Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S II - otwieramy pudełko [wideo]

Samsung Galaxy S II - otwieramy pudełko [wideo]

LuiN 13 Maja 2011 12:20

0 0
samsung i9100Prezentacja zawartości zestawu sprzedażowego Samsunga I9100 Galaxy S II. Porównanie masy i gabarytów smartfonu do Nokii E7 i HTC Desire HD.

Samsung I9100 Galaxy S II to jeden z ciekawszych zaprezentowanych w tym roku smartfonów - z opcją nagrywania filmów jakości FullHD i potężnym dwurdzeniowym procesorem 1,2 GHz. Szerzej o nowym smartfonie pisaliśmy między innymi w tej wiadomości.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~  2011-05-13 13:11:53  host: 188.146.108.139.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Użytkuje od paru dni....obudowa niezła, co z tego, że tworzywo...i tak ciężko to narysować a zasięg lepszy...co więcej tylnia klapka jest dość miękka więc ładnie się wpasowała...nic nie skrzypi... ...filmy porównując do poprzednika czy S8500 w full hd nagrywaja sie rewelacyjnie. Dodam, ze ostrosc ustawia podczas nagrywania wiec nie ma rozmyc...no i zapis na karte bez opoznien...zapisywalem w Wave'ie i musialem czekac. Tutaj tegi nie ma.

  • 0

    8. ~  2011-05-13 13:30:14  host: 94-40-196-11.tktelekom.pl

    Luin na YT sa gotowe muzyczki do tła mozna podmienic na serwerze i napewneo bedzie legalnie

  • 0

    9.  2011-05-13 13:34:37

    uginajaca sie we wszystkie strony klapka - o nie nie niee

  • 0

    10. ~  2011-05-13 13:40:34  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    te uczucie jak sie otwiera nowa zabawke-bezcenne :)(uwielbiam je),muzyka koszmarnie psychodeliczna,(zciszylem po 10s. do 0 ),czy operator kamery-prezente ma delirke wraz z ADHD? :) trzesie sie wszystko,ostrosc nie tam gdzie trzeba,prezentacja pol na pol telefonu i stolu na ktorym ww lezy.

  • 0

    11.  2011-05-13 13:43:22

    8, 10 - tak tak, właśnie się konwertuje na YT, bo znalazłem coś sensownego i spokojnego:) Delirka może nie... bardziej improwizowane warunki. Za bardzo nie mam miejsca na dedykowany stół.

  • 0

    12.  2011-05-13 13:44:13

    O... już jest nowe audio.

  • 0

    13. ~  2011-05-13 13:47:58  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    luin-rozumiem ze wkrotce test ww samsunga(skoro juz go macie w lapach:),czekam... muzyka znaaaaacznie lepsza :)

  • 0

    14.  2011-05-13 14:12:35

    Samsung w kilku modelach robił takie klapki. Cienkie i gnące się na wszystkie strony ale w ręku się na pewno nie rozpadają i nie są takie złe, jak może się wydawać. Te słuchawki tylko wizualnie przypominają te z np. G600, czy U900? Czy jest to to samo? Tylko, że tam były krótsze ze względu na dwuczęściowy zestaw. No i muzyka zdecydowanie już lepsza, bo przy tamtej, poważnie, zatrzymałem filmik i włączyłem coś innego, bo myślałem, że mi głośniki wysiadły :P .

  • 0

    15.  2011-05-13 14:17:00

    13, ta akurat sztuka jest prywatna, ale jak nic nie wybuchnie, to test będzie:) 14, orson_dzi - to takie same słuchawki jak te dodawane do Galaxy S czy Galaxy Tab - nie są złe.

  • 1

    16. ~Colo  2011-05-13 14:18:46  host: aclm152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam SGS II i jestem mega zadowolony. Solidnie i ładnie wykonany, bardzo szybki, cudowny ekran, poprawiony zasięg i słyszalność, bateria mimo bardzo intensywnego korzystania daje rady od świtu do nocy. Polecam to cudo.

  • -1

    17. ~PatrykOS  2011-05-13 15:56:17  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    SGS2 solidnie wykonany? Czy wy macie oczy?

  • 0

    18.  2011-05-13 16:07:25

    Jak ktoś przesiadł się z nokii na samsunga to ma prawo tak myśleć ;)

  • 1

    19. ~SGS  2011-05-13 17:38:58  host: 85.219.156.27

    No no, ciekawie się zapowiada :) Mam nadzieję, że trafi w moje łapki po najbliższej wypłacie.

  • 0

    20.  2011-05-13 18:11:46

    @jkskij co nie tak z TouchWiz?

  • -1

    21. ~Kili  2011-05-13 19:17:56  host: 088156047101.olsztyn.vectranet.pl

    Samsung mnie zawiódł jeśli chodzi o ładowarkę. Wszędzie jest już modułowa a tu nadal jednoczęściowa. Nie mogli dać tej z Galaxy Taba? Jest solidna i ergonomiczna - problem w tym, że zasilanie SGT przez ładowarkę USB np od HTC czy przez złącze w kompie jest niemal niemożliwe (przy stanie baterii 15% dopiero pobiera prąd i tylko do ok 60%) - też tak macie? Na plus słuchawki - tu identyczne jak w tablecie...

  • 0

    22.  2011-05-13 21:09:16

    21, Kili - Galaxy Tab ma 2 Ampery na wyjściu ładowarki i z założenia z komputera się nie ładuje.

  • -1

    24. ~Piotr  2011-05-13 22:59:13  host: 77-255-51-24.adsl.inetia.pl

    LuiN: to w niczym nie przeszkadza, że ma 2A. maniek89: Co z tego, że się gnie w rękach, skoro dopasowuje się idealnie po założeniu?

  • 0

    25. ~Krzysiek  2011-05-14 12:08:42  host: 129-252-251-94.net.stream.pl

    Może ktoś pomóc w znalezieniu tej muzyczki z podkładu w sieci? Żonie się spodobała.

  • 0

    26. ~Zenon  2011-05-31 11:12:56  host: 77-254-198-69.adsl.inetia.pl

    A ja uważam,że jeżeli cuś jest b.lekkie to znaczy,że powsadzano tylko substytuty..., i jest do bani!!!

  • 0

    27. ~Lex  2011-05-31 11:15:41  host: 77-254-198-69.adsl.inetia.pl

    Porównywanie plastikowych zabawek Samsunga do Nokii ,to tak jak porównywanie Renówki do Merola!

Dodaj swoją opinię