Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S III prezentowany w salonach T-Mobile

Samsung Galaxy S III prezentowany w salonach T-Mobile

Q! 28 Maja 2012 13:58

0 0

Od 30. maja w T-Mobile dostępny będzie najnowszy smartfon Samsunga, model Galaxy S III. Od 1. czerwca klienci będą mogli dokładnie zapoznać się z jego możliwościami przed zakupem.

Na specjalnie przygotowanych stanowiskach ekspozycyjnych, klienci będą mogli zapoznać się z wszystkimi funkcjami i możliwościami tego modelu. W tym celu klientom udostępnione zostaną egzemplarze z oprogramowaniem demonstracyjnym i testowym. Akcją objętych zostanie blisko 850 sklepów i salonów T-Mobile.

Dodatkowo w wybranych salonach staną specjalnie wyposażone stanowiska multimedialne z telewizorami Samsung Smart TV.




W ten sposób klienci będą mogli zapoznać się ze smartfonem wyposażonym m.in. w ekran o przekątnej 4,8 cali, 8 Mpix aparat fotograficzny, transmisję danych w technologii HSPA+ oraz czterordzeniowy procesor. Szerzej o tym modelu pisaliśmy m.in. w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2012-05-28 14:01:14  host: 89-70-32-47.dynamic.chello.pl

    widze że samsung liczy na kolejny rekord sprzedaży-będzie trzeba obadać a następnie kupić...SGS2 :)

  • 0

    2. ~gość z jajami  2012-05-28 14:06:19  host: ip-78-30-123-153.free.aero2.net.pl

    Nie ma jak LG.

  • 0

    3. ~  2012-05-28 14:06:31  host: z14-03.opera-mini.net

    A kiedy w Pl Razr Maxx?

  • 0

    4.  2012-05-28 14:19:12

    Telefonik w sumie fajny, dobrze że dają klientowi szanse na zapoznanie się ze smartfonem przed jego zakupem, zobaczenie co on potrafi. Wydaje mi się że to dobry sposób na sprzedaż towaru po wypróbowaniu.

  • 0

    5. ~  2012-05-28 14:34:43  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    4. Telefonik jest mega fajny ;-)

  • 0

    6. ~Eh  2012-05-28 14:36:34  host: 77-255-62-74.adsl.inetia.pl

    Ilość zamówień to na chwilę obecną 9mln zważywszy na to, że łatwo dostępny będzie dopiero z końcem miesiąca to zapowiada się nowy rekord. Swoją drogą chętnie potestuje :D

  • 0

    7.  2012-05-28 14:46:30

    Bardzo dobry pomysl. BTW juz dobre pare dni temu na golu byly przecieki firmowych cen S3 w T-Mobie, obiecujace :)

  • 0

    8. ~Biały  2012-05-28 14:55:55  host: user-188-33-157-44.play-internet.pl

    nie ma co biegnąć do Salonu bo podobno zabrakło niebieskiego i wstrzymali produkcje SGS3

  • 0

    9. ~rozczarowanie  2012-05-28 15:44:49  host: klapa.denko.com.pl

    rozczarowanie, biorę iPhona.

  • 0

    10. ~  2012-05-28 15:56:03  host: z58-12.opera-mini.net

    iPhone to przerost formy nad trescia. A na pewno ceny nad trescia :)

  • 0

    11. ~arek  2012-05-28 16:05:13  host: 80.54.117.1

    Wie ktos moze, czy jest gdzies podane, w ktorych saolnach bedzie ta prezentacja telefonow?

  • 0

    12. ~  2012-05-28 19:44:29  host: z32-03.opera-mini.net

    W loterii visa jest do wygrania 70 szt.SGS2.

  • 0

    13. ~applefan  2012-05-28 19:47:31  host: ape44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10 ale Apple nie robi idiotycznych prezentacji, testów, prób i zachęt dla klienta. iPhone sprzedaje się w pierwszy weekend w ilości w jakieś od początku sprzedaży sprzedał się Note czy inne przereklamowane Samsungowe plastikowe niezoptymalizowane (dla mniej jak < 4 rdzenie i 16 GB RAM) badziewie :)

  • 0

    14.  2012-05-28 20:36:22

    13 po co wiec reklamy iP 4s w telewizji? Po co sklepy appla w galeriach, stoiska w marketach???

  • 0

    15.  2012-05-28 23:28:57

    Po to, zeby applefan mogl wbijac do prawie kazdego tematu i spamowac/trollowac/klamac* *=niepotrzebne skreslic :) Zreszta, kazdy pretekst dobry, no nie? ; ) Pomyslmy, kto zaczal od prezentacji? Kto w iSpotach i w punktach operatora wystawia liczne iP? Po co dziennikarze dostaja dziesiatki, setki, czy tysiace egzemplarzy do wlasnie prob czy testow? Po co sa stosowane reklamy w telewizji i nie tylko, nie po to zeby zachecic klienta? Jeezas, hipokryzja wylewa ci sie uszami, numer 13. Sorry, uzyje wycieczki osobistej, bo juz mam dosyc twojego pie*dolenia - jestes glupi jak but. I po raz kolejny argument sprzedazowy, zatem - jedzcie *** miliardy much nie moga sie mylic. To a'propos iP vs inne flagowe modele, bo masz problemy ze zrozumieniem prostych faktow.

  • 0

    16. ~Danonek  2012-05-29 10:58:02  host: 77-255-40-225.adsl.inetia.pl

    ~8 problem z klapką ciężko nazwać ciężką do usunięcia usterką także wstrzymanie produkcji to bajka, ale fakt opóźnienia będą dla tego koloru. Co do samych prezentacji to możliwość przetestowania zaliczam jednak na plus, smartfon jednak trochę kosztuje.

  • 0

    17. ~gloria32  2012-05-29 12:49:32  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    No to się ucieszyłem, trzeba wymienić swojego poczciwego HTC na nowy model. Tym bardziej, że w T-Mobile, zawsze jakieś nowości (prędzej niż u innych)

  • 0

    18. ~applefan  2012-05-29 12:54:32  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl