Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Pocket za 439 zł

Samsung Galaxy Pocket za 439 zł

LuiN 15 Maja 2012 13:49

0 0

samsung galaxy pocketSamsung Galaxy Pocket to przyjazny smartfon, który spełni podstawowe wymagania użytkownika. Jest mały i poręczny, więc bez problemu mieści się w każdej kieszeni i nawet najmniejszej torebce.

Galaxy Pocket ma 11,98 mm grubości, masę zaledwie 97 gramów i jest wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 2,8 cala. Te cechy gwarantują dużą mobilność, jednocześnie umożliwiając komfortowe przeglądanie treści, obrazów czy filmów.

Zmodernizowany, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika TouchWiz umożliwia płynną nawigację w menu za sprawą widżetów umieszczonych na ekranach głównych. Dzięki nim korzystanie z często używanych funkcji jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Ulepszone wprowadzanie tekstu pozwala szybciej i dokładniej wpisywać frazy w wyszukiwarkach, posty w portalach społecznościowych czy pisać krótkie wiadomości do przyjaciół.

Urządzenie ma 3 GB pamięci wewnętrznej na aplikacje, pliki MP3, zdjęcia i inne multimedia z możliwością rozszerzenia, a także wbudowane radio FM, które pozwala użytkownikom słuchać ulubionych stacji.




Łączność ze znajomymi oraz udostępnianie treści są szybkie i łatwe dzięki funkcjom społecznościowym oraz komunikacyjnym Galaxy Pocket. Komunikator Samsung ChatON łączy użytkowników różnych telefonów w jedną społeczność, przez co wymiana wiadomości, czaty grupowe oraz udostępnianie treści w wielu formatach stają się prostsze i bardziej intuicyjne. Wbudowany klient poczty elektronicznej zgodny z ActiveSync, pozwala na zsynchronizowanie swoich kont pocztowych prywatnych i służbowych.

Sugerowana cena producenta na polskim rynku to 439 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • -1

    1. ~  2012-05-15 13:57:25  host: 81.219.84.18

    Jest wiele lepszych alternatyw za tą kwote

  • -1

    2. ~olik  2012-05-15 14:44:02  host: gnat2.ap-media.pl

    Po kiego kolejny POCKET typu Mini, Gio, Y ????? Nic nowego nie wnośi bez sensu !!!

  • -1

    3. ~xpat  2012-05-15 15:01:23  host: btt158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    może nie wnosi, ale na koniec roku znów będzie pierwszy w sprzedaży telefonów. sprzedaż ciągnie właśnie takim dziadostwem.

  • 0

    5. ~na1ts  2012-05-15 15:14:57  host: mconnect.com.pl

    @4 z Toba na czele trollu... To kto co kupuje to jego indywidualna sprawa no chyba ze Ty zasponsorujesz choc widzac poziom Twoich wypowiedzi nawet poketa ciezko było by Ci zasponsorowac...

  • -1

    6. ~applefan  2012-05-15 15:16:26  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    a potem będą wyniki sprzedaży tych badziewi i będą porównywać się ze sprzedażą z Apple i iPhonem. Śmiech...

  • 0

    7.  2012-05-15 15:28:34

    z Ciebie.

  • -1

    8. ~applefan  2012-05-15 15:30:52  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    @7 ja przynajmniej wypowiadam się merytorycznie w sprawie newsa

  • 0

    9. ~  2012-05-15 15:43:00  host: host109-148-52-233.range109-148.btcentralplus.com

    Niech w koncu wprowadza do Polski Samsung Galaxy I5500 (Europa). Jakie w ogole ma ten Pocket oznaczenie???

  • 0

    10.  2012-05-15 15:46:16

    Applefan - news jest o telefonie, ty piszesz per "badziew" i zajączkujesz o wynikach sprzedaży. To jest merytoryczne?

  • 0

    11.  2012-05-15 16:33:23

    Beznadziejny telefon, kto taki mały ekran daje do dotykowego, ja przy 3,7 calach wyrabiam dopiero, a przy 3,2 byl dramat z wciśnieciem klawisza z wirtualnej klawiatury. Samsung się widze cofa wstecz. :D

  • 0

    12. ~piyoter  2012-05-15 16:58:47  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @fapplefan - samsung moze przynajmniej pochwalic się róznorodnoscią oferty - od galaxy s2 niszczacego smieszny telefonik z jabłuszkiem na starcie, po oferty dla młodzieży, której nie przychodzi do głowy sprzedawac nerki by miec telefon. Każda grupa wiekowa, zawodowa znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie w ofercie samsunga. co daje apple? jeden telefonik i jeden tablet, z wersji na wersję coraz tandetniejszy, coraz gorzej wykonany, za to coraz droższy.

  • 0

    13. ~applefan  2012-05-15 20:28:38  host: azt144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12 bo taka jest strategia samsunga - zarzucic rynek w kazdej klasie. Apple ma inna strategie - wysokiej klasy, swietnie wykonane i wysoko marzowe sprzety. S2 tak wcale nie niszczy... Sprzedaz na poziomie 20 mln szt vs 90 mln szt iPhone 4S to pokazuje. Wojna na telefony juz sie skonczyla. Zaczela sie nowa wojna: wojna na ekosystemy. W tej wojnie Samsung nie ma amunicji a Apple ma nieskonczona Armie...

  • 0

    15. ~dd  2012-05-16 09:56:32  host: afng162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejna dyskusja o wyższości świąt.... Kto lubi geyPhona niech go sobie kupi, śpi z nim i flirtuje z Siri, która ma jednak inne zdanie na temat wyższości jednych smartfonów nad innymi. Kto lubi Szajsunga niech kupi telefon tego producenta. Będzie miał niezły sprzęcik i radochę, że nie przepłacił. Całe szczęście, że jest wybór.

  • 0

    16. ~n8  2012-05-16 15:05:25  host: 83.238.201.25

    @13 masz racje, na raqzie samsung kusil dev challenge i, ii, a teraz smartappchallenge. Sprytnie to wymyslili, kasa licha a appsy beda prawie za free ;)

Dodaj swoją opinię