Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S II w ofercie sieci Play - cennik

Samsung Galaxy S II w ofercie sieci Play - cennik

LuiN 6 Czerwca 2011 15:14

0 0
samsung i9100 Od 7. czerwca dwurdzeniowy Samsung I9100 Galaxy S II będzie dostępny w ofercie sieci Play. Za złotówkę telefon dostaniemy tylko w taryfach VIP.

Samsung I9100 Galaxy S II to jeden z ciekawszych zaprezentowanych w tym roku smartfonów - z opcją nagrywania filmów jakości FullHD i potężnym dwurdzeniowym procesorem 1,2 GHz. Szerzej o nowym smartfonie pisaliśmy między innymi w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: ceny Samsunga Galaxy S II w ofercie sieci Play (plik .xlsx; 14 kB).




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 2

    16.  2011-06-06 16:53:55

    @14 przechodząc z Twojej firmy do Playa za 145 zł. dostaniesz 1200 minut do wszystkich i darmo w sieci. Nie widzę cennika dla Super MNP i Replaya. Tam może być taniej.

  • 0

    18. ~3m  2011-06-06 16:55:31  host: host-81-190-64-147.gdynia.mm.pl

    Niestety wygląda na to, że mamy w tym kraju wielką czwórkę:( Rok temu SGS kosztował w Play 399pln w taryfie za 89zł...Oni chyba chcą, by wszyscy ich klienci byli we Freszu

  • -1

    19.  2011-06-06 17:01:27

    W porównaniu do mojego starego i8910 wydanego w 2009 r. nie widzę jakiejś przepaści technologicznej. Sporo zmian ale ja nie widziałem jeszcze 7,2 mbps więc 21 mbps nic nie zmieni. Symbian mi nie przeszkadza. Dwurdzeniowy procesor przyda się też dopiero za jakiś czas. Trzeba czekać na coś lepszego ;)

  • 1

    21.  2011-06-06 17:13:17

    @18 w RePlay Allinclusive za 89 zł. jest za 299 zł. Może równają do W3 jak widzą że ludzie i tak powoli przechodzą mimo niższych cen. Tego i9100 może dadzą taniej dla przedłużających czy przenoszących tak jak jest w przypadku i9000 ?

  • -2

    22. ~KPOS  2011-06-06 17:28:21  host: 83-238-171-111.ip.netia.com.pl

    SGS II tak, ale w Play - NIE! Koniec i kropka!

  • 1

    23.  2011-06-06 17:34:49

    @TomekO jeśli w replay będą w tej cenie, to biorę bez zastanowienia! Jutro molestuję Playa ;)

  • 1

    24.  2011-06-06 17:51:48

    Szybkie porównanie cen: Orange Pantera 300 abonament 89,90 zł 899 zł, T-Mobile abonament 99 zł 1249 zł, Play abonament 89 zł 1105 zł. W Plusie dla klientów indywidualnych SGSII nie znalazłem w cenniku promocji Satysfakcja monitorowana. Z tego wynika, że najtańsza jest opcja SGS II w Orange dla nowych w abonamentach za ok. 90-100 zł.

  • -1

    25.  2011-06-06 17:58:28

    @bogie ale za 299 zł. jest i9000 a ten nowy i9100 to nie wiem.

  • 1

    27. ~alan0s  2011-06-06 18:43:28  host: bxx39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam nadzieję, że nie będą trzymać się tak z ceną jak z SGS. Rok telefon na rynku a on dalej w taryfie All Inclusive w abo za 89 kosztuje 600 PLN. Jak tak będzie to trzeba zrobić tak jak z pierwszym SGS....allegro.pl i abonament bez telefonu!!!

  • 0

    28. ~olo  2011-06-06 21:29:57  host: 194-242-0-166.rdns.sun-net.pl

    Może ktoś mi napisać ile kosztuje w abo firmowym 150 ? Na stronach playa nie znalazłem, a te nowe cenniki z telepolis nie otwierają się u mnie...

  • 1

    29. ~imć wać Pan  2011-06-06 22:15:33  host: 212.244.142.3

    @28. solo - w abo AllInclusiveMax 150 SGS II kosztuje 499 pln

  • 2

    30. ~Pyth0n  2011-06-06 22:16:16  host: host-80-238-119-39.jmdi.pl

    Miło, że w żadnej ofercie nie jest droższy, niż wersja sklepowa. A u operatorów różnie to bywa. Znajomemu parę lat temu pewna sieć po uwzględnieniu punktów, zniżek, itp zaproponowała telefon po superpromocyjnej cenie wyższej, niż kosztowały w tym czasie w sprzedaży pozaoperatorskiej.

  • 1

    31.  2011-06-06 23:00:42

    Ceny o 100-200 zeta niższe niż T-m. Za ten sam abonament więcej minut i usług - P4 wygrało.

  • 0

    32. ~BOLESŁAW  2011-06-06 23:22:19  host: 87-99-53-226.internetia.net.pl

    @31W porównaniu z T to play wypada dobrze ale już w porównaniu z pomarańczą to jest dno dna czyli sam muł. 300 zł różnicy na korzyść orange

  • -2

    34. ~pl  2011-06-07 13:01:58  host: asx29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    28 - w play firmowa 150 - 579 zł netto tak od siebie: przez 4 lata play musiał byc konkurencyjny, dawał super telefony za 1 zł w niskich abo.... a teraz klienci by chcieli zeby jeszcze dopłacał... ale jak w kazdej sieci- chcesz miec super telefon- płać! skonczyly sie czasy rozdawania za pol darmo :)

  • -1

    35. ~bzyk91  2011-06-07 15:17:57  host: host-81-190-77-79.gdynia.mm.pl

    gdzie ten telefon ? na stronie playa nie ma....

  • 2

    36. ~...aaaa  2011-06-07 18:30:28  host: ivb92.internetdsl.tpnet.pl

    @16 a co kogo obchodza minuty skoro tenatem jest SGS II?ktory w Play jest drogi..

  • 1

    37.  2011-06-07 20:18:52

    @32 nie zgodze sie z Tobą, nie można oceniać sieci po cenie jednego tel, orange jest tak wielka korporacją, że może sie targowac z dystrybutorami lub nawet producentami. P4 ma utrudnione zadanie z racji wielkości firmy. zgaduje ze orange kupuje kilkadziesiat jesli nie kilkaset razy wiecej sztuk danego modelu - stąd ta różnica w cenie. pzdr

  • 0

    38.  2011-06-09 13:36:36

    Czyli najtaniej za SGS2 w "Rozmowy w Firmie 25" 2187 PLN, potem "Play na Kartę" 2199 PLN, i w końcu "MIXtura 30x15" 2299 PLN. B-[

  • 0

    39. ~Tofik  2011-06-09 17:16:32  host: z29-14.opera-mini.net

    W MM maja go bez umowy za 1999zl chyba sie skusze.

Dodaj swoją opinię