Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S III Mini tematem konferencji 11. października?

Samsung Galaxy S III Mini tematem konferencji 11. października?

LuiN 2 Października 2012 15:32

0 0

Samsung szykuje się do konferencji prasowej w Niemczech, podczas której zaprezentować chce niewielki, wciąż jednak potężny smartfon. Czyżby czekał nas Galaxy S III Mini?

Konferencja odbędzie się 11. października pod hasłem, które można przetłumaczyć: Tak wielki może być mały. I tak mały może być wielki. W tle zaproszenia pojawia się charakterystyczne dla linii Galaxy S logo.




Nie da się ukryć, że stale rosnące przekątne ekranów w smartfonach zmuszają nas do ciągłego zmieniania naszych przyzwyczajeń. Jednym duże telefony pasują, inni zatrzymali się na przekątnej 3,5-4 cali i uważają ją za idealną. Czyżby Samsung przypomniał sobie również i o tych drugich?

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 20
  • 0

    1. ~Paweł  2012-10-02 15:51:56  host: 89-68-128-77.dynamic.chello.pl

    Oby w tym Samsung Galaxy S III Mini dali 1 Ghz procesor oraz nagrywanie HD 720p o cenę ok. 700 zł :D

  • 2

    3. ~  2012-10-02 16:15:55  host: 94-40-196-11.tktelekom.pl

    Oczywiscie bedzie to Samsung z ekranem 3,8-4,0 cala, taka konkurencja dla iPhona5. Czyli taki Ace 2 na sterydach

  • 2

    4. ~nikcki  2012-10-02 16:54:19  host: z23-01.opera-mini.net

    raczej sIII moze z 2 rdzeniowym procesorem ale juz sam ekran 3,8 np sprawi ze konsumpcja energii spadnie. Samsumg konsekwentnie stara sie miec oferte dla kazdego.

  • 1

    5.  2012-10-02 16:55:24

    Smartfon z mocnym wnętrzem i średniej wielkości (około 4 cali) ekranem byłby strzałem w dziesiątkę. Piszę to jako zatwardziały iOS-owiec. Dziś ci, którzy wahają się w wyborze między wiodącymi systemami nie mają za bardzo alternatywy dla Apple.

  • 1

    6.  2012-10-02 17:06:50

    czyli nowsza wersja galaxy s advance?

  • 0

    7.  2012-10-02 17:07:53

    Tak swoją drogą, to Samsung dawno już nie pokazał żadnego nowego Wave'a. Nie zdziwiłbym się, gdyby to jednak nie o Androida, tylko o bada OS chodziło.

  • 1

    8.  2012-10-02 17:14:15

    @3 tylko że Ace 2 na sterydach (może i bardzo małych ale jednak) to S Advance. Chociaż jakby dali jakiś Snapdragon S4 i qHD w tych 4cali to byłby fajny fonik ale tylko jak jego cena nie przekroczy znacząco 1000zł.

  • 0

    9. ~  2012-10-02 17:42:26  host: ip-1-183.gemini.net.pl

    niestety tak jest że w telefonach małe kojarzy się z czymś gorszym. zobaczymy tylko jaka będzie cena.

  • 0

    10. ~chybanie  2012-10-02 18:08:22  host: ivb90.internetdsl.tpnet.pl

    @5 alternatywy dla Apple?przecież tego nikt nie chce wiec nie trzeba szukac alternatyw

  • -2

    11. ~  2012-10-02 18:13:57  host: ehu73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10, szkoda, że wyniki sprzedaży przeczą twoim słowom. Erystyka - trudne słowo.

  • 0

    12.  2012-10-02 18:44:08

    @LuiN - Miałem trochę czasu wave I, teraz ma go żona, telefon śmiga świetnie i bez sprzeciwów, szkoda tylko że aplikacji jak na lekarstwo, obawiam się że to co Samsung zamierza pokazać to nie będzie nowa fala, bardziej stawiałbym na Tizen, tylko zdaję sobie sprawę z tego że android świetnie się sprzedaje i logika nakazywałaby załadować do tego mini androida ;-)

  • 0

    13. ~gosc  2012-10-02 19:02:14  host: 87-205-189-230.adsl.inetia.pl

    CZEKAM :]

  • 0

    14.  2012-10-02 19:37:14

    @12 raczej nie będzie to nic z Tizenem bo marka Galaxy jest zarezerwowana tylko dla słuchawek z androidem. Ale coś by się przydało wreszcie pokazać z Tizenem bo czekam niecierpliwie na premiery telefonów z nim.

  • 0

    15.  2012-10-02 20:01:10

    @14 wiem co oznacza (Wave, Galaxy i Omnia) jednak zastanawia mnie skąd wiesz że to będzie prezentacja Galaxy mini? (logo S w tle może być zmyłką) Mowa jest o potężnym małych rozmiarów smartfonie, dlatego dyskutujemy co smaży dla nas Samsung ;-)

  • 0

    16. ~wziuuuu  2012-10-02 20:58:15  host: c47-247.icpnet.pl

    @7 - przecież BADA jest porzucona. A Samsung wyda konkurencje dla iPhona5 oraz HTC One S.

  • 0

    17. ~3m  2012-10-03 09:35:10  host: rtr-5-62.interkar.pl

    Luin, BADA is DEAD!

  • 1

    18. ~3m  2012-10-03 09:37:35  host: rtr-5-62.interkar.pl

    Do 10. To nie tak, że nikt nie chce. Chcą miliony, bo to sprzęt prosty i szybki. Ale czy wart swojej ceny? Odpowiedź jest oczywista:)

  • 0

    19. ~  2012-10-08 16:43:29  host: z22-06.opera-mini.net

    Narazie wiadomo że ekran 4cale (480x800) procesor 2rdzenie aparat 5Megapikseli i android 4.1 (znaczy sięe flasha trzeba będzie dogrywać ręcznie). Cena będzie około 250€ czyli 1000zł.

  • 0

    20. ~Klaudia  2012-10-23 15:10:33  host: 46.204.45.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Myślę że to fajny telefon. Zastanawiam się nad kupnem :*

  • 0

    21. ~K  2012-10-23 15:11:41  host: 46.204.45.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Opłaca się go kupować? Jak myślicie ??

Dodaj swoją opinię