Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy S Advance - duża wydajność w niskiej cenie

Samsung Galaxy S Advance - duża wydajność w niskiej cenie

LuiN 13 Czerwca 2012 12:31

0 0

samsung i9070 galaxy s advanceNa polskim rynku pojawił się Samsung Galaxy S Advance, wyposażony w dwurdzeniowy procesor o szybkości 1 GHz i 4-calowy wygięty wyświetlacz Super AMOLED.



Samsung Galaxy S Advance ma 9,69 mm grubości, masę zaledwie 120 gramów i jest wyposażony w wygięty ekran Super AMOLED o przekątnej 4 cali. Urządzenie posiada dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1 GHz, wspomagany procesorem graficznym MALI-400MP i 768 MB pamięci RAM.

Smartfon ma 8 GB pamięci wewnętrznej na zdjęcia, filmy, pliki MP3 i inne multimedia z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD do 32 GB. O komunikację GALAXY S Advance dba moduł transmisji HSPA (odbieranie 14,4 Mb/s i wysyłanie 5,76 Mb/s) oraz Bluetooth 3.0 i USB 2.0. Całość zasila bateria 1500 mAh.




Urządzenie działa pod kontrolą systemu Android 2.3 (Gingerbread), a jego sugerowana cena detaliczna to 1399zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 1

    15. ~HD  2012-06-13 13:56:09  host: 89-73-125-166.dynamic.chello.pl

    SZKODA ŻE NIE ANDROID 2.1

  • 0

    16.  2012-06-13 13:57:52

    @16 pudełkowaty? porównaj sobie http://st.gsmarena.com/vv/newsimg/12/01/samsung-i9070-gsa/gsmare na_002.jpg z np tym http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/apple-iphone-4s/phone/gsmar ena_022.jpg i system nie jest przestarzały, nie rozumiem was. android 2.3 jest wciąż na pierwszym miejscu, jest szybki, ludzie nie narzekają na niego jakoś niesamowicie, wciąż jest kompatybilny z prawie 98% gier i programów dostępnych w google play! a na dodatek jak przeglądam opinie na forach, mówi się że 2.3 razem z TouchWiz na SGSA jest naprawdę dobry(niech Pan powie szczerze Panie Bartku używał go Pan?) Co do samego telefonu to chipset STE U8500 jest naprawdę dobry, w niektórych testach bije nawet SGS2, ekran fakt PenTiles, ale raz go widziałem i z normalnej odległości z jakiej się patrzy to w cale nie przeszkadza...

  • 0

    17. ~JustMe  2012-06-13 14:11:07  host: 93-186-31-82.rdns.blackberry.net

    Moja zona ma Samsung Galaxy W (Wonder) i nie zachwyca ani troche...Jest już w PL ten model u operatorow???

  • 0

    18. ~wziuuuuu  2012-06-13 15:34:57  host: c47-247.icpnet.pl

    a mnie tam się podoba :) narzekacie o nic, SGS2 na początku też miał wywindowana cenę jak też każdy inny model, osobiście w tej cenie wolałbym LG P920, bo parametry podobne.

  • 1

    19. ~  2012-06-13 15:35:19  host: ip-37-209-130-121.free.aero2.net.pl

    i akumulator liion 3500 mah. Mam kamere w ktorej ten akumulator jest maly i cienki. Dlaczego nie robia telefonow w wersji z mocnym aku ? Kiedys mozna bylo dokupywac wieksza pojemnosc z wyprowilowana klapka- wiekszosc by sie zgodzila na taki kompromis.

  • 0

    21. ~  2012-06-13 16:00:52  host: z37-04.opera-mini.net

    na cztery w T Mobile..

  • 0

    22. ~KDT  2012-06-13 16:24:00  host: 89-74-168-35.dynamic.chello.pl

    Widzę, ze to taki większy i droższy Galaxy Ace 2 :)

  • -1

    23.  2012-06-13 16:28:51

    @19 a jakie ma napięcie ten aku z kamery? Co do dokupowania to nadal można. Na Allegro raz widziałem potwora z 5000mAh. A klapka taka, że telefon ze 3 razy grubszy by był z czymś takim.

  • 0

    24. ~  2012-06-13 16:30:13  host: z04-07.opera-mini.net

    moim zdaniem dzisiejsza propozycja Sony jest ciekawsza od tego telefonu. No ale wszystko i tak zweryfikuje rynek :-)

  • 1

    25. ~Olek  2012-06-13 16:41:55  host: 155-026.nitka.net.pl

    To taki następca SGS Plus. Cena za wysoka, wersja systemu za niska.

  • 0

    26. ~  2012-06-13 17:27:41  host: z57-16.opera-mini.net

    Co wy gadacie o tych 800 zl? Na allegro uzywane sgs tak trzymaja cene ze 800 zl kosztuje sgs1. Chyba ze zaleja rynek to moze spadnie.

  • 0

    28. ~marcus  2012-06-13 17:51:58  host: 77-242-227-37.net.pbthawe.eu

    25 za niska na co ???????????

  • 0

    29. ~  2012-06-13 18:37:40  host: zq10.internetdsl.tpnet.pl

    Piszecie że stary system. Ja przeszedłem z 2.3.4 na 4.0.3 w wydaniu Samsunga na sgs2 i zastanawiam się nad downgrade do 2.3.6, który to właśnie jest w advance. ICS na sgs2 jest tak niedopracowany i wieszliwy, że nie dziwię się decyzji o włożeniu 2.3.6 do advance

  • 0

    31. ~nowytelefon.info  2012-06-13 19:20:42  host: public2812.cdma.centertel.pl

    @eurochild, bo dopiero teraz Samsung oficjalnie to ogłosił (nie licząc FAcebooka).

  • 0

    32. ~pytanie mam  2012-06-13 20:43:03  host: public-gprs514742.centertel.pl

    Kiedy ics będzie w orange dla samsunga galaxy es dwa ?

  • 0

    33. ~gekon  2012-06-13 22:48:29  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    LuiN czemu nie napisałeś,że jest dostępny tylko w Plusie?

  • 0

    34. ~infernovip  2012-06-13 23:10:49  host: host-89-229-90-70.szczecin.mm.pl

    Wielu producentów ma jeszcze problemy z ICS i sony i htc i samsung... często telefony które dostały oficjalną aktualizacje mają dodatkowe problemy związane z funkcjonalnością i ludzie chcą wracać do szybszych sprwniejszych i mniej zasobożernych androidów 2.3.x

  • 0

    36. ~  2012-06-26 05:03:24  host: z10-01.opera-mini.net

    Ten telefon wystepuje tez jako i9070 SGS2 Lite.

  • 0

    37. ~cisekpro  2012-09-14 07:48:39  host: agbp123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    s advance rox ! czekamy na żelke 4.1 :)

  • 0

    38. ~maro  2012-10-02 21:59:54  host: 62.148.70.6

    Egzamin zaliczony. Jeżeli pojawi się możliwość aktualizacji do ICS ( 4.1 ?) będzie lepiej niż dobrze.

Dodaj swoją opinię