Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S III już 3. maja

Samsung Galaxy S III już 3. maja

Q! 16 Kwietnia 2012 09:37

0 0

Premiera kolejnego topowego smartfonu Samsunga, modelu Galaxy S III, odbędzie się już 3. maja - informuje serwis The Next Web.

Tak przynajmniej wynika z informacji serwisu, które mają pochodzić od samego Samsunga. Czego zatem możemy się spodziewać po najnowszej galaktyce? To dobre pytanie.




Do tej pory żadne informacje na jej temat, poza obecnością czterech rdzeni, nie zostały potwierdzone, a było ich całkiem sporo. Od ekranu o przekątnej 4,65 cali, poprzez 12 Mpix aparat fotograficzny, aż do samego wyglądu telefonu.

Obecnie znana jest druga informacja na temat… popularności niezaprezentowanego wciąż modelu. Według Samsunga, na model Galaxy S III zostało już złożonych ponad 10 mln zamówień. Czy to oznacza kolejny hit ze stajni tego producenta? Wiele na to wskazuje.

Źródło tekstu: The Next Web, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    11. ~kormoran  2012-04-16 11:08:57  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    To ułatwi decyzję-HTC One X czy Samsung Galaxy III.

  • 0

    12.  2012-04-16 11:20:32

    Ta informacja nie jest prawdziwa.

  • 0

    13. ~kormoran  2012-04-16 11:31:12  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    Dlaczego nieprawdziwa? Ten portal dostał pierwszy zaproszenie na event: http://tweakers.net/nieuws/81364/samsung-kondigt-galaxy-s-iii-op -3-mei-aan.html Możesz to sobie przetłumaczyć bingiem lub Googlem z holenderskiego na polski.

  • 0

    14. ~kormoran  2012-04-16 11:35:02  host: host-89-230-222-121.lublin.mm.pl

    @10 jeśli iPhone 5 będzie miał nadal wyświetlacz 3,5" to firma Apple jest przegrana,bo ludzie porównują telefony między sobą, a szczególnie wyswietlacze!A wyświetlacz HTC One X jest bajkowy,podejrzewam,że Galaxy III także!

  • 0

    15.  2012-04-16 11:36:44

    @12 jest prawdziwa, 3 maja w Londynie odbedzie sie Samsung Mobile Unpacked z haslem "Come and meet the new Galaxy".

  • -1

    16. ~Mucus  2012-04-16 11:46:58  host: host86-176-52-202.range86-176.btcentralplus.com

    Iphone5 go Zje i wypluje...

  • 0

    17.  2012-04-16 12:21:43

    @16 jasne.. innowacyjnosc Apple juz dawno sie skonczyla :P

  • 0

    18.  2012-04-16 13:02:01

    iPhone 5? To ten, który miał się ukazać w zeszłym roku a zamiast niego wyszedł iP4 z podkręconym prockiem i durnowatym Siri? A tak poważnie to jaki jest sens licytować się na sprzety, o których póki co nie ma żadnych oficjalnych informacji?

  • 0

    19. ~Mucus  2012-04-16 13:13:48  host: host86-176-52-202.range86-176.btcentralplus.com

    Kochany mowie o iphone5 nie 4s, sensu pewnie nie ma ale i tak wiadomo ze sprzet sprzeda sie rewelacyjnie i bie mozna bedzie go porownac do sprzedazy tego Samsunga! Jakos jest jakos a Apple tego odmowic nie mozna, Kto sprobowal ten wie o czym pisze. FAKT

  • 0

    20.  2012-04-16 13:15:34

    Wyświetlacz 3,5 cała to zaleta właśnie przyszlego iPhona. "telefon" który ma prawie 5 cali to już tablet, wiadomo Android potrzebuje większych ekranów, bo ich system na nadzwyczaj małe ikonki, iOS nie ma z tym problemów, bo od początku został dostosowany do każdej rozdzielczości.

  • 0

    21. ~  2012-04-16 13:54:26  host: public-gprs84272.centertel.pl

    Haha, logika niektórych przeraża. Ekran musi być duży, bo ikonki są małe. Pięknie.

  • 0

    22. ~applefan  2012-04-16 15:15:48  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    iphone dlatego jest idealny bo ma 3,5 cala wyswietlacz. super telefon. czekam na IP5. Co z tego, że zamiast oczekiwanej 5 było 4S - sprzedaje się w ilościach LUMIA+wszystkie Galaxy + BlackBerry :)

  • 1

    24. ~  2012-04-16 17:30:14  host: 77-254-234-13.adsl.inetia.pl

    @23 polecam udanie się na forum dla ludzi z problemami psychicznymi ;)

  • 0

    25. ~  2012-04-16 22:25:42  host: z59-12.opera-mini.net

    23 nie ogladaj nigdy galaxy note. Nic juz potem tak nie cieszy.

  • 0

    26. ~  2012-04-16 22:27:59  host: z59-12.opera-mini.net

    ... iphony tym co dostapili zaszczytu obcowaniu z note sluza juz tylko jako podstawki pod piwo.

  • 0

    27. ~  2012-04-16 23:19:51  host: PC-109-95-2-76.net-com.net.pl

    a note jako talerze? mam ipada, ktory pobije twojego note na glowe pod kazdym wzgledem. tylko porownywanie ipada i note do telefonow mija sie z celem

  • 0

    28. ~joka  2012-04-17 09:23:20  host: user-46-113-154-74.play-internet.pl

    Ja tez jestem za tym ze Galaxy II bedzie tanszy jak wejdzie na rynek S III . S II i tak bije na łeb wszystkie Srajfony hehe....:)

  • 0

    29. ~etam  2012-04-17 10:38:30  host: user-164-126-68-236.play-internet.pl

    nic nie stanieje tak jak jest z iphonem 4 stary jest a jeszcze w cenie :/

  • 0

    30. ~Lolek  2012-04-17 13:06:33  host: 212.160.172.70

    Galaxy NOTE to bubel.Wielokrotnie przechwalany plastikowy tablet z funkcją telefonu...Zaspokoi ludzi,którzy potrzebuja sie lansować ale użytkownika,który liczy na osiągi NAPEWNO NIE

  • 0

    31. ~Majki  2012-04-17 14:38:20  host: 178-36-184-231.adsl.inetia.pl

    Czytam czytam i żałuję, że nie mam popcornu. Poczekajcie aż wasze telefony ujrzą wreszcie światło dzienne. Będą oba dostępne to się będzie porównywać.

Dodaj swoją opinię