Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S II trafił do przedsprzedaży w Polsce

Samsung Galaxy S II trafił do przedsprzedaży w Polsce

LuiN 7 Kwietnia 2011 15:10

0 0
samsung i9100 Sieć sklepów RTV Euro AGD rozpoczęła przedsprzedaż topowego smartfonu Samsunga, modelu I9100 Galaxy S II. Telefon jest dużo tańszy niż w Wielkiej Brytanii.

Nie ponad 2800 zł, lecz 2299 zł kosztować będzie w Polsce Galaxy S II w wersji z 16 GB pamięci. Wariantu z 32 GB pamięci RTV Euro AGD nie oferuje - w ofertach brytyjskich był on o około 450 zł droższy.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: RTV-Euro-AGD, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~SGS  2011-04-07 15:15:58  host: 85.219.156.27

    Biorąc pod uwagę, że Euro do najtańszych sklepów nie należy, można dojść do wniosku, że będzie się go dało kupić za 1999,- :)

  • 0

    2. ~rain86  2011-04-07 15:26:12  host: 213.155.179.66

    @1 to prawda, że nie należy, lecz czasem zdaża im się przebłysk i mają coś taniej jak konkurencja:)

  • 0

    3.  2011-04-07 15:27:10

    Trzy miesiące powinno mu zająć zejście do 1500zł na Allegro. Szczególnie jak jeszcze któryś operator go da u siebie.

  • 0

    4.  2011-04-07 15:34:09

    A premiera jeszcze w kwietniu;)

  • 0

    6. ~sebek  2011-04-07 15:36:31  host: 87-205-177-57.adsl.inetia.pl

    @3 raczej tak szybko nie :P

  • 0

    7.  2011-04-07 15:39:17

    @6 Samsung w naszym pięknym kraju traci z ceny jak dziki, szczególnie na początku. Galaxy S też koło tego kosztował, jak nie lepiej i cena szybko spadła.

  • 0

    8. ~SGS  2011-04-07 15:40:30  host: 85.219.156.27

    Nie wiem kiedy wszedł SGS, ale ja na przełomie lipca i sierpnia zapłaciłem za niego 1600 - w sklepie, z polskiej dystrybucji, niebrandowany.

  • 0

    9. ~kris  2011-04-07 16:29:38  host: aawe89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1500zł to może będzie kosztował za te 3 miesiące, ale z brandem którejś sieci (jeżeli go któraś da, ale o to raczej nie ma się co martwić). A normalny, niebrandowany będzie stał dużo drożej.

  • 0

    10.  2011-04-07 16:37:52

    Będzie napewno w Era w połowie maja. Niestety podobno ma być również małe opóźnienie w jego wprowadzeniu.

  • 0

    11.  2011-04-07 16:44:10

    Kojelny "cynk" http://android.com.pl/news/sprzet/1987-premiera-samsunga-galaxy- ii-oponiona.html

  • -1

    12. ~JA  2011-04-07 16:53:09  host: aeou185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TELEFON JURZ MAM OD DWUCH MIESIECY I JESTEM MEGAAA ZADOWOLONY.

  • 0

    13. ~he  2011-04-07 17:00:26  host: user-46-113-103-93.play-internet.pl

    to teraz poszukaj w android market jakis slownik polski... mysle ze ci sie grubo przyda

  • 0

    14. ~KPOS  2011-04-07 17:35:34  host: 83-238-171-111.ip.netia.com.pl

    ad. 12 To się obudź, bo od 2 miesięcy śnisz i do szkoły zapomniałeś chodzić na j.polski :) Biedaczek... A SGS pewnie w połowie roku będzie kosztował koło 1800 bez brandu, z brandem pewnie 500zł mniej jak to w przypadku SGS'a. Ale warto zapłacić, gwarantuję :)

  • 0

    16. ~89-77-31-226.dynamic.chello.pl  2011-04-07 19:00:04  host: 89-77-31-226.dynamic.chello.pl

    @12. Żal mi ciebie! Dostałem ten telefon od mojej babci i wymieniłem na lepszy - na taki, którego nigdy sobie nie kupisz, bo na chlebek zabraknieXD Wracaj do szkoły:**

  • 0

    17.  2011-04-08 09:03:58

    A mówiłem sobie, że 4" w SGS to już za dużo :) no cóż będę miał 4,3" :)

  • 0

    18. ~ANDRZEJ  2011-04-08 18:13:53  host: 093105178208.bialystok.vectranet.pl

    Ta cena w €O, to żart! Obliczona na pozyskanie klientów! Po zwiększeniu wydajności procesora, nawet SAMSUNG nie zna obecnej ceny, bo ją jeszcze nie ustalono!Dwa dni temu znajomy z Londynu zamówił go za odpowiednik 3.500 zł. A PRZECIEŻ W POLSCE TELEFONY SĄ ZAWSZE DROŻSZE. I nie doszukiwałbym się analogii do Galaxy pierwszej generacji

  • 0

    19. ~ANDRZEJ  2011-04-08 18:18:56  host: 093105178208.bialystok.vectranet.pl

    Ceny telefonów różnie się kształtują.Prawie trzy lata temu kupiłem Samsunga Omnie HD w Media Markt, za 2400 zł, po trzech latach ( czyli całej epoce) w tym samym sklepie ten sam telefon, widziałem za 2.200 zł. Duży spadek? Natomiast Iphone 3GS, po roku od debiutu w Erze, pani proponowała mi za złotówkę.

Dodaj swoją opinię