Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S II Plus w ofercie Orange

Samsung Galaxy S II Plus w ofercie Orange

sirmark 7 Lutego 2013 18:29

0 0

Do oferty Orange wprowadzony został nowy telefon Samsung I9105P Galaxy S II Plus. W cenniku zmieniono także ceny kilku telefonów.



Samsung I9105 Galaxy S II Plus to nowy wariant popularnego modelu Galaxy S II. Wyposażono go w taki sam 4,3-calowy ekran Super AMOLED Plus (480 x 800 pikseli), dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz z 1 GB pamięci RAM, aparat cyfrowy 8 Mpix i przednią kamerkę 2 Mpix czy moduł HSPA+.




Jako różnicę należy wymienić 8 GB wbudowanej pamięci, moduł GPS wraz z GLONASS oraz pakiet oprogramowania. Model oznaczony jako I9105P posiada dodatkowo moduł NFC. Modele dostarczane są z systemem Android w wersji 4.1.2.

samsung i9105 galaxy s ii plus samsung i9105p galaxy s ii plus

Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Smart Plan Halo i Smart Plan Multi.
Zobacz: Cennik telefonów w promocji Smart Plan Halo i Smart Plan Multi w sklepie internetowym.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9105 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9105P w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | samsung

w sumie: 14
  • 0

    2. ~  2013-02-07 18:56:12  host: v58-10.opera-mini.net

    Paul. Zależy, czy to, co dostaniesz w abonamencie jest Ci potrzebne, i nie zmarnuje Ci się w ciągu miesiąca.

  • 0

    3.  2013-02-07 19:04:22

    Dlaczego w mixie jest ograniczona liczba telefonów? Chyba za dobra ta oferta dla klienta i usuwają najciekawsze pozycje z cennika, by zmusić do normalnego abo... ;/ A najdroższy telefon to HTC Desire C...

  • 0

    4.  2013-02-07 19:29:51

    @krzychu007 #3 chyba coś w tym jest, bo w mixie pakiet kwotowe wydajesz jak chcesz, a w zwykłym abo tylko masz minuty/ SMS a reszta jest dodatkowo płatna co operatora bardziej cieszy, bo wiecej doplacasz i wiecej ma szanse przepaść

  • 0

    5.  2013-02-07 20:16:41

    @4 O to właśnie mi chodzi, do tej pory miałem Orange Abonament (pakiet złotówek) i nie chciałem przechodzić na Smart Plan Halo, gdzie mam tylko min/sms a reszta płatna dodatkowo. Na szczęście trafiła mi się dobra konsultantka, która zaproponowała mi mixa, ale własnie nie było żadnego telefonu który by mnie interesował, więc przedłużyłem bez. A szkoda, bo znów trzeba szukać telefonu na allegro i liczyć, że jego stan jest taki jak pisze sprzedający,co niestety bardzo rzadko się potwierdza...

  • 0

    6.  2013-02-07 20:51:08

    Link do pierwszego cennika nie działa. Po kliknięciu ładuje się strona główna serwisu.

  • 0

    7.  2013-02-07 21:05:54

    wszystko fajnie, szkoda że s II już nie produkują, bo jest lepszy od nowszego brata s II plus

  • 0

    9. ~  2013-02-07 22:56:29  host: gw4.sbmec.pl

    @7 SGSa II już nie produkują? Od kiedy?? @8 tylko 8 GB ale jest Glonass

  • 0

    10. ~``  2013-02-07 23:20:48  host: 093105255066.raciborz.vectranet.pl

    glonass i nfc

  • 0

    11. ~ak  2013-02-07 23:22:13  host: 84-10-214-5.dynamic.chello.pl

    ma chyba gorszy procek, tj. nie exynosa, tylko broadcoma, a z tego co wiem broadcom nie robi sprzetu z najwyzszej polki...

  • 0

    12. ~``  2013-02-07 23:22:21  host: 093105255066.raciborz.vectranet.pl

    W mediamarkt de za 349 euro więc cena jest na poziomie SII

  • 0

    13. ~mkkot  2013-02-08 00:13:23  host: v54-06.opera-mini.net

    Bedzie branding i simlock? I naklejka?

  • 0

    14. ~LepikPL  2013-02-09 12:05:38  host: 77-253-162-102.adsl.inetia.pl

    @13 - nie. Będzie promo w Orangutanie - za 100 zeta będziesz mógł się tego pozbyć. Za to grzyb - orangutan wklei cyjanopanem Sima w telefon. "No co Pan cennika i regulaminu nie czytał?"

  • 0

    15. ~mircoff  2013-02-27 21:04:02  host: 89-79-51-140.dynamic.chello.pl

    W saturnie, media markt, euro nie ma tego telefonu, czy ktoś wie kiedy będzie?

  • 0

    16. ~Ccu  2013-03-11 11:47:49  host: acut10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 Już widzę jak miła konsultantka cię zmigrowała z abonamentu na mixa... Jest to technicznie nie możliwe więc dałeś się zrobić jak dzieciak :D

Dodaj swoją opinię