Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy - oficjalna prezentacja

Samsung Galaxy - oficjalna prezentacja

LuiN 13 Lipca 2009 13:47

0 0

samsung i7500 Rzadko producenci telefonów komórkowych tworzą duże, fabularne reklamy swoich produktów. Prawdziwie kosmicznej prezentacji tego typu doczekał się najnowszy produkt Samsunga - model i7500 Galaxy, wyposażony w system operacyjny Google Android.

Samsung i7500 Galaxy oferuje najbardziej multimedialną specyfikację wśród do tej pory zaprezentowanych telefonów z systemem Google'a na pokładzie. Pojemnościowy ekran o rozdzielczości HVGA i przekątnej 3,2 cala uzupełnia 8 GB pamięci wewnętrznej i aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix. Nie zabrakło oczywiście GPS-u i WiFi, a także modułu łączności HSPA.






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~  2009-07-13 15:32:47  host: t08-09.opera-mini.net

    To ulomna kobieta po co ja cytowac. Ciekawe jaki debil zatrudnia takie panienki i za co

  • 0

    11.  2009-07-13 15:32:52

    5, robbo2k - pierwsze słyszę o tej witrynie.

  • 0

    12. ~Pabloki  2009-07-13 16:31:13  host: 94.254.212.209

    ja chce dalszy cviag reklamy . fajnoska jest....

  • 0

    13. ~bambo  2009-07-13 18:06:33  host: user-89-108-213-23.mobile.playmobile.pl

    bo ułomność trzeba piętnować :)

  • 0

    14. ~  2009-07-13 19:11:27  host: adlo72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cos czuje ze sie ten tel. pojawi niebawem w Playu...

  • 0

    15. ~  2009-07-13 19:11:53  host: adlo72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a tak swoja droga to calkiem przyjemny filmik

  • 0

    16.  2009-07-13 19:16:47

    Liczę, że to będzie pierwszy androidowy telefon z porządnymi multimediami... W końcu Samsung robi dobre aparatu i odtwarzacze muzyki, więc czeme niemiałby dodać ich do nowego systemu.

  • 0

    17. ~  2009-07-13 19:17:16  host: adlo72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TU MACIE SWIETNY FILM PREZENTUJACY I POROWNUJACY TEN TEL. M.IN. Z IPHONEM I HTC MAGIC: http://www.youtube.com/watch?v=b1KSqeYBv5w

  • 0

    18. ~grza  2009-07-14 10:24:54  host: 78-155-120-39.stormmedia.pl

    czyzby ta stacja paliw na "planecie mapy" przygotowywala uzytkownikow Galaxy na czeste uzupelnianie paliwa(ladowania baterii)?? To by byly jaja jezeli tel bedzie 1,5dnia na baterii wytrzymywal - albo jeszcze gorzej niz UltraTouch 8|

  • 0

    19. ~  2009-07-14 10:28:09  host: ip-89-174-126-118.multimo.pl

    brak kamery do wideokonferencji i klawiatury numerycznej tak to bym kupil ;p

  • 0

    20. ~adam  2009-07-16 23:17:05  host: 1932384062.siec2000.pl

    juz jest w francuskiej sieci za 89 euro przy abo na 2 lata. http://www.unwiredview.com/2009/07/16/samsung-galaxy-i7500-launc hed-by-bouygues-telecom-in-france-only-e89/

  • 0

    21.  2009-08-22 11:35:03

    BlogPlay.eu tam jest napisane kiedy wejdzie pozdro

  • 0

    22. ~pawelec  2009-11-08 16:12:23  host: 89.72.84.18

    absolutnie nie polecam tego telefonu! mialem go osobiscie przez jakis czas i jest to totalne nieporozumienie! na oficjalnej stronie jest informacja o czasie czuwania do 420 godzin, a w trybie offline dzialal mi max 40-45. Oddalem go na gwarancje, bo myslalem, ze cos jest nie tak, ale w odpowiedzi dostalem "usterek nie stwierdzono, test baterii OK". Sprzedalem go jak tylko nadazyla sie okazja i jedno jest pewne - nigdy wiecej nie kupie telefonu innego niz Nokia z Nseries. Wprawdzie do N97 musialem dolozyc ok 700 zl, ale zupelnie inna klasa:) pozdr

  • 0

    23. ~pawele  2009-11-08 16:14:53  host: 89.72.84.18

    jeszcze jedno - geniusze z google zafundowali uzytkownikiem telefon bez mozliwosci przesylania plikow przez BT - zeby ta funkcja dzialala trzeba sciagac programy dodatkowe i modyfikowac seryjny soft - a u mnie i tak nie dzialalo:/ telefon porazka, nikomu nie polecam

  • 0

    24. ~mariushero  2010-01-14 11:57:24  host: chello084010243220.chello.pl

    najlepszy telefon jaki miałem do tej pory...oczywiście jak pozostałe ma wady. Podstawową jest wymieniony wczesniej niedziałajacy w pełni Bluetooth (słuzy jedynie do połączenia się ze słuchawka, zapomnijcie o przesyłaniu danych) tyle że to nie wina telefonu, ale systemu i pewnie szybko to się nie zmieni. Polecam ten telefon z czystym sumieniem, ale żeby go polubic trzeba byc gadżeciarzem;) Wymyśl sobie jakąkolwiek aplikacje na telefon komórkowy...i bedziesz ją miał, wystarczy sciągnąć z android market (aplikacje darmowe - opłata jesynie za transfer). Bez wizyty w markecie telefon to zwykły OGÓR:)

  • 0

    25. ~pablo  2010-02-09 14:31:15  host: 77-253-105-134.adsl.inetia.pl

    a ja i tak kupie galaxy :D a co do noki n series i symbiana to dla mnie tez system jak i telefony nokia to porazka totalna,nigdy wiecej noki powtarzam NIGDY!!!!

  • 0

    26. ~pablo  2010-02-09 14:33:03  host: 77-253-105-134.adsl.inetia.pl

    aaa i trzeba bys niezłym frajerem zeby dopłacac do telefony 700 zł :D

  • 0

    27. ~Dragonfire  2010-02-18 17:23:14  host: etg70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Będę w posiadaniu tego phonu za miesiąc w marcu 2010, można go już kupić (nowego) od 700 złotych. Myślę że to jest pożądny telefon

  • 0

    28. ~pablo  2010-02-23 00:14:33  host: 77-255-52-248.adsl.inetia.pl

    Ja tez :D

  • 0

    29. ~morris  2010-03-11 21:51:21  host: host80-48-113-175.cable.wsm.wielun.pl

    ja slyszalem ze obudowa od tego fona sie szybko wyciera i ogolnie telefon jest wykonany z slabej jakosci materialow...

Dodaj swoją opinię