Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S II już z Androidem 4.1.2

Samsung Galaxy S II już z Androidem 4.1.2

LuiN 22 Lutego 2013 17:29

8 4

samsung i9100 Samsung rozpoczął wysyłkę Androida 4.1.2 dla smartfonów Samsung Galaxy S II zakupionych w Polsce.

Oprogramowanie pobierane jest w trybie OTA, bez konieczności uprzedniej archiwizacji danych. Z racji wielkości paczki bliskiej 400 MB, producent zaleca pobieranie za pośrednictwem Wi-Fi.

Potwierdziliśmy dostępność aktualizacji dla niebrandowanych smartfonów z polskiej dystrybucji, w przypadku telefonów zakupionych w ofertach operatorów należy liczyć się z opóźnieniami.




Interfejs uległ znacznemu odświeżeniu, pojawiły się nowe widżety i gesty, szybciej działa praktycznie całe menu - od ekranu blokady począwszy. Android 4.1.2 Jelly Bean jest obecnie najczęściej spotykany w najnowszych, topowych smartfonach z mobilnym systemem Google'a - trafił on m.in. do Xperii Z czy do HTC One. Teraz nowe funkcje Androida dostępne są również dla posiadaczy blisko dwuletniego Galaxy S II.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 61
  • 0

    46.  2013-02-24 17:46:20

    Po prostu wszystko co brandowane jest gorsze. Koniec i kropka :P

  • 0

    47.  2013-02-24 18:11:09

    Zapytam z ciekawości. Duża różnica jest gdy rozmawia się przy użyciu HD Voice?

  • 0

    48. ~carcito  2013-02-24 22:24:33  host: dynamic-78-8-119-5.ssp.dialog.net.pl

    Po aktualizacji do 4.1 pobieranie danych np z serwera nawigacji to totalna porażka.Prędkość spadła do niebotycznego zera.Przed aktualizacją mapy pobierałem kilka minut teraz kilka godzin.Do dupy z taką aktualizacją !!!

  • 0

    49.  2013-02-25 09:45:52

    no to może coś Ci się porobiło, bo w moim dalej idzie tak samo szybko :) ogólnie to jednak 4.0.4 bardziej mi leżał, ale ten nie jest aż taki zły

  • 0

    50.  2013-02-25 11:17:08

    Odnośnie HD Voice, to jak pierwszy raz zadzwoniłem do znajomego to był mocno pozytywnie zaskoczony jakością rozmowy, więc chyba dużo daje.

  • 0

    51.  2013-02-25 11:17:36

    Inną sprawą jest, że jakość rozmów w SGS2 jest na bardzo wysokim poziomie

  • 0

    52. ~Ivory80  2013-02-25 13:14:15  host: d248-18.icpnet.pl

    A dlaczego moj telefon nie chce sie aktualizować nawet przez KIESa? Mam niebrandowany soft..

  • 0

    53. ~norbi  2013-02-26 07:22:35  host: gvj197.internetdsl.tpnet.pl

    52 Ja też mam taki problem. Mam niebrandowany soft wgrany odinem. A teraz co mam zrobić?

  • 0

    54. ~jatoja  2013-02-26 09:59:14  host: gjc114.internetdsl.tpnet.pl

    Orientuje się ktoś kiedy będzie dostępny "żelek" dla brandowanego SII w T-Mobile ?

  • 0

    55. ~staszek_levy  2013-02-26 21:38:58  host: 91-231-53-130.holicon.pl

    @54 Nikt tak naprawdę tego nie wie, może to być tydzień, miesiąc albo i dwa.

  • 0

    56. ~  2013-02-28 00:53:48  host: 84-10-196-194.dynamic.chello.pl

    Właśnie mogę pobrać aktualizację na prawie 400 MB. Wie ktoś może czy to już najnowsza wersja? Pobierał ktoś ostatnio?

  • 0

    57. ~poo  2013-02-28 11:20:26  host: aadv78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @41: Tak, PLAY dla ma HD Voice w zasięgu swojej sieci 3G.

  • 0

    59. ~tony  2013-03-01 15:00:17  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    kiedy aktualizacja z plusa ???

  • 0

    60. ~gfg  2013-03-05 10:46:48  host: public-gprs267091.centertel.pl

    Guwno i tyle Tapeta sie nie przesuwa. Internet wolniejszy. Galeria brzydka. Problem z wyjsciem z ostaniej strony w przegladarce. Brak widgetu wiadomosci ...nie wiem jak wrocic do 4.0.4 bez utraty gwarancji...da sie pobrac od razu na telefon tak jak te badziewie 4.1.2 pobralem? Moze bedzie aktualizacja z poprawkami?

  • 0

    64. ~Calm7  2013-03-07 20:12:25  host: v41-14.opera-mini.net

    O masz! Ten się rozpisał kulfonami :-D

  • 0

    66. ~Er  2013-03-08 12:24:55  host: 194.33.17.10

    Odnosnie Voice HD, to róznica nie jest duża. Jest powalająca: jakość co najmniej Viber'a. Fakt, glos brzmi trochę "cyfrowo", ale cala reszta jest doskonała. Tak to wyglada w praktyce. Nie wiem tylko czy Voice HD to zasluga softu telefonu czy sieci ( w moim przypadju-Play ) ? Czy tego i tego ? PS. Czy Play wypuścił juz Androida 4.1.2 ? Przez KIES'a nie ma. przez OTA też nie.

  • 0

    67. ~Pytanie  2013-05-10 12:28:03  host: ail198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy to mozliwe ze ja kupilem telefon z polskiej dystrybucji bez zadnych brandingow.. i juz fabrycznie miał ustawiony androida 4.1.2 ??

  • 0

    68. ~playok  2013-06-08 08:43:29  host: v46-09.opera-mini.net

    kupiłem telefon uzywany z play lecz kartę mam z plusa. Moje pytanie jest takie czy, musze najpierw włożyć kartę z sieci play by zaktualizowac androida ?

  • 0

    69. ~korson  2013-07-08 10:18:39  host: host-85.232.255.14.anr.gov.pl.255.232.85.in-addr.arpa

    Nie trzeba. Ja mam kartę z T-Mobile, telefon z Plusa i gdy pojawiła się aktualizacja, to sama się ściągnęła i zainstalowała.

  • 0

    70. ~benek  2013-07-11 16:57:32  host: gjr90.internetdsl.tpnet.pl

    Coś wiadomo o owej aktualizacji dla Orange PL?

Dodaj swoją opinię