez limitu... w głowach wam sie poprzewracało ! najlepiej kupcie tel na własna reke i zobaczymy czy bedziecie tacy madrzy !!!

  • 0

    38.  2012-05-30 14:39:36

    Cwaniaczku z Orange, czytaj koment wyzej, a nie pierdziel bez sensu :)

  • 0

    39.  2012-05-30 14:46:34

    A tak w ogole, BartuśGib poziomem debilizmu ustanawia ostatnio nowe poziomy... || applefan: tak, oplaca sie. Przeczytaj #36 oferte T-Mob i sam sobie policz ;) A akurat twojej firmy telefonow nie oplaca sie brac w abo, bo sa marnie subsydiowane, lepiej na wolnym rynku i tansze abo u opa na rok bezterminalowe.

  • 0

    40. ~vicio  2012-05-31 01:49:29  host: z28-07.opera-mini.net

    Ciekawe czy Orange obdarzyło go swoim simlockiem i prześwietnym ORANGEMENU ???

  • 0

    41. ~PLANET  2012-05-31 16:08:51  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    Simlock zapewne jest. I byc moze brandowany soft tez..

  • 0

    42. ~Adam  2012-06-01 08:26:44  host: ip216-41.ghnet.pl

    Plus już ma. Dziś, do taryfy biznesowej 110 netto bez limitów, zaoferowali mi cenę 949 zł netto. Ponoć jest na stanie magazynowym.

  • 0

    43. ~Tomek  2012-06-01 08:57:02  host: afnv213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja poczekam az goraczka minie i kupie w sklepie za 2/3 obecnej ceny. To samo bylo z SG II. Najpierw ponad 2tys. a po paru miesiacach jak wszyscy z goraczka kupili cena spadla i teraz kosztuje 1600zł w sklepie z półki.

  • 0

    44. ~  2012-06-01 09:28:35  host: z33-11.opera-mini.net

    43 To zerknij na półkę Orange - ile kosztuje teraz SG2 :-D Tylko nie spadnij z krzesła: 3100zł.

  • 0

    45. ~simeono  2012-06-03 19:18:49  host: 178-36-86-81.adsl.inetia.pl

    w T-mobile przy abo 110netto - w sumie to wychodzi 99netto - SGS3 za 288 netto - to jest dobra oferta

Dodaj swoją opinię