Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S III - jednak będą dwa rdzenie

Samsung Galaxy S III - jednak będą dwa rdzenie

LuiN 11 Października 2011 13:28

0 0

galaxy s iii evolutionNie cztery, lecz dwa rdzenie trafić mogą do Samsunga Galaxy S III - wynika z prezentacji Samsunga. Dostaniemy większy ekran, o przekątnej 4,6 cala i rozdzielczości HD, a także lepszy aparat fotograficzny.

Do nowej topowej Galaktyki trafi aparat fotograficzny 12 Mpix z sensorem W750 BSI CMOS (tylna iluminacja) o wielkości 1/2.3 cala - a więc porównywalnym do tych stosowanych w kompaktowych aparatach fotograficznych.

Sercem urządzenia będzie dwurdzeniowy układ Exynos 4212, taktowany zegarem 1,8 GHz i wspierany przez aż 2 GB pamięci wewnętrznej. Ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli i przekątnej 4,6 cala wykonany będzie w technologii Super AMOLED HD (piksele w tradycyjnym układzie, nie PenTile).




Premiera urządzenia nastąpi na początku 2012 roku (prawdopodobnie zobaczymy je na Mobile World Congress 2012).

Źródło tekstu: slashgear, wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    19. ~liz86  2011-10-11 15:03:15  host: korp14.avistamedia.pl

    nie rozumie co na silniejszy proc do zuzycia baterii? przeciez jak ma 2 badz tez wiecej rdzeni to dzieki oprogramowaniu system kozysta tak aby nie wymuszac kozystania z max tylko tyle ile potrzeba

  • 0

    20.  2011-10-11 15:30:53

    Do nowej topowej Galaktyki trafi aparat fotograficzny 12 Mpix z sensorem W750 BSI CMOS (tylna iluminacja) o wielkości 1/2.3 cala - W nokii n8 jest 1/1.83 więc szału nie ma jeśli chodzi o aparat :)

  • 0

    21.  2011-10-11 16:08:24

    Czekamy na odpowiedź HTC, Motoroli oraz lubianego przez wszystkich producenta pralek

  • 0

    22. ~Jan  2011-10-11 18:02:37  host: z09-09.opera-mini.net

    2gb pamięci wewnętrznej, można by zmienić na 2gb pamięci RAM

  • 0

    23.  2011-10-11 18:17:16

    22: spójrz na fotkę - ma mieć 2 GB RAM

  • 0

    24.  2011-10-11 18:22:57

    22: a już chyba wiem o co ci chodziło - to było do redaktorów, a ja myślałem, że do Samsunga;)

  • 0

    26. ~pepe pan dziobak  2011-10-11 19:17:11  host: 89-78-43-103.dynamic.chello.pl

    FOKS, NIE KAZDY tez musi kupic ten telefon, czlowieku, mysl.

  • -1

    27.  2011-10-11 19:18:50

    Czy to "aż 2 GB pamięci wewnętrznej" to sarkazm, czy chodzi o operacyjną pamięć RAM?

  • 0

    28. ~cesarz  2011-10-11 19:37:09  host: staticline57462.toya.net.pl

    oh my gash smieszy mnie to gadanie poczekam na sgs III nie kupujac II, jak on wejdzie na ansz rynek gdzieś powiedzmy w kwietniu i będzie kosztował pewnie z 2500 a sgs można kupić już nowego za 1400-1500 jak ktoś dobrze poszuka... no chyba ze ktoś ma czas i pieniądze a sgs 2 jest *** ps. lepiej kupic teraz kupic sgs 2 a pozniej troche po premierze jak sgs 3 ztanieje to sie przesiąść :]]

  • 0

    29. ~sudione  2011-10-11 19:41:46  host: 194.156.44.24

    Ciekawe kto i w jakim modelu zaprezentuje smartfona z Tegrą 3-ciej generacji?;)

  • -1

    30.  2011-10-12 00:29:58

    Ja mam SGS (1) i chyba poczekam na 3 przeskakując dwójkę : )

  • 1

    31. ~  2011-10-12 12:02:26  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    A ja poczekam na SGS z cztero rdzeniowym procesoram i baterją 3000mA żeby był lepszy od iPhone4s na ile Android mu pozwoli

  • 1

    32.  2011-10-12 16:39:31

    z tym 4,6-cio calowym wyświetlaczem to chyba jakieś przegięcie (wg. mnie)

  • 0

    33. ~999  2011-10-19 11:44:33  host: dma122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wstyd będzie to nazwać telefonem

  • 0

    35. ~Reseller  2011-10-30 21:44:58  host: 87-206-13-73.dynamic.chello.pl

    Jeśli pojawi się SGS III to myślę, że w trzecim kwartale przyszłego roku będzie u operatorów. Chętnie zamienię swojego SGS II na SGS III; Do niedawna byłem fanatycznym wyznawcą HTC (Wildfire, Hero, Desire, Desire HD), ale mając w ręku i w użytkowaniu równolegle przez prawie trzy tygodnie HTC Sensation i SGS II zdecydowałem się na tego drugiego. Może HTC Evo 3D jest lepszy od SGS II, ale już tego oceniał nie będę. Czekam teraz na aktualizację do Android 4.0 ICS.

  • 0

    36.  2011-11-24 00:21:59

    Chętnie zamienię swojego SGS na SGS 3 :) akurat umowa mi się skończy więc trzba odłożyć trochę kaski. Ciekawe jak im wyjdzie ten model mając na uwadze to, że zmienił się człowiek odpowiedzialny w samsungu za linię sgs'ow.

  • 0

    37. ~zuzka9854  2011-11-25 16:20:46  host: afpf208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bardzo bym chentniewyminila mojego lg

  • 0

    38. ~and92r.ew  2012-01-21 22:16:18  host: apn-77-112-180-39.dynamic.gprs.plus.pl

    ja mam LG GT 540 z ICS 4.0 i mi wystarcza ;D ale co do SGS'ów to jak na nie patrze to muszę się co chwila wycierać bo tak się ślinie ;D haha no i gdyby dodali w cenie mikrofalę to bym się nie obraził ;p

  • 0

    39. ~  2012-01-21 22:24:40  host: z24-16.opera-mini.net

    38). Gorzej będzie z Tobą, jak spotkasz sexy dziewczynę z SGS-em :-D

  • 0

    40. ~hehe  2012-12-08 22:02:12  host: 89-70-122-75.dynamic.chello.pl

    99% z tych informacji to bajki marzycieli. Tylko nazwa się zgadza S3 :).

Dodaj swoją opinię