Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S III najlepiej sprzedającym się telefonem w historii T-Mobile USA

Samsung Galaxy S III najlepiej sprzedającym się telefonem w historii T-Mobile USA

LuiN 9 Października 2012 14:21

0 0

samsung i9300 galaxy s iiiT-Mobile USA pochwaliło się na swoim profilu na Twitterze, że Samsung Galaxy S III jest najlepiej sprzedającym się telefonem w historii firmy.



Nowość Samsunga pokonała zarówno Galaxy S II, jak i pierwsze smartfony z Androidem, które sieć miała początkowo na wyłączność. Rekord Galaxy S III da się jednak bardzo łatwo wytłumaczyć...




T-Mobile USA jest jedynym kluczowym graczem na rynku amerykańskim, który nie ma oficjalnej umowy z Applem na dystrybucję iPhone'ów. iPhone'y są najlepiej sprzedającymi się telefonami we wszystkich amerykańskich sieciach, które mają je w ofercie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu (europejska wersja smartfonu).

Źródło tekstu: T-Mobile USA, wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 23
  • 0

    4. ~  2012-10-09 14:40:35  host: host-89-228-168-3.dynamic.mm.pl

    Nawet gdyby chcieli to zostaje im edge bo żaden iphone nie wspiera 3g AWS jakiego używa tmobile w stanach.

  • 1

    5. ~Almaro  2012-10-09 14:41:06  host: 213-238-65-118.adsl.inetia.pl

    Pozostaje się cieszyć, może większa grupa użytkowników przekona się do androida :) a gdzie większa konkurencja tam użytkownik więcej korzysta.

  • 1

    6.  2012-10-09 14:44:43

    Ciekaw jestem danych sprzedaży "Galaktycznego" w Polsce. Wydaje mi się, że również całkiem nieźle się to u nas przedstawia. Dobry android nie jest zły:)

  • 0

    7. ~  2012-10-09 14:49:08  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    6@ W taryfach frii jest drogi, może w innych taniej go sprzedają.

  • 0

    9. ~Tidus  2012-10-09 15:09:26  host: deibp9eh1--blueice1n3.emea.ibm.com

    Haha juz sie zdziwilem tytulem newsa, a tu wszystko jasne, czemu cos pokonalo iphona ;)

  • -2

    10. ~Konrad  2012-10-09 15:29:39  host: cpc1-cdif11-2-0-cust4.5-1.cable.virginmedia.com

    @7: bo frii jest dla frajerów jak i cała sieć t-mobile Polska. Ceny telefonów mają z kosmosu, nikt nie zmusza tam do kupna :)

  • 0

    11. ~Tomi  2012-10-09 15:56:20  host: h82-143-187-185-static.e-wro.net.pl

    Najlepsze w tym wszytskim jest to że amerykańska wersja S3 pracuje na dwurdzeniowym procku podobnie jak S2. Inną sprawą jest w cena w jakiej konsument może nabyć aparat z abonamentem. Przeciętny Kowalski pracuje na taki "łakoć" pół tygodnia max tydzień. Druga strona medali to pormocje jakie stosuje T-mobile w US. Kupując nową aktywację możesz kupić drugi abonament i telefon masz za symboliczne kilka dolarów. Oczywiście jest klauzula że gdybyś jednak nie był zadowolony możesz zerwać umowę po 6 miesiącach bez konsekwencji i aparat jest twój.

  • 0

    12. ~  2012-10-09 16:01:58  host: 193.201.36.34

    nic dziwnego skoro jako jedny powazny gracz w USA nie sprzedaja iPhonów.

  • 1

    13.  2012-10-09 16:03:04

    @Tomi tyle że w S III jest dwurdzeniowy Snapdragon S4 więc jest on dużo wydajniejszy od Cortex A9 ;)

  • 1

    14. ~  2012-10-09 17:18:12  host: 178-37-138-191.adsl.inetia.pl

    @10 Ta bo Play 4:0 loteriaMMS i Play Offline lepsze ;-) hehe

  • 0

    15.  2012-10-09 17:23:20

    Dzień bez opiewania SIII na telepolis dniem stracony, nawet po zniknięciu reklamy.

  • 1

    17.  2012-10-09 19:28:15

    Attention! Spam detected.

  • 0

    18. ~pisul  2012-10-09 21:06:33  host: nat1.res.pl

    Jedno pytanie. Odkad w sieci uzytkownicy ip5 zaczeli pisac o rysujacych sie pleckach jak stare wiadro tutaj piszacy APPLEFAN zamilkl. Zyjesz? Odezwij sie. Nie ma sie z kogo posmiac, z kim wyklucic.

  • 0

    19. ~Www  2012-10-09 22:26:01  host: bfo169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taaaak. A pochwaliła się tym firma, która chciała się odgryźć na Apple, bo nie dostała ip5 do swojej oferty.

  • 0

    20. ~izane  2012-10-09 22:27:39  host: z13-12.opera-mini.net

    iphone ma już usb czy dopiero za 100 lat??

  • 0

    21. ~kuba  2012-10-09 22:39:35  host: 89-75-167-71.dynamic.chello.pl

    Zastanawiam się nad tym telefonem, gdzie najlepiej (siec/abo) zakladajac, ze odpada allegro?

  • 1

    22. ~zz  2012-10-09 23:27:59  host: 077222250154.warszawa.vectranet.pl

    fani andka zawsze mówili że amerykanie to głupi naród bo kupuje iphone

  • 0

    23. ~  2012-10-09 23:47:00  host: apn-46-169-61-44.dynamic.gprs.plus.pl

    @22 bo to kupują imigranci w USA, Kanadyjczycy, Brytyjczycy, Brazylijczycy, Australijczycy, Polacy itd.

  • 0

    24.  2012-10-11 10:40:02

    aby tak dalej s3 :-D niech sprzedaje się jak świeże buleczki,ipion5 znikł z licznika sprzedaży :O a applefan to zadufany du... rządzi na gazeta.pl

  • 0

    25. ~Q  2012-10-11 18:55:54  host: static-201-10.is.net.pl

    @10 Kondziu: ktos Ci kaze kupic w T-mobile? idz do P4 :) zapewne dla tych 50 zł roznicy wolisz badziewne BOA, badziewna jakos uslug i cala badziewna reszte zwiazana ze smieciowa siecia jaka jest Play? W kazdej sieci w kazdym frii sa drogie telefony. Dlaczego? Bo jak sie zachcialo miec no limit to trzeba za telefonik zaplacic. A potem zdziwienie na FV - jak to? ja tylko 300 minut wygadalem? i nagle sie okazuje, ze wystarczylby abonament tanszy, z tanszym telefonem... ludzie sa zabawni, szczegolnie klienci salonow z komorkami.. przychodza po rade a nastepnie jak chce im jej udzielic to nagle wiedza lepiej :) i sie wydzieraja, ze ja nic nie wiem.. Takze ja nic nie wiem, tylko 5 lat sie tym zajmuje i zawsze chce okrasc klienta. Nie przychodz do mnie kliencie bo ci utne rachunek.. ach zapomnialem :) ty wiesz lepiej kliencie..

Dodaj swoją opinię