Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S III w nowych kolorach

Samsung Galaxy S III w nowych kolorach

LuiN 7 Września 2012 13:26

0 0

samsung i9300 galaxy s iiiSamsung rozszerza gamę kolorystyczną obudów, w których dostępny jest Samsung Galaxy S III. Jej twórcy czerpali inspirację z bogactwa naturalnych materiałów oraz dziedzictwa starożytnych cywilizacji - czytamy w komunikacie Samsunga.

Samsung Galaxy S III dostępny jest teraz poza podstawowymi barwami także w kolorach inspirowanych zasobami ziemi oraz ozdób noszonych przez mieszkańców starożytnego Egiptu, Indii oraz Persji: Amber Brown (bursztynowy), Garnet Red (rubinowy) Sapphire Black (głęboki szafir) i Titanium Grey (tytanowy).

Zastosowany na tylnej pokrywie obudowy specjalny materiał o nazwie Hyperglaze, pozwala stworzyć wrażenie wielości i głębi barw, dodając konstrukcji wyjątkowego charakteru.

Oto jak Samsung opisuje poszczególne kolory obudów:
amber brown mainm Amber Brown (bursztynowy): zainspirowany przez tajemniczy kamień szlachetny. Wierzono, że ukrywał we wnętrzu tajemnice ziemi. Głęboki i bogaty kolor Amber Brown ma klasyczny blask i podkreśla piękno zaawansowanej konstrukcji Galaxy S III.

garnet red mainm Garnet Red (rubinowy): inspirowany blaskiem almandynu. Almandyn był noszony jako amulet przez starożytnych Egipcjan, którzy wierzyli, że kamień zawierał ochronne moce. Elegancja almandynu doskonale łączą się z miękkimi liniami Galaxy S III.




sapphire black mainm Sapphire Black (szafirowy): kolor mający w sobie tajemniczą moc i głębię ciemnych kamieni, używanych przez starożytnych mieszkańców Indii i Persji jako talizmany wzmacniające ich wolę.


titanium greym Titanium Grey (tytanowo szary): szary jest kolorem inteligencji, intuicji i ciekawości. Wszystkie te cechy ma GALAXY S III. Telefon w tym kolorze ma futurystyczny i bardzo szykowny wygląd.

Samsung GAalaxy S III jest dostępny w Polsce w cenie detalicznej 2799 zł, dostępność kolorów zależ od oferty operatorów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    9.  2012-09-07 15:23:07

    @6: Czyli Twoim skromnym znaniem nowe kolory samsunga są?

  • 0

    10.  2012-09-07 15:24:45

    @9 oczywiście chodzi mi o "zdaniem"

  • 0

    12. ~w  2012-09-07 15:28:25  host: 77-255-122-36.adsl.inetia.pl

    Szary chyba najlepiej robi robotę :)

  • -3

    13.  2012-09-07 15:30:14

    @8 Apple jak wypuszczalo biale wersje urzadzen to nie wymyslalo idiotycznych chwytow marketingowych. Klienci Apple nie lapia sie na glupawy marketing. Wciskac taka papke tylko po to zeby sracz...ty bardziew po mocno zawyzonej cenie owcom sprzedawac...

  • 0

    14. ~Sakim  2012-09-07 15:49:17  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @13 no chyba z tym marketingiem to firmy pomyliłeś bo to co opisałeś to działania twojego bóstwa a nie samsunga,

  • 0

    15. ~gosciu  2012-09-07 16:38:11  host: dlq185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    krok w dobrym kierunku moze kiedys zmienia materialy i slawetny plastik fantastik przejdzie do lamusa

  • 2

    16. ~w  2012-09-07 16:55:37  host: 77-255-122-36.adsl.inetia.pl

    NIE KARMIĆ TROLLA !

  • 0

    17.  2012-09-07 16:56:42

    hahahaha, applefan śmieje się z marketingu a sam już od dawna ma papkę z mózgu zrobioną.

  • 2

    18. ~  2012-09-07 16:57:10  host: ip-78-30-110-170.free.aero2.net.pl

    Crapplefan jak zwykle rozbawia: klienci Apple nie lapia sie na glupi marketing... Tekst tygodnia! A tymczasem SGS3 sprzedaje sie lepiej niz iPhone4S. Ale jak ma sie nie sprzedawac, skoro iPhone uzywaja juz tylko dzieciaki, uposledzone technologicznie kobiety i homoseksualni fryzjerzy ;)

  • 0

    19.  2012-09-07 16:59:13

    no jak możesz mówić ze apple nie robił gimnastyki zachwalajac kolor biały? i dodatkową opłatę dorzucił za to,szkoda ze nie opatentowali tego jeszcze,

  • 0

    20. ~RobertX  2012-09-07 17:18:32  host: achy82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    13 - Boze, widzisz i nie grzmisz!!! Albo uposledzony albo psychopata, sorry ale juz nie wytrzymalem... A tak poza tym to czemu to info dopiero tydzien (a moze i wiecej) po innych serwisach?

  • 3

    21.  2012-09-07 17:49:41

    Artykuł o kolorach Samsunga dłuższy niż nie jeden opis telefonu Nokii. Kiedyś się śmiałem z Samsungopolis.

  • -1

    22.  2012-09-07 18:44:02

    @18 w tej chwili sie lepiej sprzedaje. Kazdy czeka na IP5. Lojalnosc wsrod uzytkownikow Apple jest najwieksza ze wszystkich producentow. Poczekaj do srody, a potem do sprzedazy, wtedy zobaczysz gdzie jest sprzedaz SGS3...

  • 1

    23.  2012-09-07 21:05:41

    22 - zastanów się z czego ta lojalność użytkowników wynikała. A teraz popatrz na współczesne Apple i powiedz mi co z tych elementów pozostało. Mam iPhone 4 i wciąż nie mogę tego zrozumieć, po prawie roku użytkowania zdecydowanie nie jest to telefon moich marzeń. Gdyby nie jailbreak - chyba roztrzaskałbym go ze złości o ścianę...

  • 2

    24.  2012-09-07 21:30:28

    w środę poznamy ipiona5 a w czwartek ceny nokii z nowym windowsem 8 i zacznie się marketing tych super telefonow a obok samsung który nadal trzaska licznik sprzedaży i coś czuje ze 30mln minie w 50dni,a jeszcze niech opuści ceny poniżej ceny isroma5 i 40mln sprzeda :-P

  • 1

    25. ~gosc  2012-09-08 22:24:14  host: dvn109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @applefan_ chyba tylko Ty czekasz na IP5. Szczerze Ci powiem, że 100% ludzi, spośród moich znajomych, którzy mieli ten badziew IP 3/3GS/4/4S już wyleczyło się z appla. Ja również postanowiłem, że nigdy więcej nie kupię syfu ze znaczkiem jabłka. "Klienci Apple nie lapia sie na glupawy marketing" - chyba coś Ci się porypało w mózgu, bo właśnie jest odwrotnie niż napisałeś. Klienci Apple to najbardziej zmanierowana, omamiona grupa ludzi. Współczuję Ci i innym ślepcom. Ale to Wasz wybór, więc żyjcie sobie w swoim robaczywym świecie.

  • 1

    26.  2012-09-08 22:47:17

    Kto się podpisuje pod petycją do WitkaT o wyrzucenie TROLLA Applefan_ z forum?

  • 0

    27. ~Tommy-Ka  2012-09-08 23:41:16  host: host-89-228-236-107.kalisz.mm.pl

    Hmmm, Sapphire Black... w takim kolorze mam samochód... w dzień czarny, w nocy (przy sztucznym oświetleniu) mieni się lekko na niebiesko :)

  • 0

    28. ~  2012-09-09 09:49:58  host: v58-06.opera-mini.net

    @25, "zmanierowana", "omamiona" wyjąłeś mi to z ust, a poza tym zadzirająca nosa grupa ludków, do której nie dociera, że inne telefony są lepsze. Braki w iphone'ach to ich zalety, a jak jakiś brak poprawią to fanboye wychwalają jakaż to nowość ich spotkała i jaka to wspaniała dodatkowa opcja się pojawiła.

  • 0

    30. ~hans  2012-09-18 18:14:23  host: 178.183.165.158.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Wiadomo kiedy te kolory pojawią się na naszym rynku ?

Dodaj swoją opinię